Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-08-2015, 08:16   #421
mrozpa
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-02-2011
Skąd: w-wa
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2012
Postów: 108
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał rosół Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ABScar (Instalatorów 9, Warszawa) jest dalej polecany? Bo różne opinie są na necie, chętnie usłyszę słówko od kogoś z dużą ilością postów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Zależy mi na czasie, jutro muszę znaleźć mechanika bo za tydzień wakacje, a mam "silnik usterka" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
sam u nich ratowałem wielokrotnie pare lat temu swoje byłe 1.6 tdci (znają te silniki na wylot).

moja opinia na ich temat jest pozytywna

ps.do dziś serwisuje u nich swoje mondeło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez mrozpa ; 11-08-2015 o 08:20
mrozpa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2015, 18:39   #422
Stanley89
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Witam,
Panowie szukam speca od silnika 2.0TDCI,(mondeo mk3) bardzo niepokojące stukanie, w żaden sposób nie stracił na mocy wszystko niby ok, tylko to stukanie!!! Chodzi mi o Speca a nie o mechanika..."zobaczymy pomyślimy, na szrot pan odda samochód będzie taniej" itd.
Proszę o pomoc miłośników Fordów.
Jestem z warszawy (Żoliborz)
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2015, 06:37   #423
faraon31
ford::average
 
Imię: paweł
Zarejestrowany: 10-10-2008
Skąd: warszawa Ursus
Model: FOCUS
Silnik: 1,6
Rocznik: 2004
Postów: 84
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał Stanley89 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
Panowie szukam speca od silnika 2.0TDCI,(mondeo mk3) bardzo niepokojące stukanie, w żaden sposób nie stracił na mocy wszystko niby ok, tylko to stukanie!!! Chodzi mi o Speca a nie o mechanika..."zobaczymy pomyślimy, na szrot pan odda samochód będzie taniej" itd.
Proszę o pomoc miłośników Fordów.
Jestem z warszawy (Żoliborz)
a ursus ci pasuje ? (694715600)
faraon31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2015, 17:53   #424
Stanley89
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał faraon31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ursus ci pasuje ? (694715600)
OK, fajnie. Widziałem kilka pozytywnych komentarzy zadzwonie i wpadne.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
posłuchamy klekocika.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2015, 08:21   #425
Velsu
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 23-07-2013
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDI
Rocznik: 2007
Postów: 7
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Ten MotoReno dalej prosperuje? Probowalem dzwonic na ten numer i ze nie istnieje, znalazlem w google drugi, tez nie istnieje?

Mam chyba problem z automatem wiec postanowilem podjechac do Robert Cichecki Auto Sport na Modlinskiej w Warszawie, mam nadzieje ze nie bedzie zle, jak ktos ma jakas opinie na temat tego warsztatu bylbym wdzieczny.
Velsu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2015, 09:27   #426
MadMax V8
ford::amateur
 
Avatar MadMax V8
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 24-01-2011
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk3 ,S-max.mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005/ 2007 /2012
Postów: 1
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał Stanley89 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
Panowie szukam speca od silnika 2.0TDCI,(mondeo mk3) bardzo niepokojące stukanie, w żaden sposób nie stracił na mocy wszystko niby ok, tylko to stukanie!!! Chodzi mi o Speca a nie o mechanika..."zobaczymy pomyślimy, na szrot pan odda samochód będzie taniej" itd.
Proszę o pomoc miłośników Fordów.
Jestem z warszawy (Żoliborz)
Podjedz do Marcina z Moto Bull kilka lat serwisuje u niego swoje fordy i jest bezproblemowo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. warsztat został przeniesiony na Bielany będziesz miał blisko
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez MadMax V8 ; 14-09-2015 o 11:03
MadMax V8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2015, 10:18   #427
D3lta
ford::beginner
 
Avatar D3lta
 
Zarejestrowany: 04-09-2015
Model: Mondeo MK IV
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 15
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał MadMax V8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bielany będziesz miał blisko
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Super! Też mam blisko. W tym tygodniu tam pojadę pogadać i liczę na to, że będzie to mój mechanik na lata. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez D3lta ; 20-09-2015 o 10:20
D3lta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2015, 21:42   #428
lukaszm1991
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 31-08-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK2
Silnik: Duratec 2.0 HE + LPG
Rocznik: 2006
Postów: 10
Smile Re: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Witam

Mógłby ktoś polecić mechanika w Warszawie, który wykona kontrole luzów zaworowych? Ku mojemu zdziwieniu polecany na forum ABScar nie wykonuje takiej usługi. Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lukaszm1991 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2015, 12:53   #429
GregReg
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 07-10-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 5
Domyślnie Odp: Re: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał lukaszm1991 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam

Mógłby ktoś polecić mechanika w Warszawie, który wykona kontrole luzów zaworowych? Ku mojemu zdziwieniu polecany na forum ABScar nie wykonuje takiej usługi. Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na Szczotkarskiej 62a - wczoraj rozmawiałem z gościem - będę do niego w przyszłym tyg wstawiał mojego Focus'a 1.8 tdci na rozrząd ( 2,500zł ) - podczas rozmowy powiedział że przy wymianie rozrządu robi od razu przegląd/regulację luzów, jak dobrze pamiętam koszt płytki ok 10 zł
GregReg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2015, 10:01   #430
HPL
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-04-2008
Skąd: Zawodowo Warszawa Czardasza 8
Model: MB GLC
Silnik: 2.0
Rocznik: 2019
Postów: 168
Domyślnie Odp: Re: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał GregReg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
będę do niego w przyszłym tyg wstawiał mojego Focus'a 1.8 tdci na rozrząd ( 2,500zł )
Tylko 8 kilometrów różnicy od mnie a cena wyższa prawie o trzy stówy.
__________________
Tel. 791 744 660
HPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
abscar , serwis , szczotkarska



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.