Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-03-2008, 16:22   #21
Marcin-Kraków
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-05-2007
Skąd: Kraków
Postów: 160
Domyślnie Re: odkręcające się śruby w kole

Cytat:
Napisał darrally
Przejrzałem poprzednie posty Szanownego Kolegi o nicku Siewicz: tylko pogratulować, samochód jeździ na taryfie, ma nalewane opony i odkręcające się koła, bo śruby są niewłaściwe, pozostaje życzyć szczęścia pasażerom:-))
Standard u zlotowy. Amory wymienia tez po jednym, tak samo jak klocki hamulcowe czy tarcze. Bo przeciez jak drugi jest jeszcze ok, to po co go znieniac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. :fcp18

__________________
pozdr
Marcin
--------------------------------
VW Sharan '96 VR6 Syncro
Marcin-Kraków jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2008, 18:50   #22
tomi98
ford::professional
 
Avatar tomi98
 
Zarejestrowany: 30-11-2006
Skąd: Ziemia Lubuska
Model: Citroen C8
Silnik: 2.2 HDI
Rocznik: 2005
Postów: 1,724
Domyślnie Re: odkręcające się śruby w kole

przestańcie się czepiać, kolega siewicz swój rozum ma i wie co robi...aczkolwiek ja tego nie popieram
tomi98 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2008, 10:15   #23
siewicz
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-04-2007
Skąd: Bydgoszcz
Model: Galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 2003
Postów: 71
Domyślnie Re: odkręcające się śruby w kole

W Bydgoszczy kolego i jeszcze jedno pytanko do was ?
Sens tego forum chyba polega na szukaniu wspólnymi siłami jakiegoś spasobu na usunięcie jakieś awarii (w miare tanio) nie stosują zawsze rzeczy orgilanych,ale skutecznych.
A wasze aluzje co to śrub i nalewanych opon wskazują na to że właściwie powinienem pokazywać się tylko w serwinie Forda.
Owszem też tak bym chciał ale niestety mnie nie stać,więc szukam jakiś tanich i już przerabianych rozwiązań npGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.na moje pytanie na forum o opony nowe czy nalewki nie oczekuje odpowiedzi w stylu kup nowe.Bo sam wiem że są lepsze,lecz oczekuje odpowiedzi:"ja jeżdziłem i wszystko było ok kupiłem takie czy owakie"A wasze docinki do sposobu serwisowania aut przez taskówkarzy odnoszą się chyba do czasów PRL-u bo napewno nie do obenych.Oszwem sam słyszałem takie opowiastki o wymianie jednego klocka bo drugi był ok,ale niestety panowie między bajki to wsadzić i pora się obódzić mamy 21 wiek,a wy wciąż żyjecie 20 wiekiem.Też moge napisać że słyszałem że w Rudzie śl. stoicie ze kawą w kolejkach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bez obrazy koledzy
pozdrawiam
siewicz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2008, 11:04   #24
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie Re: odkręcające się śruby w kole

Dobra Panowie koniec.
Każdy kolejny post z docinkami będzie się kończył niemiło.

Każdy robi jak uważa. Oby to robił w granicach rozsądku.

Proszę bardzo możecie mnie ganić ale na PW albo utworzyć nowy temat w Zsypie i zaadresować go do mnie. Sam byłem zmuszony założyć raz jeden tylko amortyzator. Dałem za niego 50 zł. Drugi był w stanie lepszym niż nowy "noname". Ten używany za 50 zł też był lepszy niż nowy "noname".
Tarcze też kiedyś założyłem "używki". Dlaczego? Bo musiałem z powodu uszkodzonej piasty 3 razy zmieniać tarcze i miałem już dość. Zmieniłem piastę (na używaną - cena nowej mnie powaliła) i założyłem tarcze (używane). Tarcze miały wymiary jak nowe, po prostu koleś w Angli zmienił je, zrobił kilka tys mil i sprzedał auto, które trafiło w moje okolice na części Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Tarcze zrobiły od tej pory ok 40 tys i są w stanie dobrym + .

To, że ktoś jeździ na nalewkach też jego sprawa. Miałem kiedyś na Maluchu, potem Polonezie i na poprzednim Mondeo. Lecz potem jak założyłem nowe opony nie nalewki (tylko Dębice zimowe) to stwierdziłem jedno. Dość nigdy więcej! Tylko nowe fabrycznie opony. Mniej pali, a to powoduje, że sie zwracają. Są cichsze i pewniejsze. Teraz muszę kupić letnie i zbieram środki na bardziej firmowe.

Tak się rozpisałem nie na temat, ale cóż...
__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]
karex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.