Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-02-2014, 17:00   #171
pawpor
ford::advanced
 
Avatar pawpor
 
Zarejestrowany: 12-10-2006
Skąd: Rybnik/Kraków
Model: Alfa 159 SW
Silnik: 2.4 JTDm
Rocznik: 2006
Postów: 456
Domyślnie Odp: Jaki zestaw hamulców?

To wolałbym zaciski od ST i porządne tarcz i klocki - wyjdzie taniej i lepiej. Tarcze i klocki do RS'a trochę kosztują Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pawpor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2014, 08:29   #172
jendrekmak
ford::expert
 
Avatar jendrekmak
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: 2x Citroen C5 Tourer
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: 2012
Postów: 3,965
Domyślnie Odp: Jaki zestaw hamulców?

Cytat:
Napisał pawpor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To wolałbym zaciski od ST i porządne tarcz i klocki - wyjdzie taniej i lepiej
czy taniej? odrobinę tak ale nie jakiś kosmos. zaciski od stka kupowałem po 250zł a do rs kosztują podobnie. na tarczach i klockach dołożysz do rsa w stosunku do stka 300-400 zł więc nie ma tragedii
jendrekmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2014, 12:37   #173
dżizas
ford::advanced
 
Avatar dżizas
 
Zarejestrowany: 26-11-2010
Skąd: Oxford, W-wa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.2 TDCI ST 155KM
Rocznik: 2005
Postów: 300
Domyślnie Odp: Jaki zestaw hamulców?

Widzę że temat się rozwija i marzenia rosną z każdym postem.
Kolega w zapytał o opinię zestawu za 400, później cena poszła do 1000, obecnie jesteśmy w przedziale ok 2-3 tys zestaw od RS (same tarcze+klocki to koszt ok 1500 dobrej firmy).
Panowie moja propozycja do tddi 115 KM z 2001r. :
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ha, ha !!!
Pozdrawiam
__________________
Stan Twego auta mówi prawdę o Tobie.
Wcześniej Mondeo MK3 1.8i 125KM 2001r.
dżizas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2014, 12:42   #174
radek9103
ford::professional
 
Avatar radek9103
 
Imię: radek
Zarejestrowany: 24-08-2013
Skąd: WWE i Zielonka
Model: KUGA
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 1,271
Domyślnie Odp: Jaki zestaw hamulców?

Można rzec że temat jest rozwojowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BMW E36 1.8IS -> VW GOLF 4 1.4 16V ->MONDZITSU 2.0 TDDI MONDEO MK4 2.0 TDCI BLACK PANTHER FOCUS MK2 1.6 TDCIobecnie KUGA MK1 2.0 TDCI BLACK PANTHER
<a href=http://forum.fordclubpolska.org/signaturepics/sigpic198702_1.gif target=_blank>http://forum.fordclubpolska.org/sign...ic198702_1.gif</a>
radek9103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2014, 17:05   #175
Juzek
ford::expert
 
Avatar Juzek
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 31-10-2007
Skąd: Legnica
Model: Mondeo Mk4 Kombi Tit S, Fiesta Mk7
Silnik: 2.5T, 1.4
Rocznik: 2009, 2009
Postów: 3,727
Domyślnie Odp: Jaki zestaw hamulców?

Fajny zestawik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale jak dla mnie zestaw z zaciskami Foki ST225 (tarcza 320) spokojnie wystarczy, żeby zatrzymać Mondka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Juzek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2014, 09:56   #176
pawpor
ford::advanced
 
Avatar pawpor
 
Zarejestrowany: 12-10-2006
Skąd: Rybnik/Kraków
Model: Alfa 159 SW
Silnik: 2.4 JTDm
Rocznik: 2006
Postów: 456
Domyślnie Odp: Jaki zestaw hamulców?

Cytat:
Napisał dżizas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie moja propozycja do tddi 115 KM z 2001r. :
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ha, ha !!!
Ale nisko mierzysz - zobacz ceny zestawów MOV'IT Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do tematu do TDDI to chyba dawno został zakończony, płynnie przeszliśmy na zestawy do ST'ków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał jendrekmak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy taniej? odrobinę tak ale nie jakiś kosmos. zaciski od stka kupowałem po 250zł a do rs kosztują podobnie. na tarczach i klockach dołożysz do rsa w stosunku do stka 300-400 zł więc nie ma tragedii
Dolicz jeszcze 17" felgi na zimę + opony bo to kolejny koszt zestawu od RS'a Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pawpor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2014, 11:58   #177
Spock
Zablokowany
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 22-02-2010
Skąd: Karlsruhe/Gdańsk
Model: A6 4G 3.0TDI Quattro
Silnik: kleklekleklekle
Rocznik: 2011
Postów: 106
Domyślnie Odp: Jaki zestaw hamulców?

Cytat:
Napisał pawpor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale nisko mierzysz - zobacz ceny zestawów MOV'IT
Ja bym wolal Performance FrictionGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spock jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2014, 12:41   #178
Tomcio242
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-08-2011
Skąd: Okolice CK
Model: Mondeo
Silnik: 1,8 Zetec + LPG
Rocznik: 1998
Postów: 162
Domyślnie Odp: Jaki zestaw hamulców?

Cytat:
Napisał pawpor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
negatywne opinie o TRW - wł
TRW jest bardzo często podrabiane, oryginalne TRW muszą mieć na opakowaniu hologram.

Jeżdżę na TRW od wakacji i wszystko jest jak najbardziej O.K.

Poddawałem je wielokrotnie próbie hamowania z dużej prędkości i to podczas upałów.

Siła hamowania naprawdę imponująca, przy lekkim naciśnięciu pedału hamulca auto praktycznie staje w miejscu.

Jedynie podczas upałów po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów i ostrym traktowaniu pedału hamulca siła hamowania dosyć wyraźnie spada, ale w końcu od czego mamy sportowe tarcze i klocki.

Acha, ja na montaż poświęciłem cały dzień, wybijałem szpilki z piast bo to według mnie jedyna metoda na staranne ich wyczyszczenie.
Tomcio242 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2014, 13:49   #179
herflik
ford::advanced
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 28-08-2006
Skąd: Tarnów ok.
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 Tddi 115 KM - 150 KM HEKO !!
Rocznik: 2002
Postów: 218
Domyślnie Odp: Jaki zestaw hamulców?

jeśli chodzi o czyszczenie to ja nie mam problemu, zrobiłem sobie piaskarkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
herflik
Moje Mondeo - http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=194728
herflik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2014, 02:03   #180
FrogsterPL
ford::advanced
 
Avatar FrogsterPL
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-09-2008
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Galaxy Mk3
Silnik: 1.6EB 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 463
Domyślnie Odp: Jaki zestaw hamulców?

Cytat:
Napisał Tomcio242 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Siła hamowania naprawdę imponująca, przy lekkim naciśnięciu pedału hamulca auto praktycznie staje w miejscu.
No ja tam nie wiem, czy to taka fajna sprawa... Chevrolet Aveo na którym uczyłem się jeździć też najchętniej rozkwasiłby twarze pasażerów na przedniej szybie przy leciutkim dotknięciu pedału hamulca. W mojej opinii to nieszczególnie dobra rzecz.

@pawpor - co do tych ATE PowerDisc o których pisałem, to były użytkowane normalnie. Nie jeżdżę sportowo-wyścigowo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dlatego podejrzewam jednak zły montaż. No albo ewentualnie wadliwe tarcze.

Ostatnio edytowane przez FrogsterPL ; 10-02-2014 o 02:06
FrogsterPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
hamulce , klocki , tarcze hamulcowe



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.