Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-02-2018, 20:26   #51
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: Po wypieciu modulu komfortu i wpieciu na nowo auto nie reaguje na kluczyk, nie o

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A próbowaliście kiedyś z tych wtyczek wypinać te piny???? Nawet specjalistycznymi narzędziami mocno trzeba walczyć... Aby "samo wyszło" to jakoś tak nie bardzo to widzę...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To chyba zwykle molexy więc jak zatrzask który trzyma się wygnie to go wypchnie.

Innego wytłumaczenia nie widzę.

Nie pamiętam tylko czy te wtyczki są składane z kilku listew z zatrzaskami z obu stron, które można wysunąć.

Dobrze że tylko się rozprogramowal a nie narobił więcej szkód.


Sent from my XT1650 using Tapatalk

mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2018, 21:54   #52
pawelgawel
ford::beginner
 
Avatar pawelgawel
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 27-01-2018
Skąd: Hinckley
Model: S-MAX ZETEC
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 21
Domyślnie Odp: Po wypieciu modulu komfortu i wpieciu na nowo auto nie reaguje na kluczyk, nie o

Cytat:
Napisał mkaminski100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To chyba zwykle molexy więc jak zatrzask który trzyma się wygnie to go wypchnie.

Innego wytłumaczenia nie widzę.

Nie pamiętam tylko czy te wtyczki są składane z kilku listew z zatrzaskami z obu stron, które można wysunąć.

Dobrze że tylko się rozprogramowal a nie narobił więcej szkód.


Sent from my XT1650 using Tapatalk
Wiazka kabli ktora idzie do wtyczki jest dodatkowo dopieta do niej samej na dwie cienkie trytytki. Jedna trytytka puscila i zrobilo sie w kabelkach luzno. W tej wlasnie wiazce z zielonej wtyczki w rogu byla masa ktora niefortunnia wyskoczyla podczas wypinania/odchylania kabli/wpinania - nie wiem, ale wlazla w gniazdo wsowki obok tak ciasno ze stawiala opor przy wyciaganiu. Jak na moje to tam jakies chochliki musialy palce maczac bo racjonalnego tlumaczenia na to nie mam. Chyba ze ktos rozbieral te wtyczki i wie jak i czy gleboko osadzone sa te wsowki? Nad nimi jest przeciez ten daszek na ktorym zatrzaskuje sie blokada. Tez powinien dac jakies trzymanie zeby wsowki nie wylazily??

Bump: Screenshot_20180214-215538.jpg

Screenshot_20180214-215649.jpg

Przy niebieskiej wtyczce jest schludnie i estetycznie, czego nie mozna powiedziec przy brazowej i zielonej. I zapewniam ze tak bylo w oryginale bo wg mojej oceny filtr kabinowy od nowosci nie byl wymieniany wiec po za mna nikt tam raczej rak nie pchal
pawelgawel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2018, 18:12   #53
M-S POWER
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-03-2016
Skąd: Łódź Middlesbrough UK
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 185
Domyślnie Odp: Po wypieciu modulu komfortu i wpieciu na nowo auto nie reaguje na kluczyk, nie o

Bardzo dziwna sprawa z tą masą i to że klucze trzeba było dopusac
M-S POWER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2020, 12:15   #54
Dawlak
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 07-09-2019
Skąd: Gdynia
Model: S-max
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2010
Postów: 2
Domyślnie Kodowanie kluczy s-max

Witam jestem nowym użytkownikiem forum.
Mam pytanie kolegów z forum,tzn,kupiłem s-maxa z 2010 roku z jednym kluczem i pilotem,zakupiłem ostatnio dwa piloty dociąłem groty chciałem zakodować pats ale niestety forscan ma wbudowane kody wejść i wyjść do roku 2010 w starym algorytmie a ja mam nowy algorytm kod wyjścia zaczyna się od 1040 XXXXXX XXXXXX. Co z tym można zrobić oczywiście poza ASO czy jest jakiś kalkulator kodów może ktoś ma taki kalkulator i była by możliwość oczywiście odpłatnie uzyskać kody przez sms podczas programowania pats.
Dawlak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2020, 14:07   #55
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,050
Domyślnie Odp: Kodowanie kluczy s-max

Cytat:
Napisał Dawlak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...czy jest jakiś kalkulator kodów może ktoś ma taki kalkulator i była by możliwość oczywiście odpłatnie uzyskać kody przez sms podczas programowania pats.
Nie ma takiej opcji.
Albo "specjalne urządzenia" generujące sobie kod same albo podpięcie narzędziami Forda z dostępem on-line. Na Wybrzeżu trzeba by szukać kto ma takie możliwości.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2020, 14:22   #56
Dawlak
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 07-09-2019
Skąd: Gdynia
Model: S-max
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2010
Postów: 2
Domyślnie Odp: Po wypieciu modulu komfortu i wpieciu na nowo auto nie reaguje na kluczyk, nie o

Dzięki wielkie za info zostaje mi chyba ASO

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Dawlak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2020, 14:24   #57
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,541
Domyślnie Odp: Po wypieciu modulu komfortu i wpieciu na nowo auto nie reaguje na kluczyk, nie o

Dział usług poczytasz to znajdziesz czego Ci potrzeba
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.