Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Scorpio
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-10-2008, 12:58   #31
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie Re: CIEMNY DYM Z NAWIEWÓW

wyjęcie wiązki silnika w cosworth-cie to dość karkołomne zajęcie - całą górę silnika trzeba rozbebeszyć plus kawałek obiegu wodnego.

Struna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2008, 14:45   #32
Micha123
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-09-2008
Postów: 43
Domyślnie Re: CIEMNY DYM Z NAWIEWÓW

Czyli ogólnie porażka - zabardzo się nieznam - z tego co rozumiem wiązkę podłużnicy robi się na samochodzie a tę drugą trzeba zdjąć?A co to za sztuka obok zbiorniczka wyrównawczego - niewiem czy nie dymi się z podniej?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg ten.JPG (126.0 KB, 194 wyświetleń)
Micha123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2008, 14:53   #33
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie Re: CIEMNY DYM Z NAWIEWÓW

to jest pompa ABS-u
Struna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2008, 15:13   #34
Micha123
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-09-2008
Postów: 43
Domyślnie Re: CIEMNY DYM Z NAWIEWÓW

Czy ona może mieć wpływ na moc silnika?Sam niewiem co robić- jechać do mechanika nie mogę bo szkoda żeby walnęło jeszcze gorzej albo jakiś pożar - nieznam elektryka który mógłby podjechać domnie i stwierdzić np. że to wiązka i chętnie zabierze sam. na lawetę do serwisu - może wy kogoś znacie koledzy z okolic Gniezna kto przejechałby się domnie na" spacerek" i powiedział coś na ten temat - z góry dziękuję - idę jeszcze raz go odpalić może dojżę coś jeszcze - acha - co mieliście na myśli pisząc przejżeć każdy kabelek ja w to miejsce nie mogę wsadzić ręki?Pozdrawiam .
Micha123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2008, 17:12   #35
J@nkes
ford::expert
 
Avatar J@nkes
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 09-01-2007
Skąd: Lublin
Model: Fiesta ST
Silnik: 2.0
Rocznik: "12
Postów: 2,296
Domyślnie Re: CIEMNY DYM Z NAWIEWÓW

Cytat:
Napisał Micha123
nieznam elektryka który mógłby podjechać domnie i stwierdzić np. że to wiązka i chętnie zabierze sam. na lawetę do serwisu - może wy kogoś znacie koledzy z okolic Gniezna kto przejechałby się domnie na" spacerek" i powiedział coś na ten temat - z góry dziękuję
ale my znamy, możne nie przyjedzie na "spacerek" ale na pewno zabierze samochód na lawecie, jakieś piec postów na twoim się wypowiadał.


Cytat:
Napisał Micha123
- idę jeszcze raz go odpalić może dojżę coś jeszcze - acha - co mieliście na myśli pisząc przejżeć każdy kabelek ja w to miejsce nie mogę wsadzić ręki?Pozdrawiam .
no przejrzeć czyli sprawdzić każdy kabelek po kolei czy jest jeszcze na nim izolacja, sciągnac peszelek odizolować itd, tylko jest duża szansa ze jak zaczniesz ruszac wiązkami to bedą one na bank do zrobienia.
J@nkes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2008, 19:13   #36
maup
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: Tarnów
Postów: 152
Domyślnie Re: CIEMNY DYM Z NAWIEWÓW

Cytat:
Napisał J@nkes
[tylko jest duża szansa ze jak zaczniesz ruszac wiązkami to bedą one na bank do zrobienia.
jak mają się rozsypać od poruszania to znaczy, że i tak już muszą zostać wymienione.
RafAntek operuje w Łodzi, od Gniezna to kawałek ale jak nikogo nie znajdziesz blisko to przynajmniej zrobiłby Ci to ktoś, kto Scorpio zna nie tylko z aukcji na Otomoto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
== ramy dadę ! ============================ maup ==
= http://forum.ford-scorpio.pl ======== http://www.blos.prv.pl ===
maup jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2008, 07:52   #37
Micha123
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-09-2008
Postów: 43
Domyślnie Re: CIEMNY DYM Z NAWIEWÓW

Witam - dacie mi jakieś namiary na znajomego mechanika z Łodzi - jestem ostatnio bardzo zajęty i niewiem czy znajdę kogokolwiek - a z drugiej strony wolę zaufać komuś kogo wy polecacie - pozdrawiam .
Micha123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2008, 16:47   #38
J@nkes
ford::expert
 
Avatar J@nkes
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 09-01-2007
Skąd: Lublin
Model: Fiesta ST
Silnik: 2.0
Rocznik: "12
Postów: 2,296
Domyślnie Re: CIEMNY DYM Z NAWIEWÓW

Micha123, mówiłem. pisałeś Ci ze kilka postów na twoim, a dokładniej chodzi o kol. Rafał A.(antek), obejrzyj jego podpis a wszystkiego się dowiesz :fcp4
J@nkes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2008, 16:58   #39
Micha123
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-09-2008
Postów: 43
Domyślnie Re: CIEMNY DYM Z NAWIEWÓW

Ok - sorry i dzieki może się jakoś dogadam - pozdrawiam.
Micha123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2008, 17:02   #40
Micha123
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-09-2008
Postów: 43
Domyślnie Re: CIEMNY DYM Z NAWIEWÓW

Rafał A.(antek), - witam serdecznie - usłyszałem od kolegów że nieco się zdeklarowałeś i możesz mi pomóc w moim problemie ze scorpiakiem.Jak miałoby to wyglądać i jak oceniasz tzn. za ile ogólnie wszystko - oczywiście rozumiem że jasna diagnoza nie została postawiona - muszę terz wspomniez , że ostatnio kiedy odpaliłem go jeszcze raz aby dokładnie się przyjżeć - problem jakby znikł - no ale ma się rozumieć że coś jest nie tak - jeśli robisz takie sprawki pewnie szybko znajdziesz problem - no i jak z transportem - z góry dziękuję - pozdrawiam. Michał
Micha123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.