Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-11-2009, 08:38   #1
tomanek79
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-03-2008
Skąd: MAŁOPOLSKA
Model: GALAXY
Silnik: 2300
Rocznik: 1998
Postów: 32
Question Montaz sterownika centralnego zamka

Witam!! Kupilem taki sterownik do centralnego zamka [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i chce go podłaczyc do mojej galaxy.1998r poj 2,3 Jest w niej fabryczny sterownik bo czasem mozna otwozycz z guzika, ale w wiekszosci nie. Temu postanowilem kupic nowy, ktory podobno ma pasowac. Czy moze mi ktos pomoc to zamontowac??? Tego fabrycznego sterownika napewno nie ma pod siedzeniem, wiec nie wiem gdzie jest. Prosze o pomoc w podłaczeniu tych kabelkow. Za pomoc, od razu wszystkim z gory dziekuje!!

tomanek79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2009, 09:38   #2
hexe
ford::average
 
Avatar hexe
 
Zarejestrowany: 18-10-2009
Skąd: 3 City
Model: Sharan Carat
Silnik: Różowy autobus VR6 + LPG
Rocznik: 1996
Postów: 149
Domyślnie Odp: Montaz sterownika centralnego zamka

No tu już chyba elektryk pozostaje bo to nie tylko wpięcie kostki. A nie lepiej jak już zanabywałeś sterownik było wybrać taki z tzw kluczykiem scyzorykiem? Docinasz tylko grot na wzór oryginalnego, przekładasz transponder immobilizera i jest bardzi si. U mnie był taki problem że nie działał mi central i fabryczny alarm. Zanabyłem więc alarm z kluczykiem scyzorykiem. I ciekawie wyszło bo po montażu tego alarmu naprawił się i central i fabryczny alarm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam teraz więc dwa alarmy i ładniutkie kluczyki scyzoryki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hexe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2009, 09:53   #3
tomanek79
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-03-2008
Skąd: MAŁOPOLSKA
Model: GALAXY
Silnik: 2300
Rocznik: 1998
Postów: 32
Domyślnie Odp: Montaz sterownika centralnego zamka

Wiem ze nie jest to tylko wpiecie kostki, ale wszystko jest do zrobienia. A cos pojecia ma,troszke bo troszke ale mamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I chce aby mi ktos pomogł. A wybralem ten ze wzgledu na cene. Chciaz ten lamany tez fajny by byl, nie wiedzialem ze to takie proste z nim jest
tomanek79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2009, 20:56   #4
andreas75
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-03-2008
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK1
Silnik: 1,9 TDI 110+26
Rocznik: 1999
Postów: 60
Domyślnie Odp: Montaz sterownika centralnego zamka

Do kolegi ' hexe ' .czy bebechy z oryginalnego kluczyka pasują idealnie do takiego scyzoryka? czy coś przerabiałeś.
andreas75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2009, 21:12   #5
hexe
ford::average
 
Avatar hexe
 
Zarejestrowany: 18-10-2009
Skąd: 3 City
Model: Sharan Carat
Silnik: Różowy autobus VR6 + LPG
Rocznik: 1996
Postów: 149
Domyślnie Odp: Montaz sterownika centralnego zamka

Nie przekłądałem żadnych bebechów. Przełożyłem tylko i wyłącznie transponder immo - jest tak malutki ze spokojnie można go do scyzoryka zasadzić. Działa w obu kluczykach.
hexe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2009, 18:28   #6
radzioradzio
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: mazowsze
Model: Galaxy
Silnik: 1,9TDI WGR/ 2.0 TDCI 140
Rocznik: 98/ 2007
Postów: 207
Domyślnie Odp: Montaz sterownika centralnego zamka

Nie tak dawno założyłem sobie sterownik centralnego.
Musisz dostać się do wiązki przednich drzwi kierowcy.
W moim przypadku był to szary na zamykanie (podanie plusa)
i czerwono/zielony na otwieranie (podanie plusa).
Myślałem że będę musiał dobierać się do kierunków ale okazało się, że migają raz na zamknięcie i dwa razy na otwarcie.
Centralkę zasiliłem z plusa dochodzącego do drzwi pod siedzeniem masz śruby z nakrętkami gdzie jest minus, dwa kabelki od drzwi pod siedzenie i zrobione.

Powodzonka

hehe nie zerknąłem na link ----kupiłem dokładnie taki sam sterownik będzie hulać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
radzioradzio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2009, 21:38   #7
tomanek79
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-03-2008
Skąd: MAŁOPOLSKA
Model: GALAXY
Silnik: 2300
Rocznik: 1998
Postów: 32
Red face Odp: Montaz sterownika centralnego zamka

Kolego radzioradzio ja swoj tez dzis zalozyłem. To byl moj pierwszy razGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Myslalem ze bedzie jakis problem,ale schemat fajnie opisany. I podłaczylem tez kierunkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ten sterownik jest wyposazony w "lokalizacje" pojazdu. Tylko do kierunkow zalozylem dwie diody. Mialem tez podlaczac klape, zeby sie osobno otwierala,ale nie mialem przekaznika, a ze sterownika wychodzi minus. Ale teraz otwiera sie z guzikaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I to za kazdym razemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez tomanek79 ; 10-11-2009 o 21:41
tomanek79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2016, 14:15   #8
borys87
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-12-2016
Model: Alhambra
Silnik: 2.0 115
Rocznik: 1998
Postów: 2
Domyślnie Odp: Montaz sterownika centralnego zamka

który kabel odpowiada za to zeby sie osobno otwierala klapa mam sterownie + i na pilocie przycisk do tego tylko nie wiem pod który sie wpiąć
borys87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.