Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-11-2006, 17:50   #1
hipollo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-11-2006
Skąd: mlawa
Postów: 3
Domyślnie nieodpala galax 2.3 97

witam mam taki problem z galaxi2.3 97r autko palilo ok ale po jakims czasie zaczol sie zacinac to znaczy raz palil a raz nie jak niechcial odpalic to djoda w dzwich miga i tylko kreci rozrusznik ale nie slychac juz pompkii niezapala ale po kilku prubach uda sie ale teraz juz niechce palic wogole tylko po przekreceniu kluczyka zapala sie djoda w drzwiach i tyle oczywiscie rozrusznik kreci .pomyslalem ze imo i jak dostalem sie do puszki immobilaizera i odloczeniu trzech przewodow autko nawet niekreci wiec podloczylem .dodam ze mam rozwalony zamek od strony kierowcy po probie wlamania i tez ok glupjeje rza zamyka raz nie a czasem zamyka i otwjera wiec pytam co moze byc przyczyno trakiego objawu niezapalania czy moze byc to spowodowane zamkiem ale na tym uszkodzonym zamku palil wiem moze wy koledzy mi cos doradzice pozdrowionka


Ostatnio edytowane przez deku ; 07-03-2016 o 13:12
hipollo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2006, 19:25   #2
LolleQ
ford::advanced
 
Avatar LolleQ
 
Imię: Sylwester
Zarejestrowany: 16-09-2006
Skąd: Szczecin
Model: Tourneo Courier Titanium
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 301
Domyślnie Re: nieodpala galax 2.3 97

Cytat:
Napisał hipollo
witam ... pozdrowionka
Ok. A teraz po polsku poprosimy - albo o dostarczenie softu dekodującego Twoje ciągi znaków.
__________________
Pozdrawiam
LolleQ, ZS
2017 Tourneo Connect 1.0EB Titanium, 2017 Fiesta mk8 1.0EB SYNC+
LolleQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2006, 20:46   #3
hipollo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-11-2006
Skąd: mlawa
Postów: 3
Domyślnie

chaslo dostepu jest takie ze niechce mi odpalic ford galaxi i wcioz miga czerwona dioda . moze ktorys z kolegow mialby schemat instalacij elektrycznej forda dzieki .
faktycznie troszke pogmatwalem pozdro i sorrki

[ Dodano: 2006-11-15, 19:28 ]
a wjec panowje sprawa rozwiozana , okazalo sie ze ominiecie immobilaizera jest prostrze niz by nam sie wydawalo ,teraz jest wszystko ok i galxy zapala superek .pozdrowionka
na marginesie jak panu LolleQ padnie immo ciekawe czy mie rozczyta co napisalem moje gg818716 pozdro
hipollo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2006, 21:13   #4
jacek4691
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-03-2004
Postów: 25
Domyślnie

witam problem jest prosty ,wystarczy przelutować przekażnik załanczający komputer i będzie ok on znajduje się za bezpiecznikami,najlepiej sprawdzić wszystkie ,ja miałem to samo i w serwisie tylko rozkładali ręce i snuli podejżena ,więc proszę sprawdzić przekażniki i będzie po kłopocie pozdrawiam jacek4691
jacek4691 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2006, 02:04   #5
skorpion23
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-06-2006
Skąd: Puławy
Postów: 26
Domyślnie

Kolega ma racje. Wystarczy przelutowac przekazniki w nich sa tzw. ZIMNE LUTY i one robia ten caly problem!!!
skorpion23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.