Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-03-2021, 08:19   #51
rafixon_67
ford::beginner
 
Avatar rafixon_67
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-01-2021
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 kombi
Silnik: 2.0 TDCI 120 KW
Rocznik: 2011
Postów: 46
Domyślnie Odp: duszacy smrod spalin po wyjsciu z auta... i w kabinie przy cofaniu

Panowie, to w takim razie poprosze o wiecej wskazowek co do tego interfejsu i apki. Co powinienem dokupic i jaka appke zainstalowac?
PS. do kolegi Szynszyl. Sugerujesz ze grubo zaplacilem za te wtryski (1600) robocizna i dwa regenerowane mam miec zalozone i w tym oczywiscie koszty diagnozy-badania 4 wtryskiwaczy plus wymiana filtra paliwa? Poprzedni wlasciel tegoz forda, mowi ze cena baardzo atrakcyjna, ale jest mu rowniez baaardzo glupio i czuje sie niezrecznie w zwiazku z tym faktem ze takie cos wylazlo raptem tydzien jak nim pojezdzilem. Znam goscia blisko 20 lat i od roku juz prawie kupowalem od niego to auto... az w koncu do tego doszlo. Wszystko IGŁA tylko te spaliny zaczely smierdziec zjadliwie... Ok. czekam dzisiaj na odbior auta......

rafixon_67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 08:53   #52
walimar
ford::average
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 05-01-2015
Model: Ford Galaxy III
Silnik: 2,0 DURATORQ TDCI, 143 KM
Rocznik: 2009
Postów: 76
Domyślnie Odp: duszacy smrod spalin po wyjsciu z auta... i w kabinie przy cofaniu

Cytat:
Napisał rafixon_67 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie, to w takim razie poprosze o wiecej wskazowek co do tego interfejsu i apki. Co powinienem dokupic i jaka appke zainstalowac?
Tu masz lekturę na parę wieczorów
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Ford Fiesta MK VI, 1,3L Duratec 8V EFI - Rocam, 69 KM, (A9JA1), 2007 r.
Wcześniej: Ford Focus 1,8 TDDI, 90 KM.
walimar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 09:22   #53
rafixon_67
ford::beginner
 
Avatar rafixon_67
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-01-2021
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 kombi
Silnik: 2.0 TDCI 120 KW
Rocznik: 2011
Postów: 46
Domyślnie Odp: duszacy smrod spalin po wyjsciu z auta... i w kabinie przy cofaniu

...to za duzo jak dla mnie materialu, za stary jestem zeby to analizowac i wgryzac sie niuanse co z czym i jakim kablem i na jakim systemie...
Ale dzieki za dobre intencje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

450 zl kabelek...?!?!?!?

Ostatnio edytowane przez rafixon_67 ; 19-03-2021 o 09:29
rafixon_67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 09:40   #54
walimar
ford::average
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 05-01-2015
Model: Ford Galaxy III
Silnik: 2,0 DURATORQ TDCI, 143 KM
Rocznik: 2009
Postów: 76
Domyślnie Odp: duszacy smrod spalin po wyjsciu z auta... i w kabinie przy cofaniu

Ja osobiście mam ten
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Dużo osób go polecało to go kupiłem. Mam go 2 rok i działa jak należy.
__________________
Ford Fiesta MK VI, 1,3L Duratec 8V EFI - Rocam, 69 KM, (A9JA1), 2007 r.
Wcześniej: Ford Focus 1,8 TDDI, 90 KM.
walimar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 10:14   #55
rafixon_67
ford::beginner
 
Avatar rafixon_67
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-01-2021
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 kombi
Silnik: 2.0 TDCI 120 KW
Rocznik: 2011
Postów: 46
Domyślnie Odp: duszacy smrod spalin po wyjsciu z auta... i w kabinie przy cofaniu

Aaaaaa to trzeba bylo TAK od razu gadac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i dac konkretny namiar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. DZIEKUJE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rafixon_67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 10:14   #56
szynszyl
ford::professional
 
Avatar szynszyl
 
Zarejestrowany: 05-04-2004
Skąd: Jasło
Model: Smax
Silnik: 2.2 TDCi ograniczone by Heko :)
Rocznik: 2009
Postów: 1,492
Domyślnie Odp: duszacy smrod spalin po wyjsciu z auta... i w kabinie przy cofaniu

Cytat:
Napisał rafixon_67 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sugerujesz ze grubo zaplacilem za te wtryski
raczej o wszystkie inne prace.
Tak - viaken na BLUETOOTH wystarczy, bo konfigurowac raczej nie bedziesz. Apka z sklepu play forscan lite - chyba 20 zl.
__________________
225kM, 500Nm

1% podatku na mojego syna
szynszyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 10:35   #57
rafixon_67
ford::beginner
 
Avatar rafixon_67
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-01-2021
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 kombi
Silnik: 2.0 TDCI 120 KW
Rocznik: 2011
Postów: 46
Domyślnie Odp: duszacy smrod spalin po wyjsciu z auta... i w kabinie przy cofaniu

Cytat:
Napisał szynszyl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
raczej o wszystkie inne prace.
Mysle ze takie tutaj sa ceny w stolicy i raczej z tym nie mam szans sie spierac. Kiedys w Wawie przelozenie kol na letnie/zimowe kosztowalo na stalowych 80zl i 100 zl alusy. Bylem wtedy ze swoja partnerka u jej rodziny i tam w poblizu tej wioski w Szepietowie w jej megance na aluminiowych felgach opony przelozyli za 55 zl bodajze jak dobrze pamietam, bo w duzym szoku bylem...
Trzeba tez wziac pod uwage fakt, ze w malych miejscowosciach 90 proc, uslug warsztatowych miesci sie w ogrodkach przydomowych, czyli na swoim terenie prywatnym i nikt niczego nie musi WYNAJMOWAC. W duzych miastach niestety nie ma tego komfortu bo ludzie PRZEWAZNIE w bloku mieszkaja a powierzchnie warsztatowe musza wynajmowac, a to generuje dodatkowe koszty !!! Znajomy dawny, kiedys wynajmowal jakis warsztat spory, w kazamatach (slamsach) Mokotowa to miesiecznie 3500 placil czynszu, to bylo ze 2-3 lata temu.

Ostatnio edytowane przez rafixon_67 ; 19-03-2021 o 10:52
rafixon_67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 10:37   #58
walimar
ford::average
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 05-01-2015
Model: Ford Galaxy III
Silnik: 2,0 DURATORQ TDCI, 143 KM
Rocznik: 2009
Postów: 76
Domyślnie Odp: duszacy smrod spalin po wyjsciu z auta... i w kabinie przy cofaniu

Cytat:
Napisał rafixon_67 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odp: duszacy smrod spalin po wyjsciu z auta... i w kabinie przy cofaniu
...to za duzo jak dla mnie materialu, za stary jestem zeby to analizowac i wgryzac sie niuanse co z czym i jakim kablem i na jakim systemie...
Ale dzieki za dobre intencje
Z takim podejściem daleko nie zajedziesz. Ja też nie należę do młodzieniaszków ale lubię choć trochę poczytać i poszerzyć swoją wiedzę.
Idąc całkiem na skróty wyjdzie pewnie jak z twoimi spalinami.
Jak kupisz kabelek to wierz ale i tak wrócisz do artykułu tego i paru innych. Sam kabel niczego nie zrobi.
__________________
Ford Fiesta MK VI, 1,3L Duratec 8V EFI - Rocam, 69 KM, (A9JA1), 2007 r.
Wcześniej: Ford Focus 1,8 TDDI, 90 KM.
walimar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 11:11   #59
rafixon_67
ford::beginner
 
Avatar rafixon_67
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-01-2021
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 kombi
Silnik: 2.0 TDCI 120 KW
Rocznik: 2011
Postów: 46
Domyślnie Odp: duszacy smrod spalin po wyjsciu z auta... i w kabinie przy cofaniu

...powiem TAK. Nie po to zmienilem auto z Passata na NOWSZEGO forda zeby sie teraz doktoryzowac we wspolczesnej mechanice-elektronice samochodowej i zglebiac jej tajniki, zawiłości i takie tam. TO ma jezdzic i mi sluzyc jak VW PASSAT 1.9 TDI. Ja powalcze z problemem troche ale nie chce zeby to bylo moja zmorą nocną czy cos takiego. Ten samochod nie bedzie moją nowa skarbonką bo ja mam inne plany na zycie i wydatki. Wtryski nie dadza rezultatu to byc moze zrobie cos jeszcze (np. wypiore DPF) ale potem to OLEJE temat i pojezdze do wakacji i zwyczajnie go sprzedam! Zeby spacerowac po lesie to nie trzeba od razu LASU kupowac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ze dwoch kolegow mi mowilo... NIE KUPUJ FORDA, NIE KUPUJ FORDA... i sie nie posluchalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nawet gosc na myjni gdzie jezdze od lat... mial kwaśną minę jak mnie w fordzie zobaczyl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez rafixon_67 ; 19-03-2021 o 11:18
rafixon_67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 12:41   #60
rafixon_67
ford::beginner
 
Avatar rafixon_67
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-01-2021
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 kombi
Silnik: 2.0 TDCI 120 KW
Rocznik: 2011
Postów: 46
Domyślnie Odp: duszacy smrod spalin po wyjsciu z auta... i w kabinie przy cofaniu

mam informacje ze po 17 tej godzinie nadejdzie CHWILA PRAWDY Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rafixon_67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.