Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-12-2013, 01:46   #21
kapode
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-01-2009
Model: Mustang GT
Silnik: 5.0
Rocznik: 2015
Postów: 180
Domyślnie Odp: turbosprężarka Borg Wagner KP39

Cytat:
Napisał Spock Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1.6 do 100 w 9,2....2.0 w 7,5....dla mnie jest to przepasc.Moj klekot potrzebuje w serii ca.6s. A ma w serii tylko 5KM wiecej od 2.0EB.Na aktualnym setupie to juz masakruje 2.0EB.
Tylko że mondeo 240 PS FWD (!) już przy 1/4 mili równa się z 330xd ... a co dalej? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Mondeo 2.0 EB
Mustang GT 2015
kapode jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-12-2013, 09:49   #22
Spock
Zablokowany
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 22-02-2010
Skąd: Karlsruhe/Gdańsk
Model: A6 4G 3.0TDI Quattro
Silnik: kleklekleklekle
Rocznik: 2011
Postów: 106
Domyślnie Odp: turbosprężarka Borg Wagner KP39

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mówiąc o tym, że bymywy ma za sobą długa historie w realu niepowtarzalnych osiągów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z Audi znam to,nie z BMW. DriftBox w zadnym BMW mnie jeszcze nie rozczarowal.

Cytat:
Napisał kapode Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko że mondeo 240 PS FWD (!) już przy 1/4 mili równa się z 330xd ... a co dalej? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego co wiem 330xd potrzebuje 14,8s,Mondek cos okolo 15,2.....



Juz nie patrzyc nawet na jakies osiagi nie zamienilbym BMW na zadnego "europejskiego" Forda.Po prostu BMW jest w prawie kazdej kategorii lepsze.A nawet nie twierdze ze Ford jest zly.Moj mondek mial tez zalety ktorych w 3er mi teraz brakuje.

Ostatnio edytowane przez Spock ; 24-12-2013 o 09:56
Spock jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-12-2013, 11:43   #23
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: turbosprężarka Borg Wagner KP39

14,8s vs 15,2s to zadna roznica - mozna ja conajwyzej przypisac napedowi AWD na starcie - potem juz jedzie Mondeo tak jak BMW - logicznie, bo maja podobna mase i moc. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w realu taka roznice moze zniwelowac prosty blad kierowcy lub umietnosci tego drugiego.

BMW jest marka premium, Ford to mainstream. Za cene nowego 330xd mozna kupic dwa Mondziaki. Roznica, oprocz ceny za znaczek, musi gdzies byc. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

btw amerykance pisza, ze nowy Fusion (nasze przyszle Mondeo) z silnikiem 1.6EB 182KM robi 1/4 mili w 16s / 88,5MPH

Ostatnio edytowane przez Atlis ; 24-12-2013 o 11:46
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2013, 12:18   #24
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: turbosprężarka Borg Wagner KP39

E tam, ja tam uwielbiam tłuc dupsko markom premium - nie zapomnę miny kierownika Lexusa IS 250 208 KM po dwóch próbach z padliną spod znaku Forda, zwykły Prosiak Cayenne 3.6 v6 290 KM też jeno kwiczał, jeszcze był Audi A6 2.7 tdi wyraźnie objechany, trochę się tego nazbierało w klasie premium, a były to auta o zbliżonych osiągach na papierze do mojej padlinki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja dostałem za to od padliny spod znaku Seata - nowa Cupra dała mi radę, no ale to nie premium, a zwykły plebejski osiłek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Natomiast przed kupnem Fordziny jeździłem też BMW 1 1.6 turbo 170 KM i w życiu nie dałby za niego ponad 125 tys. zł z jako-takim wyposażeniem, bo płaciłbym wyłącznie za znaczek....

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 25-12-2013 o 12:25
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2013, 14:55   #25
Orzelek
ford::average
 
Avatar Orzelek
 
Zarejestrowany: 07-04-2013
Skąd: Wrocław
Model: Galaxy, Galaxy
Silnik: 2.3 Duratec 161KM, Bi-Turbo 210KM
Rocznik: 2009, 2016
Postów: 149
Domyślnie Odp: turbosprężarka Borg Wagner KP39

Padlina ponad wszystko, hej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Orzelek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2013, 21:35   #26
_Big_Mac_
ford::advanced
 
Avatar _Big_Mac_
 
Zarejestrowany: 11-04-2013
Skąd: Wrocław
Model: Focus III kombi
Silnik: 1.6 ecoboost 150 @ 182
Rocznik: 2013
Postów: 242
Domyślnie Odp: turbosprężarka Borg Wagner KP39

A to "objeżdżanie" to improwizowane spod świateł czy umówione z kierowcą?

Bo jak spod świateł, to nic nie warte Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
_Big_Mac_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2013, 21:36   #27
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: turbosprężarka Borg Wagner KP39

...a tobie sie nigdy nie zdarzylo improwizowanie sie z kims przez pare km scigac bez umawiania sie?

btw sciganie sie spod swiatel to strasznie durna dyscyplina. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2013, 21:50   #28
_Big_Mac_
ford::advanced
 
Avatar _Big_Mac_
 
Zarejestrowany: 11-04-2013
Skąd: Wrocław
Model: Focus III kombi
Silnik: 1.6 ecoboost 150 @ 182
Rocznik: 2013
Postów: 242
Domyślnie Odp: turbosprężarka Borg Wagner KP39

Nic nie warte jeśli chodzi o ocenę auta, bo drugi kierowca może nie iść pełną dzidą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czasem może nawet ruszyć mocno, a po chwili się zreflektować, że szkoda się szarpać za "dzieciakiem" w Focusie, niech sobie dojedzie pierwszy do następnych światełek, a jak Policja będzie stać, to za nim pojadą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
_Big_Mac_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2013, 07:35   #29
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: turbosprężarka Borg Wagner KP39

Cytat:
Napisał _Big_Mac_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A to "objeżdżanie" to improwizowane spod świateł czy umówione z kierowcą?

Bo jak spod świateł, to nic nie warte Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Umówione z kierowcą, a z Lexusem rolling start od 80 km/h na autostradzie i tak dwukrotnie oraz 0-160 km/h Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Spod świateł to ja się nie ścigam, raczej na autostradzie w dobrych warunkach, co też nie czynię notorycznie, ale parę sparingów zaliczyłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał _Big_Mac_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nic nie warte jeśli chodzi o ocenę auta, bo drugi kierowca może nie iść pełną dzidą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czasem może nawet ruszyć mocno, a po chwili się zreflektować, że szkoda się szarpać za "dzieciakiem" w Focusie, niech sobie dojedzie pierwszy do następnych światełek, a jak Policja będzie stać, to za nim pojadą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Improwizowane czasem też są ewidentne, takie miałem z 2.7 TDI - szedł pełną parą na 100 % Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 26-12-2013 o 07:53
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.