Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-01-2017, 21:42   #411
krystianen
FCP member
 
Avatar krystianen
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 30-04-2013
Skąd: Poznań - Swarzędz
Model: Ford FOCUS MK3
Silnik: 2.0 TDCi 163KM - POWERSHIFT
Rocznik: 2013
Postów: 664
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Cytat:
Napisał orczyk5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy mogę zostawić media hub ten co mam w schowku bez karty sd?
Trzeba zmienic jak zostawisz mediahub od sync2 to sync3 powie ze mediahub nie kompatybilny

__________________
Fordplus.pl
IDS | GFDRS | UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
////// ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP //////

609 535 500 | krystian@fordplus.pl

Ostatnio edytowane przez krystianen ; 29-01-2017 o 09:46
krystianen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2017, 10:21   #412
nonamebiker
ford::beginner
 
Avatar nonamebiker
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 11-11-2016
Model: Focus IIIFL Titanium
Silnik: 1.5 150 -> 209KM 365Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2014
Postów: 44
Question Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Cytat:
Napisał groszekbmx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak kupię sync 3 i zostanie mi przełożony (jestem lewusem w takich sprawach) to z chęcią Ci 2 sprzedam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podpisuję się pod kolegą wyżej, też byłbym zainteresowany takim swapem i też jestem lewusem w takich sprawach, niestety... Prędzej by mi z nerwów coś w rękach pier****o Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wracając do mojego "lewactwa" w rzeźbieniu... Wymieniał ktoś może standardową antenę na "płetwę rekina" ?

Ktoś byłby w stanie dołożyć podświetlane klamki, schowki i "kupowdepy" z tyłu? Tyle, że mam ambient w kilku kolorach i to samo chciałbym z tyłu. Jakie koszty?

Myślałem, też o automatycznych światłach drogowych, ale szybę mam niekompatybilną z tego co zrozumiałem z wcześniejszych postów... jechałem ostatnio "kaszkajem" i sprawa fajna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


I jeszcze jedno... Byłem w szoku, że nie ma siłowników od maski. Rodzice w Stilo z 2003 roku mają :O W Volvo też miałem... A w TItanium nie?! Ktoś może montował?

Trochę się rozpisałem ale w miarę czytania do głowy przychodziło mi co chciałbym dołożyć do swojej Foki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam jeszcze parę pytań ale nie wszystko na raz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez nonamebiker ; 29-01-2017 o 10:23
nonamebiker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2017, 15:16   #413
Masterjam
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 12-10-2010
Skąd: Warszawa
Model: VW T-Cross
Silnik: 1.0 115KM
Rocznik: 2019
Postów: 215
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Co do siłowników to :
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Masterjam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2017, 09:19   #414
jurant89
ford::beginner
 
Imię: lukasz
Zarejestrowany: 22-01-2017
Skąd: dabrowa gornicza
Model: Mk3
Silnik: 1.6 TiVct 125KM
Rocznik: 2016
Postów: 40
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

witam, co moglbym zmodyfikować nie dużym kosztem w moim przyszlym fordzie focusie mk3 kombi 1.6 125km wersja trend z pakietem gold X i winter 1. nawiasem mowiac w srode go odbieram i caly czas mysle czy nie lepiej było kupic inna marke z lepszym wyposażeniem. ahhhh te dylematy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. moje pierwsze salonowe auto. pozdrawiam
jurant89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2017, 10:08   #415
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,373
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Czy było warto? Ciężko powiedzieć. Wersja "Trend" niestety w "standardzie" nie rozpieszcza. Przejrzałeś ten wątek? Możesz mieć inny tunel podłokietnika, przeciwmgielne, DRL'y, możesz zapewne dodać tempomat lub aktywny tempomat.
Niestety nie znam się na "doposażeniu" MK3FL aż tak bardzo żeby móc to wszystko potwierdzić, ale Focusy są w miarę łatwymi autami jeśli chodzi o "dodanie" wyposażenia.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2017, 10:42   #416
a4tech
ford::advanced
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 19-02-2014
Skąd: Kraków
Model: 3.0EB
Silnik: 1x 3.0 EB + 2x Elektryczny
Rocznik: 2021
Postów: 332
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy było warto? Ciężko powiedzieć. Wersja "Trend" niestety w "standardzie" nie rozpieszcza. Przejrzałeś ten wątek? Możesz mieć inny tunel podłokietnika, przeciwmgielne, DRL'y, możesz zapewne dodać tempomat lub aktywny tempomat.
Niestety nie znam się na "doposażeniu" MK3FL aż tak bardzo żeby móc to wszystko potwierdzić, ale Focusy są w miarę łatwymi autami jeśli chodzi o "dodanie" wyposażenia.
Wersje poliftowe mają strasznie 'okrojone' wiązki... więc dokładnie czegoś nie jest do końca proste.
__________________
SYNC 4 --- TEL: 692 47 04 92
a4tech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2017, 13:19   #417
jurant89
ford::beginner
 
Imię: lukasz
Zarejestrowany: 22-01-2017
Skąd: dabrowa gornicza
Model: Mk3
Silnik: 1.6 TiVct 125KM
Rocznik: 2016
Postów: 40
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

takie cos kupuje
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
jurant89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2017, 13:20   #418
elucidate
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: 150KM
Rocznik: 2015
Postów: 222
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Cytat:
Napisał Masterjam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do siłowników to :
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
A są takie silowniki na tyl? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał jurant89 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
takie cos kupuje
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
1.6 i w dodatku trend za 68k. Zdecydowanie za drogo w porównaniu z moim. Ja bym maks dał za niego 66k.

Ostatnio edytowane przez elucidate ; 30-01-2017 o 13:31
elucidate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2017, 13:42   #419
Szymon_Zy
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

oglądałem za 56kzł sedana w Frank Cars Cz-wa z 1.0 ecoboost. Zacne autko ale gołe - faktem jest jednak, że dziś nowy z salonu to nie majątek.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2017, 13:45   #420
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

2000 PLN to przy takiej kwocie już nie jest jakaś wielka róznica, a nie jest wykluczone, że kolega coś jeszcze utargował, bo z tych cen na otomoto/allegro można jeszcze coś tam zawsze urwać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , focus , mk3 , oświetlenie , wyposażenie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.