Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-09-2012, 11:05   #11
marex 88
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-10-2011
Model: Mondeo
Silnik: 1.8B
Rocznik: 1994
Postów: 20
Domyślnie Odp: Co to za wtyczka w bagażniku??

Tak na pewno jest to siłownik bo ma drucik podłączony do zamka a na zdjęciu widać wtyczkę na 3 piny i kawałek białego właśnie siłownika.

marex 88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2012, 11:17   #12
darmodziej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Krosno
Model: Ford Escape/Fusion
Silnik: 3000 benzyna + Stag Qmax / 1.4 benzyna
Rocznik: 2003/2005
Postów: 6,085
Domyślnie Odp: Co to za wtyczka w bagażniku??

Ja mam kombi i tam w klapie jest siłownik, który otwiera klapę po naciśnięciu przycisku na tej klapie, (w tym przycisku jest otwór na kluczyk). Przycisk ten działa tylko przy wyłączonym zapłonie, czyli, gdy zapłon jest włączony, to nie można otworzyć klapy przyciskiem. Czasem tak się dzieje, że kurz dostaje się w szczelinę między tym przyciskiem a korpusem zamka i go blokuje, wtedy nie można otworzyć klapy przyciskiem. Zastanawiam się, czy u Ciebie nie jest tak samo.
darmodziej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2012, 11:21   #13
marex 88
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-10-2011
Model: Mondeo
Silnik: 1.8B
Rocznik: 1994
Postów: 20
Domyślnie Odp: Co to za wtyczka w bagażniku??

Niestety ale nie, w mk2 wiem właśnie ze jest wciskane ale w mk1 nie ma, z zamka do którego wkładamy kluczyk wychodzi tylko linka która idzie właśnie do zamka w bagażniku.
marex 88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2012, 11:26   #14
darmodziej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Krosno
Model: Ford Escape/Fusion
Silnik: 3000 benzyna + Stag Qmax / 1.4 benzyna
Rocznik: 2003/2005
Postów: 6,085
Domyślnie Odp: Co to za wtyczka w bagażniku??

No to nie wiem, po co jest ten siłownik. Musi Ci pomóc ktoś, kto ma takie samo auto.
darmodziej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2012, 14:55   #15
marex 88
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-10-2011
Model: Mondeo
Silnik: 1.8B
Rocznik: 1994
Postów: 20
Domyślnie Odp: Co to za wtyczka w bagażniku??

A może ktoś wie czy w bezpiecznikach lub module komfortu jest kabel do którego można było by podłączyć impuls z centralki do siłownika w bagażniku ponieważ nie chce mi się ciągnąć kabla przez cały samochód.
PozdrawiamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i liczę na odpowiedźGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
marex 88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2012, 17:53   #16
GUTOW
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 01-06-2010
Skąd: Nowy Targ
Model: mondeo st220/mondeo mk1 4x4
Silnik: 3.0v6 pb/lpg /2.0pb/lpg
Rocznik: 2003/1995
Postów: 141
Domyślnie Odp: Co to za wtyczka w bagażniku??

ten silownik to jest napewno od podwojnego ryglowania.tylko czemu ci niedziala sprobuj od strony pasazera szybko otworzyc i zamknac samochod czy niezadziala?u mnie np. dziala tylko od strony pasazera a u mojego taty tez czasami dzialal a czasami nie niewiem czemu.
GUTOW jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2012, 19:01   #17
marex 88
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-10-2011
Model: Mondeo
Silnik: 1.8B
Rocznik: 1994
Postów: 20
Domyślnie Odp: Co to za wtyczka w bagażniku??

A czy od podwójnego ryglowania są w drzwiach dodatkowe siłowniki do zamka czy ten sam zamyka podwójnie?? Dołożyłem centralkę na pilota i nią też nie da się podwójnie zamknąć zamknę raz i potem tylko migają kierunki a dalej nie zamyka i normalnie można otworzyć drzwi z wewnątrz próbowałem i od strony pasażera kluczykiem i też nie działa. Tylko ciekawe czy jest to podwójne ryglowanie ale skoro w bagażniku jest od tego siłownik to wskazuje na to że chyba jest tylko dlaczego nie działa??
marex 88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2012, 16:10   #18
GUTOW
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 01-06-2010
Skąd: Nowy Targ
Model: mondeo st220/mondeo mk1 4x4
Silnik: 3.0v6 pb/lpg /2.0pb/lpg
Rocznik: 2003/1995
Postów: 141
Domyślnie Odp: Co to za wtyczka w bagażniku??

cyzli jest blzsniecie swiatlami powinien byc tey taki krotki sygnal dzwiekowy podczas zalaczania sie i w drzwiach niema dodatkowych silownikow tylko w bagazniku.tez mam centralny na pilota.dodatkowa centralka jest nie fabrycznie chce sprobowac tez dolozyc domzkanie szyb bo wiem ze da rade.pozdro jak co to pisz na priv.
GUTOW jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2012, 16:29   #19
marex 88
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-10-2011
Model: Mondeo
Silnik: 1.8B
Rocznik: 1994
Postów: 20
Domyślnie Odp: Co to za wtyczka w bagażniku??

Te błyśnięcie kierunkami jest sterowanie dołożonym sterownikiem podłączałem pod kable z tego dodatkowego sterownika do przewodów od kierunków w skrzynce bezpiecznikowej gdy zamykam kluczykiem kierunki nie błyskają.
Ale zastanawia mnie jedna rzecz czy we wtyczce która jest wpięta do siłownika w bagażniku jest stały + bo są tam 3 przewody i czytałem ze na 1 jest + na 2- a na 3 sterowanie u mnie niestety nie ma + na tych przewodach więc coś jest chyba nie tak??
marex 88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.