Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-04-2013, 18:12   #1
tyger
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-02-2013
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 264
Domyślnie Ford Galaxy prośba o opinie

Witam Szukam Forda Galaxy do 15 tyś złotych może ktoś widział jakiś zadbany egzemplarz. Bardzo proszę o kontakt. w ogłoszeniach znalazłem blisko swojej miejscowości ten samochód [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] co sądzicie o tym ogloszeniu i samochodzie ?

tyger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2013, 18:29   #2
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,166
Domyślnie Odp: Ford Galaxy prośba o opinie

Z tych zdjęć to niewiele widać jak dla mnie. Przebieg pewnie lekko po tunningu, no chyba że ktoś robił rocznie 16500 km, w co szczerze nie chce mi się wierzyć.
Zerknij do działu "sprzedam " na naszym forum, jest tam osoba z ofertą sprzedaży Galaxy, 2004 rok, większy przebieg, droższy, też do opłat, ale może pewniejszy.
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2013, 21:46   #3
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Ford Galaxy prośba o opinie

Idealny MK2 za ta kasę niemożliwe i to jeszcze od handlarza. Znajomy MK1 sprzedawał z większym przebiegiem i naprawdę w super stanie i poszedł od ręki za 17 tys. to daje do myślenia. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2013, 22:23   #4
tyger
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-02-2013
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 264
Domyślnie Odp: Ford Galaxy prośba o opinie

zdaje sobie coraz bardzie sprawę że mając 15 tyś na vana z roczników powyżej 2001 roku bedzie do kupienia auto zaniedbane albo zaraz multum cześci bedzie do wymiany
tyger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2013, 10:46   #5
Mr.Pelisa
ford::amateur
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 15-04-2013
Skąd: pow. grójecki
Model: Focus Mk1 X-TREND
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 7
Domyślnie Odp: Ford Galaxy prośba o opinie

Witam,
ja także szukam Galaxy o podobnych "parametrach" więc się podepnę pod temat...

szukam już jakiś czas i nic ciekawego nie znalazłem...

blisko mnie jest np. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
z opłatami i założeniem gazu wyszedł by jakieś 12 tys. jeśli by nie trzeba było nic wymieniać. Warto zainwestować i sprawdzić takie auto na stacji diagnostycznej? (jakie koszty?)

inne auta blisko mnie:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

ale to wszystko ma słabe opisy, jak to wszystko zweryfikować i ocenić...?

inne auta trochę dalej (do 200km)
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

P.s. Samochód będzie też przewoził towary 2x w tygodniu więc jaki silnik wyjdzie bardziej ekonomicznie diesel czy benzyna. Szukać z gazem czy sama benzyna i samemu gazować?
Doradzicie coś? Ja już zgłupiałem od tego szukania... ciągle ktoś oszukuje... Czy w ogóle kupi się Mk2 do 15 tys. w dobrym stanie, do jazdy?

Przepraszam za tak chaotyczny post ale będę wdzięczny za każde opinie i sugestie. Tymczasem lecę dalej przeglądać forum.
Mr.Pelisa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2013, 12:31   #6
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Ford Galaxy prośba o opinie

Mr.Pelisa a czytałeś mój wpis na dole Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2013, 13:02   #7
Mr.Pelisa
ford::amateur
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 15-04-2013
Skąd: pow. grójecki
Model: Focus Mk1 X-TREND
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 7
Domyślnie Odp: Ford Galaxy prośba o opinie

Cytat:
Napisał wojtekn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mr.Pelisa a czytałeś mój wpis na dole Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli wszystkie auta z linków które podałem to wcale nie są idealne? Wszystko to przekręty, mają ukryte wady itp? Czyli za 15tys. nie kupię sobie wymarzonego Galaxy w dobrym stanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A może jakiś uczciwy Polak się znajdzie...? Takie jak ty masz w opisie było by super - ile jest warte?

Ostatnio edytowane przez Mr.Pelisa ; 16-04-2013 o 13:08
Mr.Pelisa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2013, 13:19   #8
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Ford Galaxy prośba o opinie

Ja nie mówię może się i uda, ale auto od handlarza komisu, itd. marne szanse. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak chcesz mieć pewniaka to lepiej MK1 wypieszczone w tej cenie poszukać, bo MK2 to możesz wdepnąć a wątków w dziale Galaxy, co komu się potem popsuło jest cała masa.
Lub też brać MK2, ale licz się, że małe, co nieco potem może się ci popsuć i tak w efekcie końcowym dopłacisz.
Co do pytania, które dopisałeś to gdybym miał teraz sprzedać to cyfra 2 z przodu by musiał być. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 16-04-2013 o 13:21
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2013, 09:14   #9
Mr.Pelisa
ford::amateur
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 15-04-2013
Skąd: pow. grójecki
Model: Focus Mk1 X-TREND
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 7
Domyślnie Odp: Ford Galaxy prośba o opinie

A sprawdzenie auta na stacji diagnostycznej daje miarodajną ocenę o stanie auta? Chodzi o sytuację jak już znajdę interesujący mnie samochód, wizualnie będzie mi odpowiadał, sprawdzę go miernikiem lakieru, nic nie będzie stukało, pukało i dodatkowo sprawdzę auto na stacji diagnostycznej - wyjdzie, że wszystko jest w "normie" - to taka ocena jest miarodajna, czy nadal mogą istnieć wady ukryte, takie o których na 100% wie sprzedający i przy takim jak wyżej sprawdzeniu jej nie wykryje? Bo to, że cena będzie wyższa nie wyklucza auta, że ma wadę ukrytą...?
Ogólnie czy opłaca się sprawdzać auto na stacji diagnostycznej?

P.s. Co do ceny Twojego auta - za tą cenę oferujesz taka "prawdziwą" igłę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. super stan, do jazdy, po wymianie wszystkiego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a nie "puste" słowa...?

Ostatnio edytowane przez Mr.Pelisa ; 17-04-2013 o 09:19
Mr.Pelisa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2013, 11:26   #10
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Ford Galaxy prośba o opinie

Zamiast stacji diagnostycznej wolałbym ASO oni jednak znają się lepiej na tych autach i wiedzą gdzie zajrzeć. Diagnosta sprawdzi podstawowe sprawy tylko. Wiem, że trzeba może i parę złotych więcej dać, ale bezpieczniejszy temat.
Jak już gadamy teoretycznie o moim to tak, ale na tym koniec, co by ot nie robić. Jak kiedyś będę sprzedawał to zobaczysz. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.