Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-08-2011, 11:36   #1
fan33
 
Postów: n/a
Domyślnie FOCUS KOMBI TDDI czy benzyna

Witam Wszystkich. Szukam pomocy w wyborze autka. Interesuje mnie focus kombi tylko nie iwem czy lepiej w benzynie czy TDDI?? NA uwadze mam takie dwa egzemplarze:

1. http://otomoto.pl/ford-focus-1-8-16v...C19074414.html
2. http://otomoto.pl/ford-focus-1-8-tdd...C19731297.html

Dziennie latam około 80KM minimum plus coś po mieście. Jak by sie ktoś mógł na ten temat wypowiedzieć byłbym bardzo wdzięczny!

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2011, 13:02   #2
Mateoo
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 24-08-2011
Skąd: z Polski ;)
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 133
Domyślnie Odp: FOCUS KOMBI TDDI czy benzyna

Bierz TDDI Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miałem tddi prawie 2 lata. Jedyne co zmienialiśmy to łożyska z przodu i tylu od stronie kierowcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bierz tddi i się nie wachaj. Co wlejesz przepali. Bio czy czysta ropa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam!
Mateoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2011, 07:14   #3
adamlan
ford::beginner
 
Avatar adamlan
 
Zarejestrowany: 14-04-2008
Skąd: Wielkopolska
Model: Ford Focus 5D HB
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 1999
Postów: 31
Domyślnie Odp: FOCUS KOMBI TDDI czy benzyna

z tym BIO to nie przesadzaj to nie traktor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
adamlan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2011, 09:58   #4
walek77
ford::average
 
Avatar walek77
 
Zarejestrowany: 13-08-2011
Skąd: Kielce
Model: Focus TDDI
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2003
Postów: 60
Domyślnie Odp: FOCUS KOMBI TDDI czy benzyna

Ja także polecam TDDI, silnik zupełnie bezawaryjny. Zrobiłem swoim ponad 60 000 km i tylko przy wymianie oleju zaglądam pod maskę.
Na pewno bardziej oszczędny niż benzyna, na trasie spali ok.5l/100 km, po mieście 6-6,5l.
Co do paliw BIO to jeszcze nie próbowałem, więc nie wiem jak się zachowuje. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
walek77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:39.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.