Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-07-2012, 17:02   #11
sylcho
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-06-2012
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: Poszukuję nawigacji nie-fabrycznej do S-MAXa

[QUOTE=energo30;1855016]

Nie bardzo rozumiem, gdzie mam szukać ? Możesz wkleić linka.


Ostatnio edytowane przez Marek ; 22-07-2012 o 17:11 Powód: Na forum nie cytujemy całych poprzedzających postów
sylcho jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2012, 09:20   #12
energo30
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-06-2012
Skąd: Katowice
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDI
Rocznik: 2009
Postów: 27
Domyślnie Odp: Poszukuję nawigacji nie-fabrycznej do S-MAXa

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
energo30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2012, 23:44   #13
sylcho
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-06-2012
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: Poszukuję nawigacji nie-fabrycznej do S-MAXa

Dzięki za linka. Przeszedłem przez tamten wątek i w połączeniu z moimi przemyśleniami nt. niefabrycznych nawigacji zrobiłem sobie krótką listę. Na razie trudno mi powiedzieć co wybiorę, ponieważ muszę się zastanowić albo gdzieś zobaczyć na żywo któreś z tych nawigacji. A więc u mnie w grę wchodzą:
- ZENEC ZE-NC3810
- GMS 7709 EXCELLENCE
- Phantom DVM 8500 HDi
- ROF1801HD
- no i może ewentualnie ten Peiying PY9931
Co sądzicie o tej liście i jak byście ją ułożyli w kolejności ?
sylcho jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2012, 08:09   #14
energo30
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-06-2012
Skąd: Katowice
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDI
Rocznik: 2009
Postów: 27
Domyślnie Odp: Poszukuję nawigacji nie-fabrycznej do S-MAXa

pytanie jaki masz kolor konsoli , niemniej moim zdaniem są to produkty podobnej jakości ze wskazaniem na Zenec'a , i tak wszystko robione w Chinach (i bez czepiania się co do jakości , bo ta zależy od tego głównie jaką cenę wynegocjował z Chinczykiem importer)

znalazłem ,chyba to taka jak ma JVC, była kiedyś za prawie 2000 PLN dziś w przecenie (ponoć z powodu rozdzielczości ekranu) i gdyby nie to, że rzadko używam navi i to w telefonie to bym się zdecydował

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

ponoć dźwięk ala sony lub i lepiej, a czy wyższa rozdzielczość jest potrzebna na wyświetlaczu 6,5" (ten zestaw ma tylko 480x234) to Ty już sam musisz się przekonać

Moim zdaniem kupując w necie nic nie ryzykujesz, podłączasz tak aby nic nie porysować (bez wkładania do konsoli) , sprawdzasz czy Ci odpowiada i jak nie, odsyłasz, kasa z powrotem na rachunku. Jak odpowiada zaoszczędziłeś ok 1200 PLN , które możesz wydać na lepsze głośniki i wygłuszenie auta . Osiągniesz wtedy nie tylko lepszy dźwięk, navi ale i ciszę podczas jazdy.
energo30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2012, 20:44   #15
sylcho
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-06-2012
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: Poszukuję nawigacji nie-fabrycznej do S-MAXa

Dzięki energo30 za trafne spostrzeżenia. Ta nawigacja, którą wskazałeś z racji rozdzielczości raczej odpada. Jak już kupować "chińczyka" to już jakiegoś z wyższymi parametrami ;-), jeśli wogóle to ma jakieś rzeczywiste odzwierciedlenie cena vs. jakość.

Zachęcam również innych forumowiczów do swoich spostrzeżeń. Użytkowników nawigacji w samochodach Forda w Polsce jest chyba wielu i nie wszyscy pewnie użytkują fabryczne modele, które mają swoje oczywiste zalety (jak pełna współpraca z elektroniką samochodu - patrz Convers+) ale i pełno ograniczeń (dostepność i cena map, otwartość interfejsu OS, itd.)
Każdy, kto zdecydował się na zmianę pewno chciałby powiedzieć kilka słów, na co przeszedł i jak mu się to podoba Inni mogą z tego skorzystać !
sylcho jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2012, 21:49   #16
_MŁYNEK_
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-10-2011
Skąd: WLKP
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 30
Domyślnie Odp: Poszukuję nawigacji nie-fabrycznej do S-MAXa

Dlaczego nie ma tych "lepszych" stacji w srebrnych kolorach???? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie wsadzę czarnego do srebrnej deski w moim maxiu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
_MŁYNEK_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2012, 09:52   #17
energo30
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-06-2012
Skąd: Katowice
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDI
Rocznik: 2009
Postów: 27
Domyślnie Odp: Poszukuję nawigacji nie-fabrycznej do S-MAXa

przemaluj deskę na black piano i pasuje

ja osobiście przemalowałem, a radio zostało srebrne i moim zdaniem wygląda o niebo lepiej niż ze srebrnym [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

niestety po zmianie pozostaną Ci srebrne przyciski klimatyzacji , a to już tylko możesz wymienić na czarne szukając w necie z jakiegoś rozbitka.

ja jeszcze obszyłem prawdziwa skórą kierownicę mieszek i podłokietnik i teraz kierownice aż miło się trzyma i całość wygląda super.
energo30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2012, 10:26   #18
_MŁYNEK_
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-10-2011
Skąd: WLKP
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 30
Domyślnie Odp: Poszukuję nawigacji nie-fabrycznej do S-MAXa

Wybacz mi kolego ale takie zabawy z oklejaniem to może gdybym miał ze 17lat i bmw za 5tyś zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wszystko mam wokół na srebrno także, szału by na pewno nie było.
_MŁYNEK_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2012, 12:39   #19
roger
ford::average
 
Avatar roger
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Wroclaw
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 154
Domyślnie Odp: Poszukuję nawigacji nie-fabrycznej do S-MAXa

Cytat:
Napisał _MŁYNEK_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wybacz mi kolego ale takie zabawy z oklejaniem to może gdybym miał ze 17lat i bmw za 5tyś zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wszystko mam wokół na srebrno także, szału by na pewno nie było.
A co ma do tego wiek i wartość auta? Folie termokurczliwe czy hydrografika są stosowane w autach przewyższających wartość S-MAX'a kilkakrotnie. W tej chwlil jakość materiałów i technologii dostępnych na rynku pozwala na osiąganie efektów lepszych jakościowo niż fabryczne.
Ja zamieniłem całe to tandetne rysujące się sreberko na folię Oraca l piano black i efekt jest bardzo dobry. Oczywiście wybór koloru to rzecz bardzo indywidualna.
roger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2012, 18:32   #20
_MŁYNEK_
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-10-2011
Skąd: WLKP
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 30
Domyślnie Odp: Poszukuję nawigacji nie-fabrycznej do S-MAXa

Kolego wiem o co Ci chodzi.

Mnie po prostu takie oklejanie itp już nie podnieca...może wyrosłem z tego.

A poza tym mój mały brzdąc do wszystkiego co oklejone by się dorwał i zapewniam Cię, że długo by ta folia nie pociągła...

Wolę założyć porządne głośniki i wzmacniacz + subwoofer aniżeli dla radia tracić kasę na oklejanie / malowanie.

Zresztą u mnie nic się nie rysuje a srebrny nawet mi się podoba z ciemnym kolorem auta.
_MŁYNEK_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.