Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-07-2013, 07:27   #11
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Skradziono Forda Galaxy w nocy z 12 na 13 czerwca w Łodzi ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Nie pytaj się jak to robią bo to raczej nie wskazane pokazać jak obejść to aby autko odjechało. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do zabezpieczeń tematów u nas jest pełno czytaj pomysłów, a jak ci będzie mało to wujek Google ci podpowie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2013, 19:57   #12
trojaczkileg
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 15-05-2012
Skąd: Legnica
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0 Pb
Rocznik: 2007
Postów: 168
Domyślnie Odp: Skradziono Forda Galaxy w nocy z 12 na 13 czerwca w Łodzi ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ja się dziwiłem że kradną.... i dwa dni temu jakiś amator rozpruł mi całą wkładke w drzwiach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
trojaczkileg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2013, 21:12   #13
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Skradziono Forda Galaxy w nocy z 12 na 13 czerwca w Łodzi ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Temat odkleiłem już, ale zostawiam jeszcze.
Tylko proszę nie zaśmiecać go. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2013, 22:42   #14
vanosik
ford::beginner
 
Avatar vanosik
 
Imię: Mihau
Zarejestrowany: 06-06-2012
Skąd: UK_Leigh /PL_tarnobrzeg
Model: galaxy ghia
Silnik: tdi asz
Rocznik: 2003
Postów: 17
Domyślnie Odp: Skradziono Forda Galaxy w nocy z 12 na 13 czerwca w Łodzi ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Co za mendy społeczne śmią takowe okropieństwo czynić!
Panowie i Panie trzeba sie zabezpieczyć.
Tylko jak?
My sie wybieramy z ukeju na Horwacje w tę sobotę, chyba nie zdaze nic podlaczyć.
Może jakis ukryty wlacznik chociaż? Hmm moze pompe paliwa by odciąć w moim wesołym busiku?
Tyle pracy w auto wlozylem ze chyba bym sie pociął jakbym go stracił..Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
vanosik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2013, 15:27   #15
Mr_Q
ford::average
 
Avatar Mr_Q
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 09-03-2008
Skąd: Przemyśl, podkarpacie
Model: Galaxy GHIA
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2002
Postów: 81
Domyślnie Odp: Skradziono Forda Galaxy w nocy z 12 na 13 czerwca w Łodzi ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

No i stało się- Policja już oficjalnie umorzyła poszukiwanie Galaxy czyli po miesiącu. (Nie znajdzie się i tyle).
__________________
The Ford Family
2x Ford Galaxy 1.9 TDI GHIA 2002 r
Ford Scorpio 2.0 GHIA 1996 r
Mr_Q jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2013, 21:37   #16
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Skradziono Forda Galaxy w nocy z 12 na 13 czerwca w Łodzi ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Przykro mi. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2013, 19:34   #17
Paintbox_team
ford::advanced
 
Avatar Paintbox_team
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 29-11-2008
Skąd: pomorskie
Model: Galaxy GHIA-WOLF CONCEPT
Silnik: 1.9 TDI 143 PS 360 Nm
Rocznik: 2003
Postów: 314
Domyślnie Odp: Skradziono Forda Galaxy w nocy z 12 na 13 czerwca w Łodzi ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Cytat:
Napisał vanosik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może jakis ukryty wlacznik chociaż? Hmm moze pompe paliwa by odciąć w moim wesołym busiku?
Wciągną go na lawetę .... Tak zrobili z galaxem szwagra a wszystkie pieski sąsiadów przez tydzień dochodziły do siebie o wyjściu z budy już nawet nie mówię ....
Takie czasy Panowie, jak będzie zlecenie na galaxa to w kilka godzin zrobią z niego klocki lego
__________________
Pozdrawiam Marcin,niżej pozujący galuś
http://forum.fordclubpolska.org/album.php?albumid=94
Paintbox_team jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2013, 20:19   #18
stefanxr3
ford::beginner
 
Imię: Grzela
Zarejestrowany: 04-02-2011
Skąd: kielce
Model: C Max
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 15
Domyślnie Odp: Skradziono Forda Galaxy w nocy z 12 na 13 czerwca w Łodzi ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Właśnie dowiedziałem się od znajomego właśnie z Łodzi który kupił i miał tylko kilka dni Tourana że mu go gwizdnęli ....w nocy z 12 na 13 czerwca!
Opowiada że dowiedział się od policaja że że ukradziono tej nocy w rejonie Widzewa jakieś dziesięć aut min. VwT4,Sharanów, Touranów.Poszedl transport pewnie na Ukrainę.
A korzystając z okazji ,dopiszę jak popularne stało się bynajmniej w kielcach nocne wycinanie katalizatorów, zwlaszcza w naszych trojaczkach bo taki żbik wślizgnie się pod niego bez podnoszenia i ma jakiś taki drut z posypką korundową i ponoć 5 min zajmuje wytarganie kata.Jako że ostatnio stałem się posiadaczem Vw t4 z silnikiem 2.5 tdi a kat z niego w skupie kosztuje ponoć 900,- to każdy mnie przekonuje wytnij sam, zanim ci wytną.Takie czasy

Ostatnio edytowane przez stefanxr3 ; 27-07-2013 o 20:43
stefanxr3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2013, 21:36   #19
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,384
Domyślnie Odp: Skradziono Forda Galaxy w nocy z 12 na 13 czerwca w Łodzi ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Cytat:
Napisał Mr_Q Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i stało się- Policja już oficjalnie umorzyła poszukiwanie Galaxy czyli po miesiącu. (Nie znajdzie się i tyle).

Szybko się uwinęli
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-07-2013, 22:50   #20
Mr_Q
ford::average
 
Avatar Mr_Q
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 09-03-2008
Skąd: Przemyśl, podkarpacie
Model: Galaxy GHIA
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2002
Postów: 81
Domyślnie Odp: Skradziono Forda Galaxy w nocy z 12 na 13 czerwca w Łodzi ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szybko się uwinęli
No szybko, i tak nie spodziewałem się, że go znajdą. Jestem tylko szarym ludzikiem w tym społeczeństwie więc znalezienie tego auta dla policji nie było żadnym priorytetem tylko kolejną sprawą ,,poczekajmy miesiąc a potem umarzamy''. A teraz niestety kolejne poszukiwania nowego Galaxy, jazdy po Polsce i modlenia się aby nowy zakup nie był gdzieś składany w garażu z dwóch innych samochodów.

Bump:
Cytat:
Napisał stefanxr3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie dowiedziałem się od znajomego właśnie z Łodzi który kupił i miał tylko kilka dni Tourana że mu go gwizdnęli ....w nocy z 12 na 13 czerwca!
Opowiada że dowiedział się od policaja że że ukradziono tej nocy w rejonie Widzewa jakieś dziesięć aut min. VwT4,Sharanów, Touranów.Poszedl transport pewnie na Ukrainę.
To się dopiero nazywa ,,zaparkować auto w złym miejscu, o złej porze'', nawet ojcu o tym nie będę mówić bo jeszcze bardziej się wku...
__________________
The Ford Family
2x Ford Galaxy 1.9 TDI GHIA 2002 r
Ford Scorpio 2.0 GHIA 1996 r
Mr_Q jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.