Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-01-2006, 23:51   #1
jacek4691
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-03-2004
Postów: 25
Domyślnie dodatkowa instalacja

witam serdecznie mam pytanie czy w galaxy występuje dodatkowa instalacja do podłączenia licznika z komputerem ,pytam bo chciałbym podłączyć licznik z komputerem pokładowym i mój licznik ma tylko jedno wejście a z komputerem dwie ,czy w galaxy występuje pełna instalacja czy tylko do danego modelu ,jeżeli pełna to gdzie szukać drugiej kostki do podłączenia licznika na drugi wyświetlacz, koło licznika sprawdzałem niema może jest gdzieś ukryta proszę o rade pozdrawiam wszystkich klubowiczów jacek4691


Ostatnio edytowane przez deku ; 04-03-2016 o 11:38
jacek4691 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2009, 14:41   #2
doktorek35
ford::advanced
 
Avatar doktorek35
 
Zarejestrowany: 11-01-2009
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDi 90 KM 1Z
Rocznik: 1997
Postów: 289
Domyślnie Re: dodatkowa instalacja

Cytat:
Napisał jacek4691
witam serdecznie mam pytanie czy w galaxy występuje dodatkowa instalacja do podłączenia licznika z komputerem ,pytam bo chciałbym podłączyć licznik z komputerem pokładowym i mój licznik ma tylko jedno wejście a z komputerem dwie ,czy w galaxy występuje pełna instalacja czy tylko do danego modelu ,jeżeli pełna to gdzie szukać drugiej kostki do podłączenia licznika na drugi wyświetlacz, koło licznika sprawdzałem niema może jest gdzieś ukryta proszę o rade pozdrawiam wszystkich klubowiczów jacek4691
hej.ja mam licznik bez kompa,ale w orginalnej wiązce mam 2 wtyczki.jeżeli jest 2 wyczka to powinna być na widoku.
doktorek35 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2009, 15:43   #3
viper11
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 02-02-2008
Skąd: Olsztyn
Model: Transit Connect
Silnik: 1,8 TDCI 90KM
Rocznik: 2005
Postów: 365
Domyślnie Re: dodatkowa instalacja

Również nie mam kompa w aucie, a do licznika dochodzi tylko jedna kostka, drugiej nie widać, no chyba że mocno schowana jest :fcp4
viper11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2009, 19:46   #4
Dax6
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-11-2005
Skąd: Zielona Góra
Model: VW Sharan
Silnik: 1.9 TDI POWERBOX
Rocznik: 1997
Postów: 238
Domyślnie Re: dodatkowa instalacja

Chcialem robic cos takiego w Mondeo. Koledzy na forum mi napisali ze wtyczki są - owszem ale czujników brak. Wtyczki sa prawie zawsze i wszedzie extra dodane ponieważ wiazki kabli przy produkcji są jednakowe dla wszystkich modeli. Ale czy tak jest w Galaxy - niewiem lepiej sprawdzic przed kupnem licznika.
__________________
GALAXY`s Brother (SHARAN) 1.9 Tdi CHipbox http://img376.imageshack.us/img376/8390/awartgo1.jpg

S P R Z E D A M____S H A R A N A____w i d o c z n e g o____na____a v a r c i e !!!! __ !!!! __ !!!! __ !!!! __ ...
Dax6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.