Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Scorpio
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-07-2012, 13:20   #1
albert235
ford::beginner
 
Imię: alfred
Zarejestrowany: 16-07-2012
Skąd: suwałki
Model: scorpio
Silnik: 2000
Rocznik: 1995
Postów: 18
Question samochód po dodaniu gazu gaśnie jak zimny

Witam. Mam problem od dłuższego czasu z moim scorpio95r 2,0 DOHC
Jak zapalę silnik zimny pracuje ładnie. Po dodaniu gazu gaśnie. Dodając wolno gaz albo zgaśnie albo wejdzie trochę w obroty i może zgasnąć. Jak się rozgrzeje wszystko pracuje normalnie. Ostatnio zaczął strzelać. Po dodaniu gazu bardzo wolno wchodzi w obroty. Jakby go coś trzymało. Ciśnienie w cylindrach 11-13bar. Usterek na komputerze nie wykryto byłem w trzech miejscach. Trochę lepiej jest jak przejdzie na gaz ale potrafi strzelać i na gazie jest sekwencja była brc, teraz włożyłem Zenita. Jest to samo. Przepustnica przemyta, świece nowe, cewki posprawdzane. Wychodzi tak jakby na drugim cylindrze nie pracował. Zachowuje się tak samo na gazie i na benzynie. Cewkę zmieniłem i to samo.Nie wiem co jest przyczyną. Mam zamiar jeszcze dobrać się do zaworu EGR.
Czy może ktoś się spotkał z takim przypadkiem
pozdrawiam

albert235 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2012, 16:21   #2
Gufer
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: samochód po dodaniu gazu gaśnie jak zimny

Tak , ja się spotykam z takim problemem w każdym Scorpio . Wiązki elektryczne padły . Ostatecznie czujnik temperatury silnika ( ECT ) umarł .
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.