Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-02-2005, 23:23   #1
Zielony
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-02-2005
Postów: 2
Domyślnie Mondeo 220 st

Witam!Jetam tu nowy mam Mondeo 220 st 2004 rok napiszcie co o nim myslicie!!Dla mnie suuuuuper fura!!

Zielony jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2005, 07:06   #2
impactom
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-11-2004
Skąd: Łódź
Postów: 140
Domyślnie

Chetnie bym takim pobrykał ale narazie nie ma takiej mozliwości :bluzgi: ! Napisz jakie masz wrazenia i coś więcej o twoim " królu Mundku 04 ST"!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Ford Mondeo MKI '95r,
1,6, 16 V, hatchback, bordo metalik,
CB Midland 1001Z,
antena Alan Midland,
Komarek Rozamet 2352 (pierdolot)
impactom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2005, 11:24   #3
LucyfeR
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-01-2005
Skąd: Białystok
Postów: 18
Domyślnie

Z mojego punktu widzenia Mondeo ST to super wozki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sam jestem zwolennikiem ST200 (MkII), poniewaz mam Mondka MkII Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ogolnie Mondeo ST220 ( i ST200 of kors Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) to super moznaby powiedziec bolidy i konkretnych osiagach i wygladzie. Ogolnie WYPASSS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam
LucyfeR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2005, 14:20   #4
AT
ford::professional
 
Zarejestrowany: 26-06-2004
Skąd: okolice W-wy
Postów: 1,175
Domyślnie

Witam,

Miałem okazję jeździć ST220 - bardzo, bardzo fajna sprawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
Niestety na codzień nie dla mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Staram się jeździć przepisowo i mając takie auto miałbym na naszych drogach nieustanny "konflikt moralny" a za granicę ostatnio się często nie wypuszczam.
Najbardziej podobały mi się dwie sprawy:
Pierwsza - bardzo sympatyczne "odejście" przy redukcji biegów, no ale tego można się spodziewać przy takich parametrach silnika.
Druga - fantastycznie (według mnie) zestrojone zawieszenie. Spodziewałem się, że takie sportowo zawieszone auto na niskich oponach będzie na naszych drogach sprawiało wrażenie "wozu drabiniastego na ugorze" a tymczasem nic z tych rzeczy. Twarde a jednocześnie sympatyczne w odczuciu zawieszenie - nie buja ale i nie rzuca tobą jak w maszynie LOTTO - trudno to nawet jednoznacznie opisać, ale podobało mi się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jednym słowem gratuluję i życzę wiele zadowolenia z jazdy no i rozsądku (w tym modelu to niezbędne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)) )

Adam
__________________
Cytat z przed ok. 2800 lat:

"Dojechał aż do nich, ale nie wraca, sposób zaś jazdy jest taki jak u Jehu, syna Nimsziego, gdyż jedzie jak szalony."

II Królewska 9;20 (Stary Testament)
AT jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2005, 20:15   #5
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie

Sam jeżdżę ST220 i muszę powiedzieć że auta te są właściwie bez wad. Szybkie i duże, nie psują się i całkiem ładnie wyglądają (wybrałem Performance Blue). Pali też zupełnie znośnie - ok. 10 litrów.
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2005, 22:18   #6
Zielony
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-02-2005
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Piro
Sam jeżdżę ST220 i muszę powiedzieć że auta te są właściwie bez wad. Szybkie i duże, nie psują się i całkiem ładnie wyglądają (wybrałem Performance Blue). Pali też zupełnie znośnie - ok. 10 litrów.


Ja tez mam performance blue!!Super kolor i suuuuuper auto!!Dziekuje za wpisy!
Zielony jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2005, 19:16   #7
AT
ford::professional
 
Zarejestrowany: 26-06-2004
Skąd: okolice W-wy
Postów: 1,175
Domyślnie

Cytat:
Napisał Piro
Pali też zupełnie znośnie - ok. 10 litrów.
O, o tym zapomniałem napisać - też byłem dośc pozytywnie zdziwiony - w mieście, przy zwyczajnej (nie nadmiernie agresywnej ale też i nie nastawionej na ekonomię) jeździe spalanie było niewiele powyżej 13 l/100 km, co uważam przy takim silniku za bardzo dobre.

Adam
__________________
Cytat z przed ok. 2800 lat:

"Dojechał aż do nich, ale nie wraca, sposób zaś jazdy jest taki jak u Jehu, syna Nimsziego, gdyż jedzie jak szalony."

II Królewska 9;20 (Stary Testament)
AT jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2005, 13:28   #8
+RAFAŁ+
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-03-2004
Skąd: Rzeszów
Model: szukam
Silnik: benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 225
Domyślnie

Tylko 10 l pali ST220? Nie spodziewalem sie tego. Dziewczyny ojciec ma najnowsza wersje Mondeo(2004 to jest mk III? ) 2,5 V6 automat i najnizsze spalanie jakie udalo mu sie osciagnac to 8,5 ale normalnie pali mu okolo 13(ze sklonnosciami w gore). A ogolnie to fajne jest ST220. Szkoda ze w salonach nie maja takich do jazd testowych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Focus 1.6
Fusion 1.4 ST80 FX gold deep navy '04
Fusion 1.4 '07
300C V6 3.0 CRD
+RAFAŁ+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2005, 19:00   #9
wrona
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-12-2004
Postów: 10
Domyślnie

Gratuluję
Ja niestety sprzedałem swe Mondeo ST220 MY2003. Przejechałem 31 tys km i to w bardzo ostrym tempie. Niestety zaledwie kilka razy udało mi sie zejść na poziom 10 litrów ale było to sporadycznie. Wszystko w tym samochodzie zależy od nogi, a ja miałem samochód dla przyjemności, ponieważ nie był to jedyny samochód w domu. Najczęsciej palił ponad 12 litrów, a na trasie do 16l. Dlaczego na trasie tak dużo? Ponieważ ja w mieście jeżdzę spokojnie choc dynamicznie. Generalnie z rodziną jeżdże do 180 a sam max....
Opony przednie zmieniałem przed 20 tys km. Klocki ledwo wytrzymały 20 tys do przeglądu.
Nigdy mnie nie zawiódł w tym również w czasie bardzo szybkiej jazdy. Był to mój 30 samochód. Pobiłem wszystkie swoje rekordy życiowe na trasach.
Szczerze każdemu polecam. Oczywiście że nastepnym tez jest mondeo ale TDCI. Czekam na ST300 lub Focusa ST220.
Problemem były niestety polskie drogi i w efekcie krzywienie felg. Jedną oponę "wysadziłem".

[ Dodano: 2005-02-06, 20:02 ]
zapomniałem dodac że był srebrny z czerwoną skórą. Kupiłem fabrycznie nowy i taki sobie wybrałem.
wrona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2005, 21:39   #10
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie

No ST250 da się mieć dość łatwo. Silnik został zaprojektowany jako EUR3 z 250 KM a potem został "zmęczony" do normy EUR4 i dziwnej wartości 226 KM... Ale jak zakombinować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A ST300 - to już trzeba się trochę natrudzić. Kombinuję na razie nad ST270 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.