Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-01-2009, 20:39   #11
feliks
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-06-2008
Skąd: konin wlkp
Model: galaxy
Silnik: 2.8 204ps
Rocznik: 2003
Postów: 133
Domyślnie Re: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...

Cytat:
Napisał tomiscorpio
ale ja nie kumam calej twojej wypowiedzi , ferrari 200 na zakrecie 230 a passatem 260 , czyli co??

chodzi Ci ze tak szybko nikt nie jezdzi zeby kupowac 300 konne auta czy jak?
tak po polscejezdżą po drogach jedno pasmowych na tvn24 pokazywali ostatnio

feliks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-01-2009, 20:41   #12
kameleon230
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-01-2008
Model: było Mondeo
Silnik: było 2.5 V6
Rocznik: było1997
Postów: 153
Domyślnie Re: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...

Co do fotoradarów postawionych w odpowiednim miejscu które spełnia swoją funkcję to jestem za .Znam jedno skrzyżowania gdzie często dochodziło do tragicznych wypadków, a odkąd postawiono fotoradar spokój. Tylko jest jedno ale,dlaczego maskują fotoradary, samo się nasuwa o co chodzi - pieniądz . Niech mi ktoś wytłumaczy czemu jest taka głupota z ukrywaniem fotoradarów , malowaniem ich na kolor szary itp, fotoradary przypominające kubły na śmieci . Na pewno nie do bezpieczeństwa.

Jeszcze jedna sprawa mnie martwi, chciałbym żeby było więcej kontroli drogowych nie z suszarka, tylko sprawdzających uprawnienia ,stan trzeźwości i stan pojazdów - to też jest zagrożenie.
Niestety cały czas jedzą drogowi recydywiści i to pijani :fcp6
kameleon230 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2009, 08:43   #13
kameleon230
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-01-2008
Model: było Mondeo
Silnik: było 2.5 V6
Rocznik: było1997
Postów: 153
Domyślnie Re: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...

Czym policja mierzy prędkość? fajny artykuł [link=http://moto.onet.pl/111975,1,1,0,0,0,galeria_media.html:3f6wr0qh]klik!!!![/link:3f6wr0qh]
Ta Skoda z rejestracją SK strzeliła mi fotkę koło Gliwic, lecz na razie nic nie przyszło :fcp3
kameleon230 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2009, 09:01   #14
He.
ford::average
 
Avatar He.
 
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Kuj. - Pom.
Model: Focus
Silnik: 1,8
Rocznik: 2000
Postów: 115
Domyślnie Re: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...

Po raz kolejny przykład z zagranicy: :fcp3

Włochy: autostrady występują z częstotliwością dziur u nas na drogach ale nie ma czym się zbytnio cieszyć
np. na odcinku 50 km nad jednią są rozstawione tablice info, aktualna temp. objazdy i inne pierdoły a w raz z nimi
dla każdego pasma oddzielna kamera robiąca foto nawet jeżeli jedziemy z prawidłową prędkością. Potem przy następnej
tablicy mamy robione kolejne foto, automatycznie mamy obliczany czas jaki upłyną od poprzedniego foto i odcinek jaki
udało nam sie pokonać....

W mieście na praktycznie każdych światłach jest "foto buda" która skutecznie uwiecznia wszystkich tych który jeszcze
mieli "żółte".
Policja nie robi praktycznie nic, czasami pogrozi palcem i to wszystko.

Co do sytuacji u nas w kraju to większość zależy od operatora suszarki niż samego sprzętu do pomiaru, tego zatrzymamy
a tego nie... co to za wybieranie potencjalnej ofiary, jak już zatrzymują to bez wyjątków :561: przypadkiem nie jest tak
w UK czy Irlandii? Checkpoint i sprawdzanie wszystkich, żadnej zabawy w szeryfa. :wpale:
He. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2009, 12:02   #15
mpotkaj
ford::average
 
Avatar mpotkaj
 
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Ostróda
Model: Fusion
Silnik: 1.4 ,tdci
Rocznik: 2005
Postów: 119
Domyślnie Re: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...

Najlatwiej postawic fotoradar a gdzie drogi ja sie pytam 57 mil euro jak by tak w drogi wpompowal co w te fotoradary niech beda drogi ekspresowe gdzie mozna jechac 100km/h to ja wcale nie bede przekraczal przedkosci a nie co chwile teren zabudowany albo jakies inne ograniczenia po to tylko zeby lapac kierowcow
mpotkaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2009, 22:01   #16
He.
ford::average
 
Avatar He.
 
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Kuj. - Pom.
Model: Focus
Silnik: 1,8
Rocznik: 2000
Postów: 115
Domyślnie Re: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...

Cytat:
Napisał mpotkaj
a nie co chwile teren zabudowany albo jakieś inne ograniczenia po to tylko żeby łapać kierowców
Mogli by rozwiązać to inaczej ale po co? jest jakieś lepsze źródło funduszu niż egzekwowanie "prawa" od zwykłych kierowców?

Teraz przy obecnym kryzysie i oczywistym braku pieniędzy na wszystko dopiero kontrole się nasilą :fcp6
He. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2010, 23:57   #17
Fietkus3000
ford::beginner
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 29-10-2008
Skąd: Antoniów/ Stalowa Wola
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 125 KM
Rocznik: 2001
Postów: 11
Domyślnie Odp: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...

Ja również nie kumam jego wypowiedzi, jak wiem to u mnie są opel astra II z 1,4 l silnikiem i jak ktoś dobrze da po garach to widzę jak się oddalają dwa czerwone punkty. to samo jest z KIA 2.0 CRDI. :))
__________________
Jestem kierowcą tak jak i wy dlatego jak moge chcę pomóc i was prosze o pomoc Pozdrawiam Kuba`s
Fietkus3000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2010, 23:03   #18
d4nny
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-01-2008
Model: yyyyyyyyy
Silnik: yyyyyyyyyy
Rocznik: yyyyyyyyyy
Postów: 188
Domyślnie Odp: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...

"Na fotoradarową rewolucję pójdzie 57 milionów euro."

Nie mają gdzie pieniędzy wtapiać, radość im sprawia gnębienie kierowców, przecież każdy ze strachu przed takim fotoradarem będzie jechać 30-40km/h miastem, to się przyczyni do korków których i tak jest nie mało, zwiększenia zużycia paliwa, przedłużenia czasu podróży itd. itd. Wolałbym żeby te pieniadze wydali na jakas kampanie wycofywania wrakow poruszajacych sie po polskich drogach i na kierowanie tych starszych kierowcow na ponowny egzamin prawa jazdy bo kiedys te egzaminy to byl smiech kto chcial ten zdal bez problemu a teraz wsiadzie taki wsiok jeden z drugim i cisnie maluchem 20km/h przez miasto
d4nny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2010, 13:57   #19
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...

Cytat:
Napisał d4nny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Na fotoradarową rewolucję pójdzie 57 milionów euro."

Nie mają gdzie pieniędzy wtapiać, radość im sprawia gnębienie kierowców, przecież każdy ze strachu przed takim fotoradarem będzie jechać 30-40km/h miastem, to się przyczyni do korków których i tak jest nie mało, zwiększenia zużycia paliwa, przedłużenia czasu podróży itd. itd. Wolałbym żeby te pieniadze wydali na jakas kampanie wycofywania wrakow poruszajacych sie po polskich drogach i na kierowanie tych starszych kierowcow na ponowny egzamin prawa jazdy bo kiedys te egzaminy to byl smiech kto chcial ten zdal bez problemu a teraz wsiadzie taki wsiok jeden z drugim i cisnie maluchem 20km/h przez miasto
Jak rozumiem to co napisales to jakis zart jest.
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2011, 17:42   #20
slick
ford::advanced
 
Imię: Mat
Zarejestrowany: 16-06-2011
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: 2.5 RS
Rocznik: 2010
Postów: 281
Domyślnie

Z drugiej strony kiedy widzę na trasie kolejne wypadki śmiertelne, w których ginie pół rodziny i to jak tzw "piraci drogowi" mają zupełnie za nic przepisy i bezpieczeństwo innych na drodze, to automatycznie włącza mi się agresor. Jestem zdecydowanie za poprawieniem bezpieczeństwa na drogach, a nakaz zmniejszenia prędkości jest jednym ze sposobów. Dlatego z dwojga złego, mówie TAK fotoradarom.

Ostatnio edytowane przez slick ; 08-08-2011 o 10:03 Powód: posty edytujemy a nie piszemy jeden za drugim.
slick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.