Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-02-2011, 22:32   #1
torgi
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-01-2008
Skąd: pomorskie
Model: GALAXY
Silnik: 1.9 TDI 85 KW
Rocznik: 2000
Postów: 129
Domyślnie przewód zasilający turbinę - jaki numer częśći?

Witam , szukam numeru przewodu(wężyka) zasilającego turbine olejem , ten cienki , taki powyginany , bez nr ciężko zamówic w serwisie. Dodam ze został połamany podczas demontarzu turbiny.
A tak bokiem- ile czasu powinno zając normalnemu mechanikowi wyjęcie turbiny z AUY ? Pytam poważnie .
Pozdrawiam

torgi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2011, 22:43   #2
kurier
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-02-2009
Skąd: Podkarpacie, Norwegia
Model: S-Max
Silnik: 2.0 143KM
Rocznik: 2009
Postów: 14
Domyślnie Odp: przewód zasilający turbinę

prawdopodobnie chodzi Ci o 038 145 771 AA. Jeżeli serwis nie potrafi wykonać tak prostej czynności, jak znalezienie nr części to zmień serwis. Chyba, że pytałeś w Fordzie... Zapytaj w VW lub Seacie.
kurier jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2011, 23:01   #3
dampa
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-03-2009
Skąd: Złotów
Model: Galaxy Mk2
Silnik: 1.9 TDi AUY
Rocznik: 2002
Postów: 61
Domyślnie Odp: przewód zasilający turbinę

mi wymiana w kanale w garazu zajela ok 2 godz demontaz i ok 1 godz montaz.za pierwszym razem ukrecilem ten przewod olejowy dochodzacy do turbiny o ktorym piszesz .mam namiar na faceta sprzedajhacego uzywany przewod pochodzacy z anglika o ile pamietam za 100 zl + wysylka.jak cos to pisz i przele ci namiar na niego.
dampa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2011, 09:20   #4
torgi
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-01-2008
Skąd: pomorskie
Model: GALAXY
Silnik: 1.9 TDI 85 KW
Rocznik: 2000
Postów: 129
Domyślnie Odp: przewód zasilający turbinę

Cytat:
Napisał kurier Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
prawdopodobnie chodzi Ci o 038 145 771 AA. Jeżeli serwis nie potrafi wykonać tak prostej czynności, jak znalezienie nr części to zmień serwis. Chyba, że pytałeś w Fordzie... Zapytaj w VW lub Seacie.
Właśnie ze pytałem w VW Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo w fordzie to nawet nie wiedział o co chodziGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Takie to są serwisy na pomorzu , ale poza tym to dzięki jutro zadzwonie raz jeszcze do nich (VW)
Do DAMPA - daj namiar na tego goscia co ma ten przewód .pozdr
torgi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2011, 09:34   #5
malaki
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-10-2009
Skąd: Krosno
Model: sharan smax
Silnik: 1,9 140 km -ford 163km
Rocznik: 1998-2012
Postów: 127
Domyślnie Odp: przewód zasilający turbinę

Kolego dampa ,ale ty szybki jesteśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..Mi zajęło pewnie drugie tyle co ty piszesz
malaki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2011, 11:59   #6
catapilar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-11-2008
Skąd: Bytom Odrzanski
Model: Ford Galaix
Silnik: 115KM Auy
Rocznik: 2000
Postów: 41
Domyślnie Odp: przewód zasilający turbinę

Witam.Ostatnio szukałem takiej rurki w serwisie kosztowała 170z,wiec wpadłem na pomysł żeby zrobić ją zwęża hydraulicznego kosztowało to 50zł
catapilar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2011, 15:22   #7
dampa
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-03-2009
Skąd: Złotów
Model: Galaxy Mk2
Silnik: 1.9 TDi AUY
Rocznik: 2002
Postów: 61
Domyślnie Odp: przewód zasilający turbinę

Cytat:
Napisał malaki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego dampa ,ale ty szybki jesteśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..Mi zajęło pewnie drugie tyle co ty piszesz
dwa trzy razy i dojdziesz do wprawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dampa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2011, 07:11   #8
dodi
ford::average
 
Avatar dodi
 
Zarejestrowany: 29-10-2010
Model: Mondeo MK4 Titanium X
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 56
Domyślnie Odp: przewód zasilający turbinę

Cytat:
Napisał dampa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mi wymiana w kanale w garazu zajela ok 2 godz demontaz i ok 1 godz montaz.za pierwszym razem ukrecilem ten przewod olejowy dochodzacy do turbiny o ktorym piszesz .mam namiar na faceta sprzedajhacego uzywany przewod pochodzacy z anglika o ile pamietam za 100 zl + wysylka.jak cos to pisz i przele ci namiar na niego.

kolego musiałes wyjmowac turbo razem z kolektorem? czy da sie bez? i czy musiałes tez demontowac wałek przedłuzajacy prawą półos?
dodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2011, 08:37   #9
dampa
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-03-2009
Skąd: Złotów
Model: Galaxy Mk2
Silnik: 1.9 TDi AUY
Rocznik: 2002
Postów: 61
Domyślnie Odp: przewód zasilający turbinę

Cytat:
Napisał dodi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kolego musiałes wyjmowac turbo razem z kolektorem? czy da sie bez? i czy musiałes tez demontowac wałek przedłuzajacy prawą półos?
demontowalem razem z kolektorem i polos lepiej w dol dac jest duzo wiecej miejsca tymbardziej ze w kanale caly czas rece w gore to wiesz jak to sie robi.....
a tak przy okazji to co z turbina ci sie stalo ???
dampa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2011, 12:45   #10
dodi
ford::average
 
Avatar dodi
 
Zarejestrowany: 29-10-2010
Model: Mondeo MK4 Titanium X
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 56
Domyślnie Odp: przewód zasilający turbinę

musze przeczyscic bo gruszka mi sie od czasu do czasu zacina na koncu...

a te gorne srubki łatwo Ci poszły czy trzeba na nie jakoś szczegolnie uwazac?
dodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.