Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-05-2014, 10:43   #1831
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Sterowanie głosem po polsku robi się przez kupno odpowiedniego modułu BT/VC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2014, 10:50   #1832
gloomy
ford::average
 
Avatar gloomy
 
Zarejestrowany: 18-11-2009
Skąd: SBE
Model: MK4 Mondeo
Silnik: 2.0 tdci + botox 173KM/409Nm
Rocznik: 2009
Postów: 186
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bardzo proszę - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Po zużyciu mikrofonu za pół ceny, reszta jest gratis...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dziękuję, kupiłem i tym sposobem mam już pierwsze elementy do przerobienia alarmu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gloomy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2014, 10:51   #1833
Grundolek
ford::amateur
 
Avatar Grundolek
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 04-05-2013
Model: Mondeo
Silnik: 1,8
Rocznik: 2010
Postów: 0
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

no tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pamiętasz może symbol takiego modułu ? oszacowałbym koszty

edit:
znalazłem takie coś, ale 600 zł z przesyłką to całkiem sporo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez Grundolek ; 03-05-2014 o 10:54
Grundolek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2014, 11:02   #1834
arttk
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 17-06-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 Ghia X
Silnik: 2.3 Duratec (SEBA) 160KM benz + LPG
Rocznik: 2007
Postów: 255
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Wczoraj widziałem 2 moduły o 100 zł taniej, poszukaj to znajdziesz, taniej trafia się rzadko, handlarze wycwanili się już.
arttk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2014, 11:12   #1835
Grundolek
ford::amateur
 
Avatar Grundolek
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 04-05-2013
Model: Mondeo
Silnik: 1,8
Rocznik: 2010
Postów: 0
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

ok, w takim razie muszę się poprzyglądać troszkę tym aukcjom ...
Rozumiem, że posiadanego angielskiego nie da się jakoś spolonizować za mniejsze pieniądze ?
Grundolek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2014, 11:32   #1836
arttk
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 17-06-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 Ghia X
Silnik: 2.3 Duratec (SEBA) 160KM benz + LPG
Rocznik: 2007
Postów: 255
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Zależy od numeru modułu.

Takie coś dajmy na to:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez arttk ; 03-05-2014 o 11:40
arttk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2014, 09:25   #1837
materwyx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-05-2013
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 19
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Panowie w tym natłoku informacji nie mogę doczytać się jednego:

Czy jeżeli dokupię moduł BT np. wersję niemiecką to wybierając telefon w radiu (sony 1cd) komunikaty na wyświetlaczu radia będę miał również po niemiecku ? czy normalnie po angielsku ? Z tego co wyczytałem to wersja językowa dotyczy tylko VC... ?
materwyx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2014, 09:57   #1838
kr.bi
ford::advanced
 
Avatar kr.bi
 
Imię: Krzys
Zarejestrowany: 21-08-2012
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Pb 140 Qńa
Rocznik: 2009
Postów: 301
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał materwyx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy jeżeli dokupię moduł BT np. wersję niemiecką to wybierając telefon w radiu (sony 1cd) komunikaty na wyświetlaczu radia będę miał również po niemiecku ? czy normalnie po angielsku ? Z tego co wyczytałem to wersja językowa dotyczy tylko VC... ?
komunikaty głosowe będą po niemiecku, po niemiecku będziesz musiał gadać aby samochód mógł "zrozumieć". Wyświetlanie na wyświetlaczu jest w takim języku jaki zostanie wybrany w ustawieniach (radia)

pozdrófka
kr.bi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2014, 17:57   #1839
CraC
ford::beginner
 
Imię: Bart
Zarejestrowany: 23-02-2014
Skąd: Kraków
Model: MK4
Silnik: 1800
Rocznik: 2010
Postów: 20
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał ralf88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też miałem 6000 i uważałem że Sony jest brzydkie, ale po 5 min grania Soniaka zmieniłem zdanie -na tych samych głośnikach efekt jest bardzo duży,Po za tym w Sony ustawiasz oddzielnie parametry dźwięku dla radia,cd i aux,jest też eqaliser,tylko z Sony masz sterowanie głosem po polsku(z NX nie ma)+ mp3.
Co do kosztów to 200zł radio (po sprzedaży poprzedniego) Sony 6CD. moduł 212 -370zł z przesyłką+ 25zł gniazdo usb.ale jak nie zależy Ci na j.p. to najtańsze moduły z USB np. z Hiszpańskim są po 150zł
Jeśli masz conversa to wszystko wyświetla się na liczniku (książka tel,połączenia,zapamiętane stacje,katalogi MP3, spis tytułów utworów na cd, usb,itp
BT audio itp. są funkcje losowego wybierania utworów,potarzania utworów itp
Wyświetlacz w sony wyświetla więcej informacji jednocześnie jest 2 wierszowy + jeszcze małe ikonki.
Na NX trzeba wydać ok1500zł + antena +kieszeń +ramka razem to min 2000zł a i tak USB podłączone jest do modułu BT który też trzeba mieć.
Namowiłeś mnie ... Soniak wlasnie dodarł i faktycznie nie jest tak zle jak sie wydawalo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dziekuwa

Bump: Witam,

Mam mały problem. Zakupiłem radio Sony mp3 (part no: BS7T-18C939-AF; MODEL CD345-MCA SONY; ITEM NUMER H-CD345-AF EUR) i nie mam jak podlaczyc anteny ... Czy to mozliwe aby w nowszych sony mp3 (2012) byly dwa gniazda antenowe dodatkowo inne niz w starszym 6000CD (2010) ? Jesli tak to dlaczego sa az dwa ?

Prosze o pomoc gdyz chcialbym zlozyc konsole i zostac audiofilem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Przy okazji powoli tez przygotowuje sie do instalacji modulu i nasunely sie nastepujace pytania:

1. Jak sprawdzic czy jest instalka pod mikrofon, bo mikrofonu nie ma to wiem ... ?Wsadzilem tez tam reke bez demontazu kieszeni lampki i nie wyszukalem nic poza gabeczka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

2. Zakladam ze wedle instrukcji Zdzislawa22 nie mam podpietej "wiazki" bo nie mam bialego i brazowego kabla w kostce do radia, czy jest sens rozbierac schowek i szukac jak juz mam dwa znaki iz raczej golo niz wesolo ?

Z gory dzieks
Pozdrawiam
Leszcz Forumowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
CraC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2014, 18:58   #1840
artur1970
ford::expert
 
Avatar artur1970
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-08-2012
Skąd: Kraków
Model: było Mondeo mk4, jest Fiesta mk7, EDGE
Silnik: 1.25 , 2.0
Rocznik: 2014, 2019
Postów: 3,027
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Trochę pracy musisz wykonać

wymontowanie lampki to ok. 1 min.

Schowek to 10 min.

I wszystko wiesz. Sprawdzisz też czy jest "pajączek"

Ostatnio edytowane przez artur1970 ; 04-05-2014 o 19:00
artur1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bluetooth mk4 , bt mk4 , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.