Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-08-2009, 19:44   #1
VVirus
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-08-2009
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Problem z wyświetlaczem

Kupiłem niedawno Focusa 1.8 TDCI ghia z 2007 i 2 dni spędziłem na studiowaniu wszystkiego, aż doszedłem do wyświetlacza który ku mojemu zdziwieniu nie posiada jak jest napisane w instrukcji połowy opcji. W instrukcji jest napisane: Naciśnij przycisk SET/RESET aby: wejść do menu głownego ekranów komputera pokładowego, wejść do menu podrzędnego, wyjść z menu , wybrać i potwierdzić ustawienia. No to klikam sobie SET/RESET i co mam w menu: Wybór języka, ustawienia kierownicy, zmiana jednostki temp z C na F i on/off brzęczka. Ale gdzie do licha jest ustawienie zegara i daty , esp i liczenie trasy, zużycie paliwa w danej chwili ???? Po wyjsciu z menu po ruszaniu pokrętłem mam temp, średnie zużycie paliwa, przejechane km i ile jeszcze zostało do przejechania na baku. Ale ja chce zmienić sobie np. godzine i ustawić na ekranie zużycie paliwa w danej chwili, a tego nawet mi nie wyświetla w menu. Może mi ktoś wyjaśnić gdzie mi sie to podziało ?

VVirus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2009, 10:01   #2
troq
ford::beginner
 
Avatar troq
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 10-08-2009
Skąd: Pruszków
Model: Focus C-max GHIA
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 24
Domyślnie Odp: Problem z wyświetlaczem

Ustawienia zaawansowane masz dostępne tylko w gdy samochód nie porusza się.
Jeśli ustawienia daty i godziny nie masz w komputerze pokładowym tzn, ze datę i godzine ustawiasz na swoim wbudowanym radyjku zapewne FORD 6000CD). Chwilowego zużycia paliwa nie ma wogóle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , a od ESP jest specjalny przycisk na desce rozdzielczej i nic nie wiem by można go było włączać/wyłaczać za pomoca komputera pokładowego.
__________________
Nie rób tego drugiemu co Tobie niemiłe!

http://troq.posadzdrzewo.pl
http://www.motostat.pl/user_images/11264/icon1.png

Ostatnio edytowane przez SRS ; 01-10-2021 o 20:14
troq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2021, 17:35   #3
junkersozaur
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-08-2021
Model: Ford Focus
Silnik: 1.5 dci
Rocznik: 2016
Postów: 9
Domyślnie Ustawienie godziny na wyświetlaczu komputera

Dzień dobry!
Zakupiłem dla Żony Focusa MK2 HB z 2006 roku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ma komputer pokładowy pomiędzy obrotomierzem a prędkościomierzem na którym widać liczbę przejechanych kilometrów oraz temperaturę.
Czy idzie w jakiś sposób ustawić tam na stałe żeby pokazywało aktualną godzinę?
Próbowałem poklikać ale mało rozbudowany ten komputer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam!
junkersozaur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.