Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-02-2016, 15:23   #171
dario6273
ford::professional
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: KUGA MK2 ST Line
Silnik: 2.0Tdci-200Km/450N
Rocznik: 2017
Postów: 1,115
Domyślnie Odp: Schemat podgrzewania foteli.

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy posiadasz instalację podłogową? Zobacz czy masz odpowiednie piny we wtyczce ktora wychodzi z podłogi - porównaj z wtyczką pod fotelem. Wyłącznik będzie działał bo dostaje zasilanie z wiązki tunelu srodkowego.
Kable wszystkie mam bo dokładałem od kolegi mm32 a od Ciebie miałem brakujące przewody od wtyczki szarej w tunelu do BSI (czerwono-biały ,fioletowy, czarny masa i brazowy podświetlenie) resztę przewodów już miałem. Nawet w BSI w niebieskiej wtyczce już były podłączone fioletowy i biało -czerwony więc wpiąłem sie bezposrednio do przewodów .Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Najlepiej to robić w 2 osoby,jedna trzyma rękę/palec na przekaźniku,druga załącza zapłon.Jeśli jesteś sam to załącz zapłon wyciągnij i wstaw spowrotem przekaźnik do podstawki,wtedy poczujesz ,czy się załącza.
Robiłem tak jak był włączony wyciagałem i wstawiłem i nic nie trykałGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może trzeba aktywować nie mam teraz dojscia dopiero wieczorem spróbuję tylko zastanawia mnie to że większość podłącza i działa.Drugi już dzień przeglądania instalacji i schematów .Zrobiłem wszystko tak jak było w twojej fotorelacji sprawdzane po 3razy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez dario6273 ; 22-02-2016 o 15:30
dario6273 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2016, 21:18   #172
dario6273
ford::professional
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: KUGA MK2 ST Line
Silnik: 2.0Tdci-200Km/450N
Rocznik: 2017
Postów: 1,115
Domyślnie Odp: Schemat podgrzewania foteli.

Dzięki za wszystkie porady Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Szczególne podziękowania dla mm32-za kabelki ,fotorelację i szybkie podpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Wszystko działa jak trzeba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zapomniałem podłączyc +do zasilania cewki w przekażniku czerwono-biały.
dario6273 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2016, 11:25   #173
extremechef
ford::beginner
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 16-01-2014
Skąd: Caherconlish
Model: Mondeo
Silnik: Mk5 titanium 2.0tdci 180hp
Rocznik: 2016
Postów: 26
Domyślnie Odp: Schemat podgrzewania foteli.

Cytat:
Napisał dar76io Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z tyłu mam dwie skrzynki bezpieczników w tej drugiej był tylko przekaźnik i jeden bezpiecznik FB1 z czujników parkowania jak się nie myle... musiałem dołożyć jak się nie myle FB3 i FB4 do grzanych siedzeń i FB9 (chce przy okazji wymienić fotel na regulowany elektrycznie na wysokość)
Ile tych kabli z bezpiecznikow ciagles do foteli? Mozesz jakos lopatologicznie podsunąć obrys..bo kupilem fotele z grzaniem a nie mialem tej bialej skrzynki z tylu...
Z giry dzieki

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
extremechef jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2016, 11:55   #174
paul_pivo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 7
Domyślnie Odp: Schemat podgrzewania foteli.

Koledzy szybkie pytanie - nie działa mi przycisk od sterowania podgrzewaniem lewego fotela (kierowcy), a od prawego fotela (pasażera) działa (na moduł przycisków wylała się kawa).

Czy da się w związku z tym przepiąć np. przewody, aby działało podgrzewanie fotela kierowcy zamiast pasażera (w sensie, że będę uruchamiał z przycisków fotel pasażera, a będzie grzał fotel kierowcy)?

Przeglądnąłem schematy, elektrykiem nie jestem i nie mam pewności po samych schematach...

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
paul_pivo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2016, 12:36   #175
lsulima
FCP member
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 06-08-2010
Skąd: Skawina
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 1,114
Domyślnie Odp: Schemat podgrzewania foteli.

Jak chcesz to mam taki moduł na zbyciu. .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
lsulima jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2016, 10:19   #176
djxxx
ford::average
 
Avatar djxxx
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 28-08-2009
Skąd: Ujazd Śląski
Model: Ford Mondeo Mk4
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 50
Domyślnie Odp: Schemat podgrzewania foteli.

Witam. Dla pewności przełącznik / włącznik podgrzewania foteli z mondeo mk3 po lifcie pasuje do mk4 przed liftem ? Wersja z podgrzewaniem i chłodzeniem
djxxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2016, 10:43   #177
aurerum
ford::professional
 
Imię: Mieczysław
Zarejestrowany: 29-01-2012
Skąd: Sędziszów
Model: Mondeo mk4 ,Puma 1,7
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 1,083
Domyślnie Odp: Schemat podgrzewania foteli.

pasuje tylko masz inny kolor podświetlenia
aurerum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2016, 17:40   #178
djxxx
ford::average
 
Avatar djxxx
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 28-08-2009
Skąd: Ujazd Śląski
Model: Ford Mondeo Mk4
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 50
Domyślnie Odp: Schemat podgrzewania foteli.

Cytat:
Napisał aurerum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pasuje tylko masz inny kolor podświetlenia
Czyli zielone podświetlenie zamiast czerownego ? Zmienić się tego nie da ?
djxxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2016, 17:45   #179
aurerum
ford::professional
 
Imię: Mieczysław
Zarejestrowany: 29-01-2012
Skąd: Sędziszów
Model: Mondeo mk4 ,Puma 1,7
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 1,083
Domyślnie Odp: Schemat podgrzewania foteli.

zgadza się.Myślę że da się to zmienić po ingerencji w przełącznik
aurerum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2016, 18:09   #180
djxxx
ford::average
 
Avatar djxxx
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 28-08-2009
Skąd: Ujazd Śląski
Model: Ford Mondeo Mk4
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 50
Domyślnie Odp: Schemat podgrzewania foteli.

Cytat:
Napisał aurerum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zgadza się.Myślę że da się to zmienić po ingerencji w przełącznik
Ktoś już to przekładał tzn same podświetlenie ? To są inne diody/żarówki czy folia oraz czy w ogóle da się to przełożyć?
Z samym przełącznikiem nie ma problemu z przełożeniem ?
W ASO nowy przełącznik do mondeo mk4 to 1000zł bez rabatów itp wiec szukam używki ale tylko znajduje do mk3 chyba ze ktoś ma na stanie lub ma namiary na taki przełącznik z mk4 ?
djxxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.