Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|kujawsko-pomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-03-2014, 23:06   #1
M@rio
 
Postów: n/a
Talking Spot Toruń

Proponuję jakieś spotkanko w Toruniu
byliby jacyś chętni???

27 marca godzina 16.00 punkt widokowy na Kępie Bazarowej

1 M@rio
2
3
4

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2014, 08:38   #2
M@rio
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Spot Toruń

Niestety nikogo chętnego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozazdrościć innym regionom chęci integracji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2014, 13:14   #3
buzzy
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 11-04-2013
Skąd: Toruń
Model: Mondeo
Silnik: 2.2 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 29
Domyślnie Odp: Spot Toruń

27 marca 2014 to czwartek - a ja w tygodniu pracuje do 16:00, potem dziecko z przedszkola odbieram, wracam do domu jem obiad i robi się prawie 18:00...

Zamiast zazdrościć innym strefom, podaj realny termin i realna godzinę - a chętni się znajdą... no i daj znac z 2tyg wyprzedzeniem... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
buzzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2014, 11:23   #4
M@rio
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Spot Toruń

No widzisz ja dla przykładu najbliższy wolny weekend mam w połowie maja bo tak pracuję od 12 do 21.
Trzeba było wcześniej sie odezwać i napisać o przesunięcie godziny na późniejszą i by się coś wymyśliło - ewentualnie dać pomysł z przesunięciem daty i podać konkretną datę z konkretną godziną.
Każda data komuś zawsze nie będzie pasować - ale to trzeba się odezwać - a tu była cisza
poczekam aż ktoś spróbuje zrobić u nas spota i jak mi będzie pasować to sie podłączę
pozdro
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2014, 13:01   #5
Shawn_Trn
ford::amateur
 
Avatar Shawn_Trn
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 05-10-2009
Skąd: Toruń
Model: Ford Mondeo MK3 GHIA
Silnik: 2.0 TDCI , 151 KM/ 365 Nm by Heko
Rocznik: 2004
Postów: 4
Domyślnie Odp: Spot Toruń

Cytat:
Napisał M@rio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No widzisz ja dla przykładu najbliższy wolny weekend mam w połowie maja bo tak pracuję od 12 do 21.
Trzeba było wcześniej sie odezwać i napisać o przesunięcie godziny na późniejszą i by się coś wymyśliło - ewentualnie dać pomysł z przesunięciem daty i podać konkretną datę z konkretną godziną.
Każda data komuś zawsze nie będzie pasować - ale to trzeba się odezwać - a tu była cisza
poczekam aż ktoś spróbuje zrobić u nas spota i jak mi będzie pasować to sie podłączę
pozdro
Czyżby coś miało się wydarzyć w końcu w Toruniu ?
ja jestem chętny na spota, ale raczej w weekend, w tygodniu brak czasu

ewentualnie piątek wieczorem koło Copernicusa gdzie spotykają się przed wyscigami
Shawn_Trn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.