Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-06-2013, 10:25   #11
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: S-MAX - co myślicie

Cytat:

Tak btw, to czego ci w tym aucie tak naprawdę brakuje?

...
Już mówie czego MI brakuje: skóry lub alcantary, panoramy, navi NX z C+, soczewek dynamicznych to tak na szybko ... no i fele masakra Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. porównaj ze swoimi 20''

Ale to tylko IMO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dla kogoś może być wystarczający wypas, w końcu kiere i koła ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2013, 10:58   #12
Towarzysz
ford::average
 
Avatar Towarzysz
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 05-05-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2010.06
Postów: 59
Domyślnie Odp: S-MAX - co myślicie

ta nawigacja Fordowska jest taka uboga że byłem w szoku a pozatym płacenie około 500zł za jej aktualizacje co dwa lata jest co najmniej śmiechem na sali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Panorama to rzecz gustu, bo ja nie trawie niczego w ten deseń dach to dach nawet przy wypadku... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Towarzysz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2013, 11:04   #13
kolo100
ford::average
 
Avatar kolo100
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 24-02-2012
Skąd: Żory
Model: S-MAX
Silnik: 1.8TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 93
Domyślnie Odp: S-MAX - co myślicie

Witam,
Z całym szacunkiem RafałB ale jak dla ciebie brak wymienionych przez ciebie elementów, dodatków w wyposażeniu to golas, to przepraszam....
Dla mnie są to dodatki, które mogłyby się znaleźć (poza skórą) ale nie są koniecznością. Oczywiście od takich detali zależy wersja samochodu ale ten z ogłoszenia ma wszystko co tak naprawdę potrzebne. Jak powyższy S-Max po sprawdzeniu jest w porządku to nawet bym się nie zastanawiał przy zakupe czego jeszcze nie ma w wyposażeniu...
Wiem po sobie. Jak kupowałem Esia to wolałem kupić sprawdzonego z uboższym wypasem i nawet nie zastanawiałem się czy szukać innego wypasionego. Nie neguję jednak, że convers by się przydał no i fele może 17". Nawigację mam ale korzystałem chyba tylko z dwa razy. teraz nawigacje są w telefonach, smartfonach...
Sorki za OFFTOP...
Pozdrawiam
Adam
__________________
Były: Fiat 126P, Fiat Punto I, Toyota Corolla, Opel Signum, Nissan Almera, Seat Altea XL, obecnie FORD S-MAX. Ale ten czas przemija...
kolo100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2013, 11:35   #14
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: S-MAX - co myślicie

Panowie spokojnie...jasne jest że przede wszystkim liczy się stan auta...wiadomo że lepiej kupić pewniejszego a biedniejszego niż odwrotnie.

Pisałem na swoim przykładzie, ja w/w dodatki posiadam i chciałbym je mieć jeszcze raz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Luzik
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2013, 19:48   #15
CARISMA
ford::advanced
 
Avatar CARISMA
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 04-10-2004
Skąd: Koluszki
Model: KUGA ST-LINE AWD
Silnik: 2.0 TDCI DW10F 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 221
Domyślnie Odp: S-MAX - co myślicie

tak k woli ścisłości to motor jest 130 kM a nie 140 jak pisze ogłoszeniodawca. Wiem, że to szczegół ale jeśli ktoś zwie się rzetelnym sprzedawcą takie informacje powinny być podawane.
To auto jest dobre kilka tygodni w ogłoszeniach. Sam byłem nim zainteresowany, ale kupiłem innego. To czy zrobiłem dobrze to czas pokarze. Wiem jedno, jeśli Ci się auto podoba to go bierz. Nie słuchaj opinii kolegów z forum, wiem może to zaboli, ale urażona ambicja czytających ten post forumowiczów wymusza krytykę autka poddawanego opinii, no bo wiadomo, że każdy jeździ perełką.... he he i jak auto jest tańsze od ,,mojego" za którego jakbym sprzedawał wziąłbym wiele wiele wiele więcej, to muszę go zjechać na forum. Niestety panowie, ale taki trend tutaj zauważyłem, nie chciałem tutaj nikogo urazić i przepraszam jeśli się tak ktoś poczuł. Wracając do tematu, jedź go oglądnij, nie bierz ze sobą żadnego pseudo podpowiadacza, no chyba , że nie masz pojęcia o motoryzacji. Pseudopodpowiadacz-spec-mechanior za wszelką cenę będzie chciał znaleźć mankament w tym aucie...i wiesz co na pewno znajdzie, nie ma aut bez skaz, tym bardziej używanych. Pozdrawiam i życzę miłego zakupu Darek
CARISMA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2013, 19:55   #16
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: S-MAX - co myślicie

Carisma: Pozostaje tylko jedno....dawaj galerię fotek i opis w dziale "moje auto" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czekamy
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2013, 19:29   #17
CARISMA
ford::advanced
 
Avatar CARISMA
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 04-10-2004
Skąd: Koluszki
Model: KUGA ST-LINE AWD
Silnik: 2.0 TDCI DW10F 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 221
Domyślnie Odp: S-MAX - co myślicie

..oczywiście, że go obfotografuję i wrzucę. Właśnie wróciliśmy z wypadu rodzinnego, jako że pozwliłem sobie na miejscu na browarka, wracała moja małżonka. Takiego banana na twarzy u niej nie widziałem od dnia zaślubin........Rewelacja, prowadzenie, komfort, nagłośnienie, poezja. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Zobaczymy jak wyjdzie w kosztach utrzymania, ale póki co jest naprawdę godnym autem. Pozdrawiam kolegów
Darek
CARISMA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2013, 15:05   #18
bhu
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 25-05-2013
Skąd: Poznań
Model: S-MAX
Silnik: 1.6
Rocznik: 2014
Postów: 6
Domyślnie Odp: S-MAX - co myślicie

Auto sprawdzone w ASO, potwierdzone telefonicznie w Belgii - zarówno w serwisie w Lokeren jak i u poprzedniego własciciela - generalnie bez zarzutów.

Wrażenia z jazdy też bdb - także zaklepane.
bhu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2013, 21:03   #19
Andrze2503
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: S-MAX - co myślicie

Witam!!
Jako sprzedawca tego auta - i stary forumowicz forum Zafiry (głównie te auta przywożę i można sprawdzić moje komentarze tam!) muszę stwierdzić, że większość wpisów w tym wątków jest "lekko głupawych".
Auto jest w bardzo dobrym stanie, fabryczna farba, serwisowane, poleasingowe, legalnie przywiezione i opodatkowane VAt23%.
Od prawie 7 lat woziłem tylko Zafiry i muszę z pokorą przyznać, że S-Max jest o ponad klasę lepszym autem niż Zafira B z porównywalnym wypasem.
To się szybko sprzedało (do dziś było na miękkim dowodzie) choć chciałem jeszcze nim pojeździć (dlatego też zarejestrowałem), więc przywiozę kolejne takie lub Galaksia.
Zafira się lepiej sprzedaję, tym się lepiej jeździ.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Andrze2503 ; 03-06-2013 o 21:10
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2013, 14:46   #20
bhu
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 25-05-2013
Skąd: Poznań
Model: S-MAX
Silnik: 1.6
Rocznik: 2014
Postów: 6
Domyślnie Odp: S-MAX - co myślicie

Wcześniej nie było czasu, więc dopiero teraz piszę. Zakupiłem auto od Pana Andrzeja - muszę przyznać, że po tym co widziałem, słyszałem szukając auta - jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Auto zostało dobrze sprawdzone (aso forda w gorzowie, rozmowa z serwisem w belgii - podesłali pełną historię, która zgadzała się w 100% z ksiązką, rozmawiałem takze z firmą która leasingowała to auto w belgii). Nie mam żadnych zastrzeżeń. Po kupnie już na spokojnie zweryfikowałem inne rzeczy co tylko potwierdziło, że autko jest w bdb stanie.

Opinie o p. Andrzeju na forum zafiry są w 100% prawdziwe, a z tego co mówił zaintersuje się teraz fordami. Więc śmiało go polecam.

Nie uprawiam tu żadnego marketingu szeptanego - polecam bo warto - tym bardziej, że 90% sprzedawców to zwykłe ch....
bhu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.