Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-11-2009, 13:26   #11
steell
ford::professional
 
Avatar steell
 
Imię: Andrzej Marek
Zarejestrowany: 26-12-2008
Skąd: Strzelce Opolskie
Model: Ford Fusion mk2 z USA /Mondeo mk5/
Silnik: 1,5 EB wersja SE, K&N 33-5000
Rocznik: 2014 model 2015
Postów: 1,308
Domyślnie Odp: Mokro pod nogami kierowcy

mam to samo nogi u kierowcy mokre po dużym deszczu, drzwi nie przepuszczają płynu nie ubywa, to co na podłodze to zwykła deszczówka, mam inny typ w moim przypadku, przez gródź biegnie wiązka kablowa, i sądzę ze woda dostaje się po tej wiązce. Miejsce pod wiązką zamulone kurzem i kiściami muszę to oczyścić i podeprzeć czymś żeby woda swobodnie spływała pod wiązką

__________________
Mój Grzechotnik]
Biały
steell jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2009, 13:48   #12
miras500
ford::average
 
Avatar miras500
 
Zarejestrowany: 21-05-2008
Skąd: JAWORZNO
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2007
Postów: 177
Domyślnie Odp: Mokro pod nogami kierowcy

tak jak piszesz po lewej stronie jest wiązka tam od góry obok dosłownie leciała mi woda.
najgorsze jest że trzeba usunąć tą gąbke żeby zobaczyć jak tam leci
miras500 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2009, 15:55   #13
incognitus
ford::average
 
Avatar incognitus
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 05-08-2009
Skąd: Ostrołęka
Model: Mondeo MKIII Kombi
Silnik: 2.0 TDCi 130KM
Rocznik: 2002
Postów: 175
Domyślnie Odp: Mokro pod nogami kierowcy

u mnie w obu przypadkach plynelo po glosnikach w drzwiach, i dostawalo sie dolem na prog, jedna gabka byla odklejona a druga cala choc obie puszczaly wode w tym samym miejscu. oslonilem glosniki folia -teraz na bassie slychac te folijki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - moze one odprowadza wode w inne miejsce - czekam na deszcz
zauwazylem ze listwa zewnetrzna uszczelniajaca szybe jest o 2-3 mm krotsza niz otwor okienny - to jak ma wobec tego woda sie nie dostawac do srodka - lipa - wynika z tego ze wymiana listwy na nowa nie wiele pomoze a kasa poleci
jedna dosunalem w strone lusterka (teraz zrobila sie dziura nad zamkiem) a w drugich drzwiach zostawilem tak jak byla - zobaczymy co bedzie bo lac woda juz mi sie nie chcialo w taka pogode Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Skoda Octavia II '10 1.6 MPI 102KM po FL ///// Toyota Fortuner '16 4.0L
incognitus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2009, 20:05   #14
fxgold
ford::average
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 20-11-2008
Skąd: Ruda Śląska
Model: mondeo mk3, fiesta mk7
Silnik: 2.0 tdci 115 KM, 1.4 98 KM
Rocznik: 12.2005, 2009
Postów: 160
Domyślnie Odp: Mokro pod nogami kierowcy

kolego mnie też zalało i okazało się że po wymianie filtra kabinowego mechanik źle założył podszybie i między szybą, a plastikiem powstała szpara i woda waliła mi do samochodu. a że jest tam gąbka to przecieku szukalem prawie miesiąc. może zacznij od oględzin z zewnątrz samochodu, uszczelki, podszybie itd itp,a dopiero poźniej demontuj auto. ja wsadziłem swoje podszybie tak jak powinno byc i od tego czasu nie mam grama wody w samochodzie.
pozrawiam
fxgold jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-07-2010, 21:51   #15
m@niek
ford::average
 
Avatar m@niek
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 04-01-2009
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Ghia 5d
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2001
Postów: 53
Domyślnie Odp: Mokro pod nogami kierowcy

Cytat:
Napisał miras500 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
też miałem ten problem ,syn lał wodą a ja zobaczyłem że spływa w samym lewym rogu w głębi,
zdjąłem całą tapicerkę na bok, gąbkę także wtedy widziałem całą gołą blachę.Gdy syn polewał zobaczyłem że woda spływa strumykiem.Problem polegał na żeby zobaczyć żrudło
musiałem użyć lusterka no i w samym rogu przy samym podszybiu, więc silikon w ręke pół
tubki godzina przerwy wyschło i jest ok.
Wstępnie ręką namierzyłem te same okolice (lewy róg, pod deską rozdzielczą od strony kierowcy w okolicach narożnika szyby), ale tam kompletnie nic nie widać. Jak wymontować wygłuszenie na tyle skutecznie, żeby go nie porwać i nie demontować deski rozdzielczej, żeby można tam coś uszczelniać?
m@niek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.