Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-05-2013, 22:37   #41
mirosław siedla
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-08-2006
Skąd: Rzeszów
Model: mondeo/mk4/galaxy/mk3
Silnik: 1,6/ /2
Rocznik: /2009/2009
Postów: 127
Domyślnie Odp: Klimatyzacja drugi raz padła w 3 letnim aucie

Lepiej zapobiegać jak leczyć ja te rurki potraktowałem czarnym sprayem tzw.baranek może uchroni to je przed utlenianiem się.W zimie wjazd tyłem w zaspę z pewnością skończy się murowanym ich zniszczeniem Ford nie popisał się w poprowadzeniu ich pod podłogą.Dobrze żę galaxy ma dość duży prześwit,ale trzeba pamiętać jadąc gdzieś w terenie.Pozdro Miro.


Ostatnio edytowane przez mirosław siedla ; 10-05-2013 o 22:47
mirosław siedla jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2013, 11:18   #42
W-F
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-09-2012
Skąd: Olkusz
Model: Focus Mk1, Galaxy Mk3
Silnik: TDDi 90KM, TDCi 163 KM
Rocznik: 2003, 2010
Postów: 17
Domyślnie Odp: Klimatyzacja drugi raz padła w 3 letnim aucie

A więc dokładnie tak jak u kolegi Mirka - do wymiany zawór rozprężny i podwójna rurka klimy w tylnej części auta...
W-F jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2013, 17:31   #43
mirosław siedla
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-08-2006
Skąd: Rzeszów
Model: mondeo/mk4/galaxy/mk3
Silnik: 1,6/ /2
Rocznik: /2009/2009
Postów: 127
Domyślnie Odp: Klimatyzacja drugi raz padła w 3 letnim aucie

Moim zdaniem koledzy tak jak i ja kupiliśmy auta wyposażone w bubel produkcyjny jakiegoś kooperanta Forda,może przy maszynie produkcyjnej stał jakiś nawalony gość lub sama maszyna coś namieszała,ci co nie mają z klimą problemów po prostu mieli szczęście że nie trafili na tą wadliwą partię.Zastanawiam się dlaczego to spotkało akurat mnie,przecież jestem urodzony pod szczęśliwą gwiazdą,czyżby opuściło mnie szczęście? Jak myślicie czy powinienem iść do wróżki?Pozdro Miro.
mirosław siedla jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2013, 09:30   #44
dyktafon
ford::amateur
 
Imię: darek
Zarejestrowany: 11-11-2010
Skąd: Ostrów Maz
Model: GALAXY
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Klimatyzacja drugi raz padła w 3 letnim aucie

Witam wszystkich
Panowie szukam pomocy ,może ktoś miał podobny przypadek. Mam Galaxy z 2007 klimatronik zintegrowany z durzą nawigacją blaupunkt trawel pilot nx. Od jakiegoś czasu wyłącza sie klima i całe sterowanie nawiewami po włączeniu zapłonu pokazuje się komunikat że cały system wyłączy sie po godzinie tak jak by radia nie widział komputer sam .POMOCY
dyktafon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2013, 10:05   #45
dikileiden
ford::professional
 
Avatar dikileiden
 
Zarejestrowany: 21-07-2008
Skąd: Leiden NL - Kraków
Model: Transit Courier
Silnik: 1.5TDCi 90KM
Rocznik: 2017
Postów: 1,142
Domyślnie Odp: Klimatyzacja drugi raz padła w 3 letnim aucie

Cytat:
Napisał dyktafon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
po włączeniu zapłonu pokazuje się komunikat że cały system wyłączy sie po godzinie tak jak by radia nie widział komputer sam .POMOCY
to jest normalne , radio wyłącza się po godzinie po wyłączeniu zapłonu , żeby aku nie rozładować .
dikileiden jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2013, 21:20   #46
Piorun2002
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-11-2013
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 14
Domyślnie Odp: Klimatyzacja drugi raz padła w 3 letnim aucie

Cytat:
Napisał mirosław siedla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam wersję Ghia klimatronik dwustrefowy z tym że drugą strefę nigdy nie uruchamiam bo wykręciłem fotele 3 rzędu i bagażnika nie chłodzę.Myślę że pobieżnie pierwszy raz naprawili mi będące na gwarancji auto bo gdzieś nadal jest wyciek.
Mam ten sam model ... myślałem, że to u mnie tylko taki kicha była z klimą trzy razy ją reklamowałem, gwarancja się skończyła .. zobaczymy co będzie wiosną.

Cytat:
Napisał mirosław siedla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po 1,5roku wymienili mi przednią szybę bo górą się rozklejała jakoś to przeżyłem ale brak klimy gdzie jeżdżę do Italii i Francji południowej zwala mnie z nóg.
No ja niestety zauważyłem rozkjenie uszczelki dwa miesiące temu, a więc po gwarancji :-(
Co z tym powinienem robić, boję się że jak zaczną się mrozy to woda zacznie wchodzić pod uszczelkę i w końcu całą szybę szlag trafi ...
Piorun2002 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.