Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-08-2009, 18:35   #31
maestro06
ford::professional
 
Avatar maestro06
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo MkIII
Silnik: TDDI by VTECH
Rocznik: 2002
Postów: 1,343
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Volvo to i tak pokrewieństwo forda ;P a co do tych niemieckich wioch, nie mam uprzedzenia do nikogo i nie musze zwiedzać, żeby znaleźć okazję, tak jak Ty mam swoje miejsce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. poza tym piszesz, że nie ma okazji cenowych itp, a chwilę później się chwalisz o mondku 2005 na wypasie za 6500 euro, no sorry ale w tym momencie zaprzeczasz sam sobie :/

maestro06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2009, 18:41   #32
srd
ford::average
 
Avatar srd
 
Imię: Sylwek
Zarejestrowany: 27-12-2008
Skąd: Żory/ślask-Ystad/Szwecja
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.2 175KM
Rocznik: 2009
Postów: 60
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Dlaczego Mondeo jest takie tanie?
i ciesz sie ze cie stac na nie.
srd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2009, 19:12   #33
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Cytat:
Napisał maestro06 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Volvo to i tak pokrewieństwo forda
V70 z 2003/2004 nie ma nic wspólnego z fordem...
raczej z audi... silnik 2.4 5-cylindrowy ....

Cytat:
Napisał maestro06 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
poza tym piszesz, że nie ma okazji cenowych itp,
oczywiście że nie.... bo jak ktoś oferuje 2004/2005 mondka za 4-5 tys euro... to sorry ...

Cytat:
Napisał maestro06 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
się chwalisz o mondku 2005 na wypasie za 6500
nie dodawaj, nie dodawaj... nie pisałem o wypasie...
owszem.. to uważam za dobrą cene (ale nie okazję) ... normalnie 2005 rocznik to ok 7000 min kosztuje...
zresztą, nieważne.. ty masz swoje miejsca ja swoje... koniec kropka...
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2009, 21:08   #34
tonberrypl
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 31-07-2009
Model: Ford
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 2
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

To gdzie jest haczyk? Takie są ceny w bardzo wielu komisach w Niemczech, za 3k euro Mondeo 2.0 TDCI 2001-2003. Słyszałem że w właśnie w tych modelach z pierwszych lat produkcji wtryski padają jak muchy i że chytre niemcy sprzedaję je przy przebiegu ok 200 tys. właśnie kiedy wtryski padają. Więc jeżeli w książce serwisowej nie ma wymiany wtrysków to od razu kilka koła w plecy.
tonberrypl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2009, 21:16   #35
Limon
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-07-2009
Model: Mondeo
Silnik: TDDi
Rocznik: 2002
Postów: 3
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Witam,
Kupna Mondeo za 3tys. bym nie ryzykował, tym bardziej TDCi. Jeżeli nie masz za dużo pieniędzy na naprawy etc. to lepiej kupić jednak TDDi, myślę, że z 3,5 tys w kieszeni na samochód możesz zacząć się rozglądać. A co do tych TDCi za 3 tys...pomyśl, kto by sprzedawał w pełni sprawny samochód za taką cenę?
Limon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2009, 21:33   #36
Heron
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Cytat:
Napisał maestro06 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....poza tym piszesz, że nie ma okazji cenowych itp, a chwilę później się chwalisz o mondku 2005 na wypasie za 6500 euro, no sorry ale w tym momencie zaprzeczasz sam sobie :/
W czwartek wróciłem z Cobrettim z Niemiec z MK3 Kombi 2005 (pierwsza rejestracja 18.01.2006) za 6400 EURO - jak dla mnie na wypasie, bo ma wszystko co mi jest potrzebne (poza ogrzewaną przednią szybą). Dodatkowo wypełniona książka serwisowa (pewny przebieg 143 000km) - dzięki temu mam serwis perforacyjny w ASO Polska no i idealne wręcz nowe wnętrze. W następnym tygodniu odwiedzam serwis i zobaczymy, czy stan pod maską dorówna temu co w budzie i wokół niej...1200km na kołach daje mi podstawy do optymizmu...
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2009, 21:40   #37
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Cytat:
Napisał tonberrypl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
3k euro Mondeo 2.0 TDCI 2001-2003. Słyszałem że w właśnie w tych modelach z pierwszych lat produkcji wtryski padają jak muchy i że chytre niemcy sprzedaję je przy przebiegu ok 200 tys.
bez jaj...
ja za swojego 2003 dałem 6600 w zeszłym roku...
wtryski nie były robione (potwierdzone w ASO niemieckich gdzie był serwisowany)...
aktualnie 267.000 .. wtryski nie były robione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Heron Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W czwartek wróciłem z Cobrettim z Niemiec
witaj w domu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2009, 21:43   #38
Heron
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

a co do wtrysków - na przeglądzie rozmawiałem z człekiem który 10 lat pracował w ASO Forda na lakierni i oto jego przepis na wtryski: "lać paliwo na BP do pełna i co trzecie tankowanie dolewać 100ml oleju do dwusowów (do kosiarki)" - koniec cytatu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2009, 06:48   #39
dominik_82
ford::beginner
 
Avatar dominik_82
 
Zarejestrowany: 08-04-2009
Skąd: Katowice-Kostuchna
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDDi Ambiente
Rocznik: 2001
Postów: 12
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Cytat:
Napisał Cobretti Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale TDCi lepiej jeździ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lepiej c***owo jechać niż dobrze iść...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dominik_82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2009, 08:58   #40
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Cytat:
Napisał dominik_82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lepiej c***owo jechać niż dobrze iść...
że co ??
ja na swojego TDCi nie narzekam... mam ponad 260.000 ... i autko śmiga jak ta lala ...
a będzie śmigać jeszcze lepiej bo ... wywalę katalizator Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

poza tym ty nie pierwsze auto w rodzinie z silnikiem z CR i żadne nie miało problemów ...
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.