Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-09-2017, 14:16   #891
Zapas
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-06-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 5
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Czy tym kablem uruchomię nowo zainstalowaną nagrzewnicę?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Zapas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2017, 14:53   #892
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał Zapas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy tym kablem uruchomię
Raczej tak... Mi się takim udało, ale potem się zepsuł i kupiłem Viakena.
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2017, 17:52   #893
marekOs
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-01-2016
Skąd: Wrocław/Pomorze;)
Model: Focus MK3
Silnik: 1,6 tdci
Rocznik: 2013
Postów: 0
Domyślnie Re: Dostęp do nagrzewnicy

Panowie
Chciał bym dogrzać sobie autko zimą, niestety nie wiem jak się za to zabrać. Ktos z was dokładał grzałke do nagrzewnicy lub montował webasto w focusie mk3 ? Będę wdzięczny za pomoc.
marekOs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2017, 18:45   #894
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , tu jest o PTC w mk3: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2017, 12:31   #895
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,557
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Ma ktoś może zdjęcia do tego artykułu? [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Bo chyba wygasły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2017, 16:08   #896
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] nawet założyciel może ich nie mieć. Sam korzystałem z tego tutoriala, bo był tam opisany sposób mniej drastycznego odchylania konsoli. Co potrzebujesz wiedzieć? Można posiłkować się rosyjskim wątkiem [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Musisz kliknąć "Скрытый текст", aby ukazały się zdjęcia.

Ostatnio edytowane przez radek70 ; 26-09-2017 o 18:50 Powód: litera
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2017, 16:12   #897
from.cupertino
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 04-12-2013
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 Titanium
Silnik: 1.6 Ecoboost 182km
Rocznik: 2012
Postów: 33
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Zlecałem dołożenie nagrzewnicy Solid Garage. Bez problemu podejmują się takich zleceń.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
from.cupertino jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2017, 16:29   #898
Tempos123
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 07-02-2016
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 47
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał from.cupertino Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zlecałem dołożenie nagrzewnicy Solid Garage. Bez problemu podejmują się takich zleceń.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z ciekawości, ile zapłaciłeś za robociznę?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Tempos123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 05:19   #899
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,557
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał radek70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] nawet założyciel może ich nie mieć. Sam korzystałem z tego tutoriala, bo był tam opisany sposób mniej drastycznego odchylania konsoli. Co potrzebujesz wiedzieć? Można posiłkować się rosyjskim wątkiem [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Musisz kliknąć "Скрытый текст", aby ukazały się zdjęcia.
Zastanawiam się, czy sam ogarnę na podjeździe przed domem, czy umawiać się na samą podmianę do zaprzyjaźnionego warsztatu. Jak zmieniałem żarówkę w schowku, to się dobre pół godziny siłowałem jak go wsadzić z powrotem, potem jeszcze schować GEM i przykręcić. Więc teraz mam awersję, żeby tam cokolwiek ruszać. Ale chyba się zdecyduję, muszę jeszcze skończyć ponownie czytać temat (jestem w połowie). Gem mam 7m5t-14a073-dc (szok, bieda wersja a seria D wpadła), mam bezpiecznik F100, mam bezpiecznik przy silniku. Alternator Denso 120A. Klima manual.

Czyli teraz, z tego co zrozumiałem, muszę sprawdzić panel klimy (wersję) i jak nie będzie to 7M5T-19980-BX, to muszę kupić albo przerabiać zgodnie z Twoimi instrukcjami z [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Jak najlepiej się do niego dobrać, żeby nie zepsuć? No i kabla zasilającego nagrzewnicę szukać za panelem po lewej stronie w nogach pasażera? Widziałem tam zaślepkę, chyba na śrubę, wystarczy to odkręcić, czy jest jeszcze jakaś magia do wykonania? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Być może to ogarnę na pozostałych 40 stronach które mi zostały do przeczytania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez hindus ; 27-09-2017 o 05:23
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 19:38   #900
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,557
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Okazało się, że mam wszystko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. poza panelem klimy i samą nagrzewnicą. Panel z końcówką AA. Czytałem w tym temacie, że 7M5T-19980-BA nie obsługuje klimy, czy to prawda? Bo przycisk klimatyzacji jest jak wół. Jeśli nie BA to może BB byłby odpowiedni? BC nigdzie nie widzę :/
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.