Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-12-2010, 07:59   #11
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: Stuki zawieszenia podejrzenie prawy przód

Cytat:
Napisał Luk@s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na magikach na stacjach to bym nie polegał. Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby znaleźli mi usterkę zawieszenia.
To u mnie w Raciborzu wyjątkowi fachowcy w stacji diagnostycznej pracują. Bo jak przyjeżdżam na przegląd rejestracyjny lub tylko sprawdzić na "trzęsawkach" zawieszenie to za każdym razem wiedzą co jest do wymiany.

Wracając do tematu to właśnie ostatnio przy przeglądzie rejestracyjnym diagnosta stwierdził że mam drązek kierowniczy z prawej strony do wymiany. Ja to czułem, ale myślałem że to znowu łacznik stab. lub poducha silnika. Objaw jest taki ze stuka przy nawet niewielkich nierównościach poprzecznych lub dziurkach na jezdni i czuć to na kierownicy, kierownica tak jakby lekko "skakała"/"ruszała się". Dlatego polecam sprawdzić też drążki (i końcówki drążków) kierowniczych.
Pzdr.

__________________
FORD MONDEO Mk4
ethernal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2010, 12:49   #12
jendrekmak
ford::expert
 
Avatar jendrekmak
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: 2x Citroen C5 Tourer
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: 2012
Postów: 3,965
Domyślnie Odp: Stuki zawieszenia podejrzenie prawy przód

Cytat:
Napisał Konradddddd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jezeli ci sie tłucze na równym sprawdz łączniki stabilizatorów
na równym łączniki stabilizatora nie powinny się odzywać tylko tak jak opisał powyżej ethernal
Cytat:
Napisał ethernal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Objaw jest taki ze stuka przy nawet niewielkich nierównościach poprzecznych lub dziurkach na jezdni
jendrekmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.