Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-03-2016, 13:05   #2611
Jester83
ford::beginner
 
Avatar Jester83
 
Zarejestrowany: 28-01-2016
Skąd: Lublin
Model: Mondeo
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 28
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał Malenstwo8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szukam powodów do jeżdżenia, a że nie ma, to jeżdżę sobie bez sensu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak Ci się może tylko wydawać, jeżdżenie choćby dla samego jeżdżenia tym samochodem - jest zdecydowanie uzasadnione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Natomiast odnośnie wskazań czasu - to właśnie we wnętrzu Mk5 należymy do takiej grupy ludzi, która się czasem nie musi interesować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jester83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2016, 13:41   #2612
PabloWPR
ford::average
 
Avatar PabloWPR
 
Zarejestrowany: 11-11-2007
Skąd: Nadarzyn / W-wa
Model: MK4 2.0 Titanium
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 185
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał Malenstwo8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mnie nic nie rusza, przypominam, że jeszcze 2 tygodnie temu miałem 2,5T nie w gazie. Także pełen spokój i ekonomia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hehe tez kiedys mialem Mk4 2.5T oczywiscie bez gazu i myslalem, ze 15 to optymalne spalanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dopoki nie kupiłem sobie zabawki w postaci Imprezy tez 2.5T - tu jest dopiero wesolo ze spalaniem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I prawie wszystkie km zrobione tym autem mam "bez sensu" tylko dla zabawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wyImprezowano z S5
__________________
Było Mondeo 2,5T, a są: Subaru Impreza WRX '07, Jeep XJ 4.0 Limited, Mondeo 2.0 TDCi '13
PabloWPR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2016, 13:46   #2613
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał PabloWPR Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hehe tez kiedys mialem Mk4 2.5T oczywiscie bez gazu i myslalem, ze 15 to optymalne spalanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dopoki nie kupiłem sobie zabawki w postaci Imprezy tez 2.5T - tu jest dopiero wesolo ze spalaniem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I prawie wszystkie km zrobione tym autem mam "bez sensu" tylko dla zabawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wyImprezowano z S5
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiem, wiem, znam Cie z MKP Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Imrpezka fajna do zabawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2016, 15:39   #2614
PabloWPR
ford::average
 
Avatar PabloWPR
 
Zarejestrowany: 11-11-2007
Skąd: Nadarzyn / W-wa
Model: MK4 2.0 Titanium
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 185
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Oj tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wyImprezowano z S5
__________________
Było Mondeo 2,5T, a są: Subaru Impreza WRX '07, Jeep XJ 4.0 Limited, Mondeo 2.0 TDCi '13
PabloWPR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2016, 17:26   #2615
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Na plejadach zawsze bawiłem się świetnie, szkoda że ford nie robi takich zlotów.
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2016, 18:28   #2616
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał pedroso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na plejadach zawsze bawiłem się świetnie, szkoda że ford nie robi takich zlotów.
Sami zrobimy, tym bardziej, że mamy do pogadania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2016, 21:28   #2617
Luki27
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-10-2007
Model: Ford Mondeo MKV
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2016
Postów: 59
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał Malenstwo8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mnie nic nie rusza, przypominam, że jeszcze 2 tygodnie temu miałem 2,5T nie w gazie. Także pełen spokój i ekonomia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A tak z ciekawości bo czekam na swojego 1.5EB
Nie brakuje Ci mocy po tym 2,5T ? Jak jeździłem testowo 1.5EB to byłem pozytywnie zaskoczony mocą (może rzeczywiście miał te 175-180 KM?)
Mam 2.0 TDCI Smaxa (143 KM) i nie narzekam, ale chciałbym aby MKV jeździło wyraźnie lepiej.

Nie wziąłem 2.0 bo nie lubię automatu i kosztował 19 tys drożej.
__________________
Pozdrawiam
Luki
Luki27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2016, 05:43   #2618
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Co do 1.5 to narazie spokojna jazda. Dociera się, więc nie wykorzystywałem jeszcze pełnej mocy, za to na jazdach próbnych a i owszem i w moim odczuciu jechał bardzo fajnie. Miałem porównanie z moim 2,5T. Na pewno w stosunku do 2,5T brakuje momentu, nie ma się co oszukiwać. Pojemność też mniejsza o litr i jeden gar mniej, więc wiadomo. Natomiast ogólnie jak najbardziej daje radę. Myślę, że bankowo będzie lepiej jeździł niż klekot 143 km. Przede wszystkim to benzyna i inaczej przebiega krzywa momentu obrotowego, choć w fotel nie wciska jakoś specjalnie, za to robi to z gracją i ciszą. To w praktyce wygląda tak - diler mówił, żeby na dotarciu nie przekraczać 3,5 tys obr. Myślę sobie spoko z reguły już przy 3 tys słychać silnik. Tutaj muszę się pilnować, bo sprawa nie jest prosta, 3 tys i w zasadzie nic nie słychać, a z radiem to już w ogóle. Jest tak cicho, że można się bardzo łatwo zapomnieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2016, 08:32   #2619
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

no skoro Ty też to potwierdzasz to faktycznie musi cos być w tych zachwytach nad wyciszeniem nowego mondeo.
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2016, 08:51   #2620
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Nawet przy 6 tys obrotow jest miło
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.