Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-07-2016, 21:11   #11
kolekkk
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-01-2006
Model: Focus
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 104
Domyślnie Odp: S-Max Dw10C 163 >190PS 410Nm -CHIP=zrobione

Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę złodziejek się trafił co kopiuje cudzą robotę...
Rozumiem, że masz ori Galletto i Kessa?

Niestety musze Cie zmartwic Kissa mam orginał, Galletto pewnie takie jak Ty.
Mapy przerabiam tak samo jak Ty!, wiec nie pisz mi tu o kopiowaniu. itd.

Winolsa tez mam oryginała, tak dla świadomości.

kolekkk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2016, 22:01   #12
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: S-Max Dw10C 163 >190PS 410Nm -CHIP=zrobione

Haha, ja mam CMD, X17, i sprzet z Dimsportu a nie jakies gowno z alledrogo...to raz, dwa to napisałeś że masz gotowce do sprawdzenia, skoro sam robisz to przeciez juz sa sprawdzone? Dziwne...
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2016, 06:36   #13
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,756
Domyślnie Odp: S-Max Dw10C 163 >190PS 410Nm -CHIP=zrobione

Widze , ze emocje was ponoszą.
poniewaz nawet nie mam gufna z allegro i softy potrzebuja odrobine doszlifowania narazie zawieszam uszczesliwianie ludzi ....
TuneForce a wyobrazales sobie kiedys taka sytuacje , ze tuner robi soft, ktos inny to na drugim koncu Polski sprzedaje i kazdy z nich ma z tego dzialke ?
Pozdrawiam
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2016, 08:03   #14
kolekkk
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-01-2006
Model: Focus
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 104
Domyślnie Odp: S-Max Dw10C 163 >190PS 410Nm -CHIP=zrobione

Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Haha, ja mam CMD, X17, i sprzet z Dimsportu a nie jakies gowno z alledrogo...to raz, dwa to napisałeś że masz gotowce do sprawdzenia, skoro sam robisz to przeciez juz sa sprawdzone? Dziwne...
Kolego Sympatyczny, sam wiesz że nie wgrasz przez obd2 tej samej mapy do dwóch różnych aut.
Dwa piszę że ma zrobione mapy do swoich aut.
Każda mape obrabiam indywidualnie tak samo jak Ty. Wyciągam po przez obd2, w najgorszej opcji po przez BDM it. i modyfikuje. Czasem nawet modyfikuje plik kalibracyjny i wgrywam przez IDs'a, ale w tym pliku jest mase cheksum... i jest dużo więcej roboty.
I nie pisałem że mam do sprawdzenia, Gdzie to masz napisane ?

Jeśli ktoś chce mape wystarczy że poda mi VIN ja już Sobie przygotuje mape pod dany samochód aby ktoś nie czekał z godzinę na moda.

I dokładnie napisał Ci Koloporter,


Więc wystarczy tych emocji, mam pełen szacunek do Ludzi i do Ciebie i niech tak pozostanie.

Bump: TuneFORCE

A tak juz po za Tematem czy jesteś w stanie zrobić moda w ecoboost 1.0, 1.6 bez wyciągania sterownika ?

Pytam bo ja tak ,ale Ids'em mogę wgrać moda do tych sterowników, ale to jest dużo pracy pry takim czymś, a kess nadal nie rozwalił protokolu, a widzę ze masz inne zabawki ...więc chciał bym zapytać ?

Fiesta Ecoboost 1.0 100,125--> na 148

Ostatnio edytowane przez kolekkk ; 21-07-2016 o 08:39
kolekkk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2016, 09:02   #15
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: S-Max Dw10C 163 >190PS 410Nm -CHIP=zrobione

Bez problemu robię 1.0 i 1.6 po obd ;-)
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2016, 09:18   #16
kolekkk
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-01-2006
Model: Focus
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 104
Domyślnie Odp: S-Max Dw10C 163 >190PS 410Nm -CHIP=zrobione

a 1.5 ecoboost? bo czytałem że nadal sa jakieś problemy...
kolekkk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2016, 13:22   #17
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: S-Max Dw10C 163 >190PS 410Nm -CHIP=zrobione

Grześ, nie stresuj się, takich wgrywaczy jest wszędzie pełno, bez hamowni, warsztatu, faktur vat itd.
to nie jest konkurencja dla nas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2016, 13:41   #18
kolekkk
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-01-2006
Model: Focus
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 104
Domyślnie Odp: S-Max Dw10C 163 >190PS 410Nm -CHIP=zrobione

Co do silnika 1.5 eco.... widzę że nadal masz problem z wgraniem..., musisz sterownik wyciągać i rozklejać. A ja bez wyciągania sterownika i rozklejania wgrywam po złączu obd. moda.

Heko - nie będę tego komentował. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kolekkk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2016, 13:42   #19
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,756
Domyślnie Odp: S-Max Dw10C 163 >190PS 410Nm -CHIP=zrobione

jakaś jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., bo sie stresuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
opisze swoj przypadek... chcialbym abyscie mi zrobili program, abym mogl sobie bezpiecznie smigac, ale mam daleko do was i nie mam sily jechac, umawiac sie.poprostu mi sie nie chce....
Jesli by w szczecinie byl ktos, kto ogrywa auta w takiej cenie, ktora nie boli, to z checia bym wgral nawet bez hamowni. nie 200 koni , ale 185-190, byle by czlowiek byl godny zaufania.A ja poprostu nie jestem przekonany , czy chce miec tak mocne auto ... i co powie na to moja skrzynia. Jak stwierdze ,ze jednak nie chce , to za pare zlotych wgrywam sobie zwykly soft i jakos przelkne te dodatkowe pare stowek, no ale 1200-1500 ... to juz bym zalowal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.... wiesz, chodzi o to aby stracic dziewictwo .... ale do tego nie trzeba sie żenić. spodoba mi sie auto po chipie za pare stowek, to w nastepnym aucie zrobie juz profeske u was .... jak sie przeniesiecie pod szczecin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam nadzieje ,ze jasno to opisalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo czasami jestem roztrzepany
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2016, 13:54   #20
kolekkk
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-01-2006
Model: Focus
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 104
Domyślnie Odp: S-Max Dw10C 163 >190PS 410Nm -CHIP=zrobione

Cytat:
Napisał kolopeter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jakaś jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., bo sie stresuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
opisze swoj przypadek... chcialbym abyscie mi zrobili program, abym mogl sobie bezpiecznie smigac, ale mam daleko do was i nie mam sily jechac, umawiac sie.poprostu mi sie nie chce....
Jesli by w szczecinie byl ktos, kto ogrywa auta w takiej cenie, ktora nie boli, to z checia bym wgral nawet bez hamowni. nie 200 koni , ale 185-190, byle by czlowiek byl godny zaufania.A ja poprostu nie jestem przekonany , czy chce miec tak mocne auto ... i co powie na to moja skrzynia. Jak stwierdze ,ze jednak nie chce , to za pare zlotych wgrywam sobie zwykly soft i jakos przelkne te dodatkowe pare stowek, no ale 1200-1500 ... to juz bym zalowal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.... wiesz, chodzi o to aby stracic dziewictwo .... ale do tego nie trzeba sie żenić. spodoba mi sie auto po chipie za pare stowek, to w nastepnym aucie zrobie juz profeske u was .... jak sie przeniesiecie pod szczecin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam nadzieje ,ze jasno to opisalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo czasami jestem roztrzepany
Spokojnie, już Ci poprawiam tą Twoją kalibracje do S-maxa jestem już w połowie...
za godzinę będziesz miał na mailu.

A co do Chłopaków to odpuść im. Szkoda tego komentować.
kolekkk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.