Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-09-2009, 10:41   #31
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Napinacz - jak długo czekać z wymianą?

Cytat:
Napisał Gugała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od wczoraj oprócz znanego mi już "buczenia" piszczy też rolka. Miarka się przebrała.
Nie warto dalej ryzykować - dziś wymiana całości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oby tylko za 20tys znów to nie wróciło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2009, 12:30   #32
Gugała
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-08-2009
Skąd: Płock
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 tdci 140 KM
Rocznik: 2010
Postów: 37
Domyślnie Odp: Napinacz - jak długo czekać z wymianą?

Za 20 tys. raczej nie wróci ale zapewne można liczyć na kolejne "atrakcje" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gugała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2009, 13:08   #33
Qbecki
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-10-2008
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 11
Domyślnie Odp: Napinacz - jak długo czekać z wymianą?

Mi pomogło, wymieniłem, jak pisałem, wszystko. Choć pech chciał, że następnego dnia szlak trafił pasek. Wadliwy czy coś? Ale oczywiście mechanik się poczuł 9on kupował graty) i zrobił jeszcze raz. Od tego czasu przejechałem niecałe tysiąc i działa. I nic nie klepie i nie stuka.

Cytat:
Napisał kajko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I pomogło?
Ja właśnie wymieniłem koło pasowe(benzyniak), bo coś klekocze, tłucze się jakby jakiś luźny metalowy element uderzał o inny. Nie pomogło. Na zimnym silniku nie słychać. Zaczyna słychać jak się nagrzeje, i nie jest to jednostajny dźwięk, raczej taki od czasu do czasu, lub kilka sekund trochę przerwy i znowu. Jutro zamawiam napinacz. Mechanik był pewien że to było koło. Teraz obadał jeszcze raz, osłuchał "przez listewkę"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i mówi że to napinacz. Jak się klucz na śrubę założy to widać nawet jak nim trzepie. Mam nadzieję że to jest to, bo ten dźwięk zaczyna mnie już ostro wkurzać.
Qbecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2009, 14:40   #34
Gugała
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-08-2009
Skąd: Płock
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 tdci 140 KM
Rocznik: 2010
Postów: 37
Domyślnie Odp: Napinacz - jak długo czekać z wymianą?

Dałem się namówić na wymianę tylko 3 rolek (podobno one były już wysłużone) i paska. Napinacz i koło mam nadal stare (majster nie miał sumienia narażać mnie na koszty bo wg niego są w b.dobrym stanie). Nie wiem co o tym sądzić i czy za chwilę nie będę żałował tych "oszczędności"?
Na razie jest ok. Zobaczymy.

Ostatnio edytowane przez Gugała ; 15-09-2009 o 14:43
Gugała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2009, 15:56   #35
adambas
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 16-10-2008
Skąd: Racibórz / Nordhorn
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI 140 KM
Rocznik: 2010
Postów: 49
Domyślnie Odp: Napinacz - jak długo czekać z wymianą?

Cytat:
Napisał Gugała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dałem się namówić na wymianę tylko 3 rolek (podobno one były już wysłużone) i paska. Napinacz i koło mam nadal stare (majster nie miał sumienia narażać mnie na koszty bo wg niego są w b.dobrym stanie). Nie wiem co o tym sądzić i czy za chwilę nie będę żałował tych "oszczędności"?
Na razie jest ok. Zobaczymy.
no u mnie tez tak mechanik zrobił powiedział że nie chce mnie na koszty narażać (po części go rozumiem :-) ) wymienił mi koło pasowe (bo stare rozpadło mu się w rękach jak powiedział) rolki i pasek a napinacz zostawił stary gdyż uważał ze jest w bardzo dobrym stanie no i przejechałem z jakieś 2 tys km i znowu wszystko warczy i drży myślałem że mnie szlak trafi więc raczej nie warto bawić się w oszczędzanie bo potem wychodzą podwójne koszta. Pozdro
adambas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2009, 21:42   #36
keczup
ford::average
 
Avatar keczup
 
Zarejestrowany: 13-01-2008
Model: MK3 SEDAN
Silnik: 2,0 16v tdci
Rocznik: 2002
Postów: 156
Domyślnie Odp: Napinacz - jak długo czekać z wymianą?

Święta racja nie warto bawić się w oszczędzanie
keczup jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.