Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-06-2011, 07:39   #521
MMarcin76
FCP member
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2009
Skąd: Szczecinek
Model: C-MAX
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 11.2004
Postów: 227
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Panowie, moglibyście pisać jak to sugeruje temat tylko o jednym, a poruszacie tu wszystko co się da (np.opony). Od tego są inne tematy.
Wprowadzacie w temat lekko mówiąc chaos, ja np. chcę się dowiedzieć na temat co tam w nowym maxie piszczy, a muszę się przebijać przez różne śmieci.
Proszę o więcej dyscypliny.

MMarcin76 jest offline  
Stary 19-06-2011, 14:47   #522
De-Zet
ford::advanced
 
Avatar De-Zet
 
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX Titanium
Silnik: 1,6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 269
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Temat jest na tyle ogólny, że rację bytu mają tu wszystkie -jak to wdzięcznie nazwałeś- śmiecie. Trzymając się go ściśle to posty miałyby wpisy typu:
"Ja.",
"Tak, posiadam."
albo "Jeszcze nie mam".

Trochę więcej wyrozumiałości...
Jeżeli interesuje Cię coś konkretnego, dlaczego nie założysz nowego tematu?

A tu taka ciekawostka. Filmik pokazujący serwisowe ustawienie wycieraczek - np. do wymiany piór.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Podpis brzmi: "Wyłącz zapłon i naciśnij w ciągu 3 sekund, przełącznik wycieraczek krótko w dół"
__________________
Pozdrawiam, De-Zet.

Ostatnio edytowane przez De-Zet ; 19-06-2011 o 18:03
De-Zet jest offline  
Stary 19-06-2011, 19:04   #523
piotrek4
ford::amateur
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 19-05-2011
Skąd: kutno
Model: Ford C max
Silnik: 16tdci
Rocznik: 2010
Postów: 2
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Bardzo wygodne autko w zakrętach idzie jak po szynach ale co do spalania to lekkie odczuwam rozczarowanie myślę że troszeczkę za ciężka buda jak na 115 koników poza tym super wózek
piotrek4 jest offline  
Stary 19-06-2011, 19:25   #524
De-Zet
ford::advanced
 
Avatar De-Zet
 
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX Titanium
Silnik: 1,6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 269
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Cytat:
Napisał piotrek4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale co do spalania to lekkie odczuwam rozczarowanie
To znaczy co? Za mało pali? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam, De-Zet.
De-Zet jest offline  
Stary 19-06-2011, 20:19   #525
MMarcin76
FCP member
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2009
Skąd: Szczecinek
Model: C-MAX
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 11.2004
Postów: 227
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Cytat:
Napisał De-Zet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Temat jest na tyle ogólny, że rację bytu mają tu wszystkie -jak to wdzięcznie nazwałeś- śmiecie. Trzymając się go ściśle to posty miałyby wpisy typu:
"Ja.",
"Tak, posiadam."
albo "Jeszcze nie mam".

Trochę więcej wyrozumiałości...
Jeżeli interesuje Cię coś konkretnego, dlaczego nie założysz nowego tematu?
O widzę cwaniak, czy nie widzisz, że na forum chodzi o to aby jak najlepiej mieć zorganizowane tematy, tak aby były one pomocne dla wielu użytkowników.
Przykładowo poruszany tu między innymi temat opon, gdyby był założony osobny temat to ktoś inny mógłby za jakiś czas sobie bez trudu zlokalizować, a nie czytać te wszystkie informacje w "pigułce"
Wg. mojej oceny jeśli tak dalej to będzie prowadzone to jaki ma sen zakładanie nowych tematów.
MMarcin76 jest offline  
Stary 19-06-2011, 20:53   #526
Natiew
ford::advanced
 
Imię: Bogdan
Zarejestrowany: 16-03-2008
Skąd: Rybnik
Model: ford C-max
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 226
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

w pełni zgadzam się z MMarcin76 pozdrawiam.
Natiew jest offline  
Stary 19-06-2011, 21:50   #527
De-Zet
ford::advanced
 
Avatar De-Zet
 
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX Titanium
Silnik: 1,6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 269
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Cytat:
Napisał MMarcin76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O widzę cwaniak,
To źle widzisz. Polecam okulistę.
Cytat:
Napisał MMarcin76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na forum chodzi o to aby jak najlepiej mieć zorganizowane tematy, tak aby były one pomocne dla wielu użytkowników.
Przykładowo poruszany tu między innymi temat opon, gdyby był założony osobny temat to ktoś inny mógłby za jakiś czas sobie bez trudu zlokalizować, a nie czytać te wszystkie informacje w "pigułce"
Wg. mojej oceny jeśli tak dalej to będzie prowadzone to jaki ma sen zakładanie nowych tematów.
A tu wbrew pozorom całkowicie się z Tobą zgadzam. Również lubię porządek na forum. Jednak zwróć uwagę na mój poprzedni post, gdzie napisałem wyraźnie, że temat jest sformułowany tak ogólnikowo, że pasuje tu dosłownie wszystko. A co mamy pozostawić w tym wątku? Fragment o silniku, oświetleniu czy może o oponach?
I nie widzę powodu, aby dlatego tylko nazywać mnie cwaniakiem.
Zaproponowałem, aby wąskie zagadnienia zamieszczać w osobnych wątkach. I to właśnie pozwoli zachować porządek i być w zgodzie z tytułem. I uniknąć na forum pyskówek, do których mam wrażenie, że dążysz.
Z drugiej strony, tak myślę, że jest to na tyle nowy samochód, że zadawane pytania mogą być zaspakajane niemalże jedna odpowiedzią. Dlatego też pewnie wszystko tu jest w jednym wątku. Może i dobrze, bo nie wiem czy lepiej czytać wszystko w jednym, czy po jednej odpowiedzi w wielu nowych tematach? Można się spierać co wygodniejsze.
__________________
Pozdrawiam, De-Zet.

Ostatnio edytowane przez De-Zet ; 19-06-2011 o 21:56
De-Zet jest offline  
Stary 20-06-2011, 05:51   #528
kenji
ford::advanced
 
Avatar kenji
 
Zarejestrowany: 29-07-2010
Skąd: Pionki/Warszawa
Model: Kuga II
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2018
Postów: 233
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

MMarcin76, temat jest raczej dla osób które właśnie kupiły lub zamierzają kupić nowego c. Rozumiem że dywagacje nad wyższością jednej firmy oponiarskiej nad inną to już przesada ale wymiana opinii jakie rozmiary felg, opon, czy nakrętek to już nie są śmieci. Chcesz się dowiedzieć co w aucie piszczy to spróbuj jazd testowych lub poczytaj instrukcje. Zdaję sobie sprawę że temat się bardzo rozrósł ale widać przy tej ilości posiadaczy auta wygodniej jest tak a nie inaczej. Może wystarczy lekka uwaga o zakończeniu OT, nie ma co obrażać innych.
kenji jest offline  
Stary 20-06-2011, 12:40   #529
Morph
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-04-2011
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6 ecoboost 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 18
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Witam,
to mój pierwszy post więc witam wszystkich forumowiczów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie do użytkowników z silnikiem 1.6 ecoboost 150KM: wymienialiście olej po przekroczeniu 1000/2000 kilometrów przebiegu?
Ford przewiduje wymianę przy rocznym przeglądzie lub 20tys. kilometrów przebiegu.
Rozmawiałem z serwisem i powiedzieli mi, że nie ma takiej potrzeby w tych silnikach, ale jeśli klient sobie życzy to oczywiście zawsze można.
Morph jest offline  
Stary 20-06-2011, 13:17   #530
Atlis
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Ja caly czas sie nad tym zastanawiam. Mam przejechane 1900km, wiec akurat pora by tak zrobic. Tylko wlasnie pytanie czy warto wydac 500zl za wymiane oleju w ASO, kiedy rezultat jest watpliwy.

Szukalem w roznych miejscach i tak naprawde sensownej odpowiedzi nie znalazlem.
 
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.