Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-08-2011, 21:06   #21
maciej_b
ford::professional
 
Avatar maciej_b
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 17-02-2007
Model: Focus kombi | Transit DCiV L3H2
Silnik: 1.6 TDCi Econetic 105KM | 2.0 TDCi EcoBlue 130KM
Rocznik: 2013 | 2019
Postów: 1,606
Domyślnie Odp: rozrusznik kręci a silnik nie odpala

czekamy na informacje...

__________________
Był Focus MK1 1.8 TDDi 90 KM, przyszedł czas na zmiany i jest Focus MK3 1.6 TDCi 105KM.
maciej_b jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2011, 08:42   #22
theJakubson
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-02-2010
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2002
Postów: 3
Domyślnie Odp: rozrusznik kręci a silnik nie odpala

Tak ciekawy temat miałem tak samo.

co się okazało to - akumulator.

Silnikiem kręciło i nic. Co więcej akumulator wskazywał że jest naładowany. było 12.3 12.4 słabo bo słabo ale go przez noc naładowałem dalej nic.

Podczas odpalania napięcie spadało poniżej 10v. przez krótką chwilę było 9 z kawałkiem ale później było 10.3 v ( w momencie jak rozrusznik kręcił silnikiem).

Szyby elektryczne działały radio, światła wszystko tak jak zawsze z tym że napięcie rozruchowe spadało poniżej 10 v i a i w trybie serwisowym wychodził taki błąd o niskim napięciu ładowania. I to jest własnie to.

Komputer nie odpali silnika jeżeli na rozruchu napięcie spadnie poniżej wartości 10v.

Akumulator - do wymiany.

Pozdrawiam.
theJakubson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2011, 09:50   #23
natalinka
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-08-2011
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 tddi
Rocznik: 2002
Postów: 15
Domyślnie Odp: rozrusznik kręci a silnik nie odpala

Witam,
Nie mam dobrych wieści
wczoraj już czekał na mnie odpalony wymienione wszystkie filtry opanowany immo lecz gasł dalej, czekamy do piatku na goscia od kluczy i immo bo to na bank kluczyka wina już teraz. transporder sidł w kluczyku. ale przynajmniej już co kolwiek wiadomo- Elektryk powiedział,że komputer już dawno miał problem z immo ale usuwał sam błędy po prostu nie zwracał uwagi aż w końcu siadło do końca. Więc wcześniejsze zamieszania jakie miałam np. to ze gasł jak jechał i odpalał się ponownie to była wina immo i klucza. Szkoda,że do piątku mam czekac na wieści ;(
Ale za to przejechałam się z warsztatu do domu kawasaki ninja z 20011 r ., I zaszczepiona zostałam bakcylem prędkości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. teraz jak wsiadłam w auto to czułam jak bym się wlekłaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
natalinka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2011, 17:59   #24
dawis123
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-12-2010
Skąd: Wrocław
Model: Mk1
Silnik: 1,6 16V
Rocznik: 2000
Postów: 60
Domyślnie Odp: rozrusznik kręci a silnik nie odpala

Kawasaki ninja jest super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeździłem nim pare razyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mój dzisiaj znowu zwariował:/ Próbowałem odpalic zapasowym kluczem i nic. Właśnie czekam na elektryka.

Ostatnio edytowane przez dawis123 ; 25-08-2011 o 20:48
dawis123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2011, 18:06   #25
natalinka
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-08-2011
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 tddi
Rocznik: 2002
Postów: 15
Domyślnie Odp: rozrusznik kręci a silnik nie odpala

Cytat:
Napisał dawis123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój dzisiaj znowu zwariował:/ Próbowałem odpalic zapasowym kluczem i nic. Właśnie czekam na elektryka.
no my to się mamy z tą elektrykąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

trzymam kciuki niech chociaż Twoja foczka zacznie działac.

i daj znać co powiedział elektryk
natalinka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2011, 20:24   #26
dawis123
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-12-2010
Skąd: Wrocław
Model: Mk1
Silnik: 1,6 16V
Rocznik: 2000
Postów: 60
Domyślnie Odp: rozrusznik kręci a silnik nie odpala

Niestety ja też nie mam dobrych wieści. Foczka odpaliła i znowu nie ma się do czego przyczepic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dawis123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2011, 21:13   #27
natalinka
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-08-2011
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 tddi
Rocznik: 2002
Postów: 15
Domyślnie Odp: rozrusznik kręci a silnik nie odpala

Cytat:
Napisał dawis123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety ja też nie mam dobrych wieści. Foczka odpaliła i znowu nie ma się do czego przyczepic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hahahahahha uwielbiam to Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ciekawe za,którym razem wyjdzie szydło z worka
natalinka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2011, 19:10   #28
dawis123
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-12-2010
Skąd: Wrocław
Model: Mk1
Silnik: 1,6 16V
Rocznik: 2000
Postów: 60
Domyślnie Odp: rozrusznik kręci a silnik nie odpala

Cytat:
Napisał natalinka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hahahahahha uwielbiam to Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ciekawe za,którym razem wyjdzie szydło z worka
Hehe u mnie już wyszło szydło z worka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wieczorem przejechałem się kawałek autem podjechałem pod dom i zgasiłem. Potem nie chciał odpalic. Zadzwoniłem po elektryka. Po przyjeździe stwierdził że coś jest nie tak z pompą paliwową. Może zasilanie padac albo już coś tam w niej w środku pada. Jutro będe wiedział coś więcej to dam zna bo kilka min temu auto zabrał elektryk do siebie.
dawis123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2011, 19:17   #29
wrona25
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-04-2007
Model: Focus
Silnik: 1.4
Rocznik: 2000
Postów: 38
Domyślnie Odp: rozrusznik kręci a silnik nie odpala

pierwsza strona ostatni post masz usterkę o której pisałem ale jak będziesz na pewno wiedział to napisz co było
wrona25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2011, 08:41   #30
natalinka
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-08-2011
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 tddi
Rocznik: 2002
Postów: 15
Domyślnie Odp: rozrusznik kręci a silnik nie odpala

i okaże się,że nie pompa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. haha zobaczysz. te samochody są dziwne ale i tak go kocham Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam nadzieję,że dzisiaj już go odbiorę z tego warsztatu bo nie wytrzymam. Jak Pan Fenikowski nie wyciągnie tego immo to mnie coś trafi
natalinka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.