Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-03-2007, 15:02   #11
ILO
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-01-2007
Postów: 29
Domyślnie

Cytat:
Napisał kicaj
tempomat dobra rzecz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sam sie przekonalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wlaczanie: przycisnij ON, a potem SET przy predkosci jaka chcesz utrzymywac...
przyciski + i - sluza do regulacji, wylaczanie - reset, sprzeglo lub hamulec (wtedy nie trzeba kolejny raz wciskac ON), lub OFF (zeby zalaczyc trzeba znowu wcisnac ON)
milej jazdy po pustych autostradach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mała przesada - udzielasz odpowiedzi na post z listopada 2005 r. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chyba nie myslisz, że zainteresowany jeszcze go śledzi :573:

ILO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2007, 13:55   #12
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie

Cytat:
Napisał ILO

Mała przesada - udzielasz odpowiedzi na post z listopada 2005 r. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chyba nie myslisz, że zainteresowany jeszcze go śledzi :573:
:fcp19 upss nie zauwazylem...
mea culpa... sorki
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2007, 16:28   #13
barylkaq
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-01-2006
Skąd: Lublin
Model: ---
Silnik: ---
Rocznik: 1998
Postów: 398
Domyślnie

hehe ja raz wyprzedzałem na tempomacie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czasem sie przydaje ...
__________________
FORD MONDEO I 2.5 V6 + LPG - WERSJA EXECUTIVE 96R. -HATCHBACK-

BYŁO PIĘKNE ...
barylkaq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2007, 22:13   #14
Dax6
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-11-2005
Skąd: Zielona Góra
Model: VW Sharan
Silnik: 1.9 TDI POWERBOX
Rocznik: 1997
Postów: 238
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mateusz G
Witam

NIe wiem jak jest w mk I ale powinno być tak samo jak w mk II jest 5 przycisków przy kierownicy 2 po lewej i 3 po prawej. Tymi po lewej się włącza i wyłącza ten z czarną kropką włącza a ten z białą wyłącza. "+" albo "-" zwiększasz albo zmniejszasz prędkość każde wciśnięcie to jakieś 1,6 km/h w góre albo w dół. Znakiem "=" powoduje przerwanie i przywrucenie działania układu, też przestanie działać jak wdusisz sprzęgło albo hamulec jak potem wciśniesz "=" to powruci do zaprogramowanej prędkości

Pozdrawiam <MAT>
Cos mi sie nie zgadza w twojej wypowiedzi bo u mnie wlacza sie tempomat przyciskiem po lewej (wlacznik) ale zeby zaczal dzialac trzeba wcisnac + inaczej nie ruszy. a znakiem = przywraca sie do zapamietanej wczesniej predkosci nie do jazdy manualnej. naciskajac = dalej jedziesz na tempomacie.

Jesli sie myle to sorry ale tak jest u mnie.
__________________
GALAXY`s Brother (SHARAN) 1.9 Tdi CHipbox http://img376.imageshack.us/img376/8390/awartgo1.jpg

S P R Z E D A M____S H A R A N A____w i d o c z n e g o____na____a v a r c i e !!!! __ !!!! __ !!!! __ !!!! __ ...
Dax6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.