Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-12-2010, 09:38   #21
rajman
ford::professional
 
Avatar rajman
 
Zarejestrowany: 12-07-2009
Skąd: Lublin
Model: Focus MK4
Silnik: 1.5 EcoBubble
Rocznik: 2019
Postów: 1,338
Domyślnie Odp: Jak sie dostac do środka????

u mnie bylo to samo, podejrzewalem ze wkladki mam juz tak wyjechane ze z kluczyka drzwi nie otworze. ale da sie otworzyc bagaznik, wiec w kombi wszedlem od 'dupy strony'.

rozwiazania sa dwa - dorobienie nowego kluczyka tylko do drzwi. zaplacilem cale 30zl.

popros kogos z miasta zeby podjechal mondkiem i na czuja otwierajcie klape srubokretem. ja tak pomoglem jednemu koledze i wbrew pozorom nie jest to trudne.

powodzenia : )

rajman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2010, 10:32   #22
krismielec
ford::average
 
Avatar krismielec
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 09-06-2010
Skąd: Mielec
Model: Mondeo mk1 2.0 4x4
Silnik: 2.0 16V
Rocznik: 1995
Postów: 180
Domyślnie Odp: Jak sie dostac do środka????

Cytat:
Napisał paulbo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kawałek sztywnego druta ukształtuj odpowiednio (jakaś pętla na końcu) i spróbuj go wsunąć pomiędzy górną krawędzią drzwi a uszczelką do wewnątrz- możesz delikatnie podwadzić jakimś śruboketem. Później spróbuj wsunąć ten drut pod klamkę wewnątrz auta otwierającą drzwi i przekręcając drut odblokować drzwi. Opis może trochę zawiły ale chyba zaczaiłeś o co chodzi. Mi się kiedyś w ten sposób udało otworzyc auto jak zatrzasnąłem sobie klucze w bagażniku.

Pozdrawiam
I to jest skuteczna metoda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A taki gotowy drut w mondeo jest pod maską, do jej podtrzymywania. Pożycz od kogoś i gotowe, chyba że masz ryglowane drzwi to obawiam się że ich nie otworzysz.. Chyba że wykombinujesz dłuższy drut i od razu sięgniesz do klamki od otwierania maski.... Powodzenia!
krismielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2010, 21:46   #23
lipa232
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-02-2010
Skąd: Płock
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TD
Rocznik: 1999
Postów: 23
Thumbs down Odp: Jak sie dostac do środka????

otworzylem go! Zdjalem grill i złapalem ręką za linke od maski.... otworzyla sie... wsadzilem aku... i otworzylem centralny z pilota ... Gril ma 4 mocowania, 2 na gorze i 2 na dole, urwalem 2 na gorze tylko i odczepilem go. Rady typu " jedyne rozwiazanie to wybic szybe" mnie juz tu wkurzaja , jesli nie wiecie pewnych rzeczy na 100 % to po co radzicie komus ? Wprowadzic kogos w blad łatwo... jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdro
lipa232 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2010, 21:55   #24
krismielec
ford::average
 
Avatar krismielec
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 09-06-2010
Skąd: Mielec
Model: Mondeo mk1 2.0 4x4
Silnik: 2.0 16V
Rocznik: 1995
Postów: 180
Domyślnie Odp: Jak sie dostac do środka????

Cytat:
Napisał lipa232 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
otworzylem go! Zdjalem grill i złapalem ręką za linke od maski.... otworzyla sie... wsadzilem aku... i otworzylem centralny z pilota ... Gril ma 4 mocowania, 2 na gorze i 2 na dole, urwalem 2 na gorze tylko i odczepilem go. Rady typu " jedyne rozwiazanie to wybic szybe" mnie juz tu wkurzaja , jesli nie wiecie pewnych rzeczy na 100 % to po co radzicie komus ? Wprowadzic kogos w blad łatwo... jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdro
Ja nie chcę Cię denerwować ale nie wydaje mi się żeby wszyscy tutaj radzili Ci żeby zbić szybę....!
A prywatnie chciałem Ci powiedzieć, że otworzył byś to auto bez żadnych problemów używając sztywnego druta tak jak pisałem Ja i inni Koledzy... I to bez żadnych uszkodzeń. Ja osobiście otwierałem maskę odginając delikatnie drzwi kierowcy od góry, gdzie są najsłabsze i wsuwając drut którym zahaczałem o dźwignię od otwierania maski.. Wszystko szło bezboleśnie i bez żadnych szkód.

Ale grunt że rozwiązałeś problem..... Pozdrawiam!
krismielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2010, 22:15   #25
dempsej
ford::professional
 
Avatar dempsej
 
Zarejestrowany: 27-08-2007
Skąd: Nowa Ruda/Wrocław
Model: Ford Mondeo MKI
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 1995
Postów: 1,098
Domyślnie Odp: Jak sie dostac do środka????

A najmniej inwazyjny sposób zdjęcie uszczelki szyby (parapet) i mamy szparę ok. 1,5cm i przez nią drutem spokojnie otwieramy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie wiedziałem o tym do momentu zatrzaśnięcia kluczy w środku i telefonu do gościa który awaryjnie otwiera auta. Przyjechał zdjął parapet bez uszkodzenia pomerdał drutem, otworzył, założył spowrotem parapet skasował 200,- i sobie pojechał. Cena wysoka ale stawka nocna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jakbym wiedział wtedy, że to tak proste sam bym to zrobił, ale człowiek uczy się całe życie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Ford Mondeo MK1 1.6 16V hatchback 95r.
dempsej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2010, 00:11   #26
lipa232
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-02-2010
Skąd: Płock
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TD
Rocznik: 1999
Postów: 23
Domyślnie Odp: Jak sie dostac do środka????

Cytat:
Napisał Karlito Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedz na szrocik jakis kup sobie szybe boczną za 50 zł i rozbij swoją najłatwiej tył wymienić.
Wizyta pana od otwierania zamków koszt 100-250 zł.
zdjalem grill i maske otworzylem, w sumie najlepsze wyjscie...
lipa232 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2010, 06:47   #27
kriss941
ford::average
 
Avatar kriss941
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-07-2005
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo Mk2 kombi
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1998
Postów: 126
Domyślnie Odp: Jak sie dostac do środka????

Cytat:
Napisał dempsej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A najmniej inwazyjny sposób zdjęcie uszczelki szyby (parapet) i mamy szparę ok. 1,5cm i przez nią drutem spokojnie otwieramy Nie wiedziałem o tym do momentu zatrzaśnięcia kluczy w środku i telefonu do gościa który awaryjnie otwiera auta. Przyjechał zdjął parapet bez uszkodzenia pomerdał drutem, otworzył, założył spowrotem parapet skasował 200,- i sobie pojechał.
Ja na zlocie we Wrocławiu pogmerałem chyba ze 30 minut i nic nie wskórałem .
Jeśli masz wygłuszenie drzwi oraz plastikowe nakrywki na zamku to szkoda tylko czasu.
Odgięcie drzwi na górze dało efekty .
__________________
Na posiadaniu Renault Master II 2.8 dTi
,,Koperek"
kriss941 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2010, 19:04   #28
kowaladmwz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-08-2008
Skąd: Grodzisk Maz
Model: Ford Mondeo Kombi Ghia
Silnik: 1.8 TD endura-de
Rocznik: 1998
Postów: 23
Domyślnie Odp: Jak sie dostac do środka????

Witam. Ja mam problem ze wszystkimi zamkami w moim mondku. Nie moge sie dostac do auta bo zamki zachowuja sie tak jakbym probowal je otworzyc kluczykami od innego forda. zamknac drzwi sie da ale za chorobe otworzyc. Niestety jak juz zamknalem wczoraj wieczorem to na amen i dzis juz nie moglem otworzyc. Czy to znak ze musze wymienic wkladki w zamku?? Bo dorobilem wczesniej nowy kluczyk bo stary byl troche zjechany. I do wczoraj bylo wszystko ok. A dzis pol godziny probowalem otworzyc auto i nic.
kowaladmwz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2010, 10:16   #29
dg.
ford::advanced
 
Avatar dg.
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 27-05-2008
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 TDCI 150KM>180KM>211KM chip
Rocznik: 2015
Postów: 354
Domyślnie Odp: Jak sie dostac do środka????

nie czaje, przeciez nawet jak wyjmiesz aku to normalnie mozesz kluczykiem otworzyc bagaznik i potem od srodka klamke i jestes...
dg. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.