Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-11-2011, 20:19   #1
tomitomi
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-05-2008
Skąd: Gdynia
Model: Mundek MK4 Titanium
Silnik: 2,0TDCi 140KM
Rocznik: 2007
Postów: 77
Domyślnie zakup MK4 kombi TDCi

witam,

jak tylko uda się sprzedać foczkę będę chciał kupić Mundka MK4. celuje w kombi 2,0TDCi.
możecie ocenić to autko [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] najbardziej nastawiłem się na wersję titanium Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

jakoś tak mam, może niesłusznie, że szukam raczej egzemplarzy krajowych. powiedzcie mi jak to jest, ze rozpiętość cenowa dla tego samego rocznika, wersji wyposażenia bywa od 36 do 48 tysi, z czego to się bierze?? czy egzemplarze za 36-39tysi są coś warte czy raczej to jakieś wałki??

tomitomi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2011, 20:35   #2
remar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-09-2011
Skąd: zachodniopomorskie
Model: Focus Ghia
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 16
Domyślnie Odp: zakup MK4 kombi TDCi

wystarczy spojrzeć na niemieckie strony mundków w cenie do 8000E z przyzwoitym wyposażeniem i zobaczyć jakie mają przebiegi; potem porównaj je na naszych stronach.
Z drugiej strony, sprzedawcy - handlowcy chcą opchnąć jak najszybciej i z ceną są bardziej elastyczni, niż prywatna osoba; u nich tez można znaleźć niezłą sztukę, ale to loteria i prawie, jak w erze
remar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2011, 09:17   #3
tomitomi
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-05-2008
Skąd: Gdynia
Model: Mundek MK4 Titanium
Silnik: 2,0TDCi 140KM
Rocznik: 2007
Postów: 77
Domyślnie Odp: zakup MK4 kombi TDCi

a o tym co mi powiecie mądre głowy [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] liczę na odrobinę większą pomoc niż przy wcześniejszym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomitomi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2011, 09:34   #4
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: zakup MK4 kombi TDCi

No co....wygląda fajnie,jest z PL więc możesz sprawdzić historię i całkiem fajny wypas/cena + raczej realny przelot ...Twoja decyzja.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2011, 10:29   #5
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: zakup MK4 kombi TDCi

Szkoda, że nie ma ksenonów i tempomatu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A tak poza tym, to prezentuje się wyśmienicie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
FORD MONDEO Mk4
ethernal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2011, 16:05   #6
darrally
ford::average
 
Avatar darrally
 
Zarejestrowany: 31-07-2005
Skąd: Mikołów
Model: MONDEO KOMBI TITANIUM X
Silnik: 2.5T 246KM/386Nm mod by heko
Rocznik: 2008
Postów: 59
Domyślnie Odp: zakup MK4 kombi TDCi

Wygląda fajnie, jeśli tylko ma pewne i możliwe do sprawdzenia papiery to może przełamać mit o autach z Niemiec, a będziemy wtedey częściej kupować samochody z naszego rodzimego rynku:-) nie od dziadka np......
darrally jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2011, 21:19   #7
tomitomi
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-05-2008
Skąd: Gdynia
Model: Mundek MK4 Titanium
Silnik: 2,0TDCi 140KM
Rocznik: 2007
Postów: 77
Domyślnie Odp: zakup MK4 kombi TDCi

jutro jadę go oblookac i jeżeli na ASO wyjdzie pozytywnie to już nim wracam. szukam tylko samochodów z PL, tak już mam, może niesłusznie, ale mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomitomi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2011, 10:18   #8
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: zakup MK4 kombi TDCi

Cytat:
Napisał tomitomi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
szukam tylko samochodów z PL, tak już mam, może niesłusznie, ale mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bardzo słusznie! W DE został niemal sam szrot, a ceny są już b. wysokie. Teraz to można spróbować coś upolować w NL, B, F, CH, A i IT, ale w PL ceny i oferta jest dobra i na pewno lepsza niż w DE.
__________________
FORD MONDEO Mk4
ethernal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2011, 09:22   #9
tomitomi
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-05-2008
Skąd: Gdynia
Model: Mundek MK4 Titanium
Silnik: 2,0TDCi 140KM
Rocznik: 2007
Postów: 77
Domyślnie Odp: zakup MK4 kombi TDCi

no i kolegowie jestem szczęśliwym posiadaczem przedmiotowego Edmunda MK4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. auto przeszło bardzo pozytywnie kontrole w ASO w łodzi - swoją drogą bardzo profesjonalne podejście, szczegółowa kontrola, super obsługa. potwierdzili, które elementy były lakierowane, zawieszenie bdb, silnik, bdb, hamulce bdb, na kompie wyszedł błąd jakiegoś czegoś - czujnika czy coś, koszt wymiany 400zł, ale to za jakiś czas.
auto jeździ cudnie, wracałem nim 400km, spalanie średnie 5,4.
sprzedawca bardzo w porządku, szczerze polecam jakby coś się od niego trafiało. nie jest to typowy handlarz, robi w życiu zupełnie co innego, po prostu ma możliwość czasami kupienia auta po leasingu, nie zarobił na mnie fortuny, mam jego fakturę zakupu. autko kupiłem za 45 tys. pomógł mi potwierdzić przebieg w ASO gdzie samochód był serwisowany, na fakturę wpisał aktualny przebieg.
już jadąc banan mi z dzioba nie schodzi. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomitomi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2011, 10:58   #10
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: zakup MK4 kombi TDCi

GRATULACJE TOMI !!!
Życzę Ci, aby nowy Edmund długo i bezawaryjnie służył Tobie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
FORD MONDEO Mk4
ethernal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.