Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-10-2010, 17:55   #91
bbk77
ford::beginner
 
Avatar bbk77
 
Zarejestrowany: 30-09-2010
Skąd: SOSNOWIEC
Model: Galaxy [MK3]
Silnik: 2.0 TDCi 140KM /170KM ;-)
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Odp: Stacje paliw - polecam

A ja polecam Stację Paliw JP w Dąbrowie Górniczej na ul. Roździeńskiego, fajna wielka stacja paliw połączona z okręgową stacją kontroli pojazdów - więc można sobie bezpłatnie sprawdzić co w autku piszczy - wystarczy powiedzieć, że się jest klientem stacji (np. paliw) handlują 95,98 ON, Bio i LPG - Naprawdę fajna stacja - aha i paliwo rewelacja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A co do tzw Vervy i innych super paliw - to wszystko jedna wielka ściema - żeby kasę wyrwać od klienta - wlej sobie wzykłego napędu ze sprawdzonej stacji - nie koniecznie musi byc markowa - bo tam też "chrzczą" - musi byc sprawdzona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez bbk77 ; 12-10-2010 o 17:58
bbk77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2010, 14:22   #92
axe
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-02-2004
Skąd: Pałuki
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 tdci
Rocznik: 2006
Postów: 126
Domyślnie Odp: Stacje paliw - polecam

Na stronie Statoil wyczytałem ze od 25 11 jet dostepny juz Diesel Arctic z dodatkami na -40 O ile dobrze wiem jest on w wersji GOLDDIESEL.
axe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2010, 21:16   #93
wojtbf1
F1 fan
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 25-05-2008
Skąd: ok.Stargard
Model: Edge ST
Silnik: 2.7 na dwóch turbinach 335 KM
Rocznik: 2019
Postów: 1,033
Domyślnie Odp: Stacje paliw - polecam

Dzisiaj skontrolowałem dwie stacje w Stargardzie, BP i Statoil, odnośnie zimowego ON, na BP - zwykły do - 20 stopni, ultimate do - 35 , i odpowiednio Statoil ,-35 zwykły i - 40 gold.
Zeszłą zimą BP dała ciała, przy temp. -27 w ON Ultimate wytrąciła się parafina.....
__________________
Bądż NIEBIESKI-zarejestruj się i wstąp do klubu

[B]Było MONDEO MK4 2.0 TDCi Titanium X....był S-MAX 2.0 240KM Titanium S ...czas na nowe..[B]
wojtbf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2010, 21:23   #94
Szejk.Ahmed
ford::advanced
 
Avatar Szejk.Ahmed
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-08-2010
Skąd: SZCZECIN
Model: T
Silnik: Najlepszy
Rocznik: 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: Stacje paliw - polecam

Cytat:
Napisał wojtbf1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzisiaj skontrolowałem dwie stacje w Stargardzie, BP i Statoil, odnośnie zimowego ON, na BP - zwykły do - 20 stopni, ultimate do - 35 , i odpowiednio Statoil ,-35 zwykły i - 40 gold.
Zeszłą zimą BP dała ciała, przy temp. -27 w ON Ultimate wytrąciła się parafina.....
uuhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wojtek dawaj weki na piątek.
__________________
Szejk.Ahmed jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2010, 21:27   #95
wojtbf1
F1 fan
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 25-05-2008
Skąd: ok.Stargard
Model: Edge ST
Silnik: 2.7 na dwóch turbinach 335 KM
Rocznik: 2019
Postów: 1,033
Domyślnie Odp: Stacje paliw - polecam

Cytat:
Napisał abercrombie1974 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wojtek dawaj weki na piątek.
Mam te butle co mi dałeś, mogą być??? Zwykłego ze Statoil bym chciał sprawdzić, jakoś BP mi rok temu podpadło......
__________________
Bądż NIEBIESKI-zarejestruj się i wstąp do klubu

[B]Było MONDEO MK4 2.0 TDCi Titanium X....był S-MAX 2.0 240KM Titanium S ...czas na nowe..[B]
wojtbf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2010, 21:28   #96
Szejk.Ahmed
ford::advanced
 
Avatar Szejk.Ahmed
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-08-2010
Skąd: SZCZECIN
Model: T
Silnik: Najlepszy
Rocznik: 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: Stacje paliw - polecam

Cytat:
Napisał wojtbf1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam te butle co mi dałeś, mogą być??? Zwykłego ze Statoil bym chciał sprawdzić, jakoś BP mi rok temu podpadło......
mogą być tylko wypłucz i wysusz.
Wojtek jak chcesz badać Statoil to nie bierz.mam aktualne atesty.
__________________

Ostatnio edytowane przez Szejk.Ahmed ; 01-12-2010 o 21:42
Szejk.Ahmed jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2010, 22:38   #97
axe
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-02-2004
Skąd: Pałuki
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 tdci
Rocznik: 2006
Postów: 126
Domyślnie Odp: Stacje paliw - polecam

Mam pytanko do Was
Jak wyglada sprawa napełnienia zbiornikow na stacji.
Jesli zimowy na Statoil jest na -40 to czy w miare ze starego tzn letniego paliwa Statoil sie pozbywa?? Dzis znajomy nalal na innej stacji niz Statoil stacja nowa otwarta 1 miesiac temu i kicha parafina...czy lepiej lac zwykly ale czesciej kupowany czy ryzkowac premium ale zawsze mniej kuopowany a za tym zalegajacy w zbiornikach......???????
axe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2010, 14:44   #98
dzimi75
ford::advanced
 
Avatar dzimi75
 
Zarejestrowany: 30-03-2010
Skąd: WARSZAWA
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0TDCI 140 KM
Rocznik: 2011.10
Postów: 253
Domyślnie Odp: Stacje paliw - polecam

JA tankuje na neste i narazie nie narzekamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzis tankowałem zbiornik i pisało ze zimowe juz jestGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.a apropo paliwa czy u was tez diesel podrozał bo u mnie o 20 gr na litrzeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzimi75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2010, 16:51   #99
toomekk6
ford::advanced
 
Avatar toomekk6
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 07-09-2010
Skąd: Białystok
Model: Mk4 FL PowerShift
Silnik: 2.0 TDCi 163(138)/192 PS & 344/408 Nm by TuneFORCE ;)
Rocznik: 11.2011 prawie 2012 :P
Postów: 400
Domyślnie Odp: Stacje paliw - polecam

W Białymstoku DieselGold Arctic ten do -45 stopni jak dziś patrzyłem to 4.81zł. Chłopaki co sądzicie o tym oleju? Warto?
toomekk6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2010, 23:54   #100
axe
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-02-2004
Skąd: Pałuki
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 tdci
Rocznik: 2006
Postów: 126
Domyślnie Odp: Stacje paliw - polecam

Warto zalałem go w ubiegłym roku i dał radę na -28 na Słowacji.
Ponawiam także pytania może sie ktos orientuje czy paliwko Premium zimowe jak jest powiedzmy od 1 grudnia to w zbiornikach jest już wcześniej? Ciekaw jestem czy jak malo go się sprzedaje to czy nie zalega i mało co sie wymiesza////
axe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.