Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-01-2016, 14:57   #291
Janisek
ford::average
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 07-03-2007
Skąd: Świętochłowice
Model: Mondeo FL Kombi
Silnik: 1.5 165 KM
Rocznik: 2019
Postów: 128
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Ja chyba na pewno wybiorę sie do Krokowa bo szkoda nerwów z "moim" śląskim serwisem ... Może przy okazji dogadam jakąś fieścinę dla żony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Janisek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2016, 09:33   #292
Janisek
ford::average
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 07-03-2007
Skąd: Świętochłowice
Model: Mondeo FL Kombi
Silnik: 1.5 165 KM
Rocznik: 2019
Postów: 128
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] informuje, że jest już możliwość wgrania fabrycznego softu na 182 KM, ciekawe czy po takiej operacji "brzęczyk" zostanie wyeliminowany ?
Janisek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2016, 10:08   #293
rb-net
ford::beginner
 
Avatar rb-net
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 20-10-2015
Skąd: Józefów
Model: Ford Focus MK4
Silnik: 1.5 150KM > 182KM
Rocznik: 2020
Postów: 45
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

U mnie przed zmiana na 182 km nic nie brzeczalo i po zmianie rowniez nie brzeczy. Co do samej zmiany to dopiero jeden dzien i nie bardzo warunki pozwalaja na potestowanie, ale roznice czuc od razu. Miedzy 4000 a 5000 obrotow "sie dzieje" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
rb-net jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2016, 10:17   #294
Janisek
ford::average
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 07-03-2007
Skąd: Świętochłowice
Model: Mondeo FL Kombi
Silnik: 1.5 165 KM
Rocznik: 2019
Postów: 128
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

miałem nadzieję, że napisze ktoś po takiej zmianie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chyba zamiast wizyty w serwisie będzie mayak albo tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Koszty nie takie znów wielkie więc trzeba zaryzykować, przy okazji wyłączy się start/stop, zrobi się ryglowanie drzwi i może coś tam jeszcze.
Janisek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2016, 10:40   #295
poik
ford::average
 
Avatar poik
 
Imię: Aleksander
Zarejestrowany: 08-04-2015
Skąd: Wrocław
Model: MK3 FL
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 93
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Cytat:
Napisał rb-net Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie przed zmiana na 182 km nic nie brzeczalo i po zmianie rowniez nie brzeczy. Co do samej zmiany to dopiero jeden dzien i nie bardzo warunki pozwalaja na potestowanie, ale roznice czuc od razu. Miedzy 4000 a 5000 obrotow "sie dzieje" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
Nie dzieje się bo masz auto z września 2015 i Ciebie to nie dotyczy?
Swoim postem błędnie sugerujesz posiadaczom brzęczków, że wszystko będzie OK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
poik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2016, 11:22   #296
rb-net
ford::beginner
 
Avatar rb-net
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 20-10-2015
Skąd: Józefów
Model: Ford Focus MK4
Silnik: 1.5 150KM > 182KM
Rocznik: 2020
Postów: 45
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Cytat:
Napisał poik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie dzieje się bo masz auto z września 2015 i Ciebie to nie dotyczy?
Swoim postem błędnie sugerujesz posiadaczom brzęczków, że wszystko będzie OK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niczego takiego nie sugerowalem. Z mojego posta raczej wynika ze po zmianie NIE bedzie GORZEJ niz bylo, jesli ktos czyta ze zrozumieniem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rb-net jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2016, 11:49   #297
poik
ford::average
 
Avatar poik
 
Imię: Aleksander
Zarejestrowany: 08-04-2015
Skąd: Wrocław
Model: MK3 FL
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 93
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Cytat:
Napisał rb-net Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niczego takiego nie sugerowalem. Z mojego posta raczej wynika ze po zmianie NIE bedzie GORZEJ niz bylo, jesli ktos czyta ze zrozumieniem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wlasnie może być gorzej niż było, jeśli ktoś ma auto wyprodukowane przed sierpniem 2015. Czekamy na odpowiedzi kogoś, kto zrobi upgrade brzęczka, a nie auta z 9.2015.
poik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2016, 13:24   #298
rb-net
ford::beginner
 
Avatar rb-net
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 20-10-2015
Skąd: Józefów
Model: Ford Focus MK4
Silnik: 1.5 150KM > 182KM
Rocznik: 2020
Postów: 45
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Cytat:
Napisał poik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wlasnie może być gorzej niż było, jeśli ktoś ma auto wyprodukowane przed sierpniem 2015. Czekamy na odpowiedzi kogoś, kto zrobi upgrade brzęczka, a nie auta z 9.2015.
Od tego jest forum zeby kazdy mogl dodac cos od siebie. Mnie poprosil kolega mayak zebym wypowiedzial sie z mojego punktu widzenia w sprawie brzeczenia i zmiany na 182 km. Ja tylko napisalem ze w moim przypadku nie bylo brzeczenia i po zmianie rowniez nie ma. Jedynym plusem twojego przyczepienia sie do mojego posta jest to ze przynajmniej sie utrwali informacja ze rzekomo od 09.2015 problem nie wystepuje. Wydaje mi sie ze to cenne w temacie, zeby wlasciciele takich aut nie szukali czegos czego nie ma, takze dziekuje. Tyle z mojej strony.
rb-net jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2016, 13:38   #299
Blinkin80
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 31-12-2015
Skąd: Palowice
Model: Focus III FL
Silnik: 1.5 EB 150@182KM?
Rocznik: 2015
Postów: 24
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Cytat:
Napisał rb-net Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie przed zmiana na 182 km nic nie brzeczalo i po zmianie rowniez nie brzeczy. Co do samej zmiany to dopiero jeden dzien i nie bardzo warunki pozwalaja na potestowanie, ale roznice czuc od razu. Miedzy 4000 a 5000 obrotow "sie dzieje" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
Zakładam, że masz świeże auto na gwarancji (2 lub 3 lata) - robiłeś zmianę z pełną świadomością utraty gwarancji, czy też jest na to jakiś sposób. Dodam tylko, że mój jest z czerwca 2015 i brzęczy jak szalony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Blinkin80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2016, 14:17   #300
Janisek
ford::average
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 07-03-2007
Skąd: Świętochłowice
Model: Mondeo FL Kombi
Silnik: 1.5 165 KM
Rocznik: 2019
Postów: 128
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Cytat:
Napisał Blinkin80 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zakładam, że masz świeże auto na gwarancji (2 lub 3 lata) - robiłeś zmianę z pełną świadomością utraty gwarancji, czy też jest na to jakiś sposób. Dodam tylko, że mój jest z czerwca 2015 i brzęczy jak szalony
z tego co wiem serwis raczej nie kapnie się, że jest inny program, gorzej jeśli zrobią jakąś akcję serwisową i wgrają z powrotem 150 KM ... Ciekaw jestem jak było z fabrycznymi 182 KM z początku produkcji, brzęczą też ?
Janisek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.