Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-07-2009, 21:21   #51
ja74
ford::beginner
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 01-07-2009
Skąd: kielce
Model: ford kuga
Silnik: 2l dzizel
Rocznik: 09r
Postów: 31
Domyślnie Odp: kuga - homologacja

no jes juz jakis czas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ja74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2009, 09:56   #52
andyvip
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 25-06-2009
Skąd: krakow
Model: Mondeo
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Postów: 98
Domyślnie Odp: kuga - homologacja

Cytat:
Napisał ja74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no jes juz jakis czas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co jest?
andyvip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2009, 10:49   #53
ja74
ford::beginner
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 01-07-2009
Skąd: kielce
Model: ford kuga
Silnik: 2l dzizel
Rocznik: 09r
Postów: 31
Domyślnie Odp: kuga - homologacja

homologacja
ja74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2009, 19:12   #54
cwirek77
ford::beginner
 
Avatar cwirek77
 
Zarejestrowany: 13-02-2007
Skąd: mazowieckie
Model: Volvo S60R
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2005
Postów: 38
Domyślnie Odp: kuga - homologacja

Cytat:
Napisał andyvip Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie spodziewałem sie takiego chłamu za 2400, mamy w citroenie i jest super a tu stalowe ochydne rury i zespawany kawał blachy pod kątem w stronę bagażnika i co ważne- ZAJMUJĄ OK 15-20CM BAGAŻNIKA (ktory i tak juz byl maly a teraz go nie ma ) żenada. Może dzisiaj zrobie fotki to sami ocenicie, aha jeszcze ucięty i zdemontowany pas środkowy oraz jakas poduszka na środku kanapy tylnej (nie da sie przez to rozłozyc połokietnika-- wkur...em sie i to zdemontowalem pod domem) Jak bedziecie mieli autka pod domem to moze jakies propozycje przerobienia tego bedą ( ja wlasnie o tym mysle jak wpadne na pomysl to zapodam na forum)
Ostatnio edytowane przez andyvip ; Wczoraj o 16:08
Autko odebrałem w piątek, tylko narazie bez kratki, kratke mają zakladac w tygodniu, ale jak to ma tak wygladać to może lepiej wogole jej nie zakladac.
__________________
st220 kombi 2004r-jest
cwirek77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2009, 19:30   #55
skarb
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-07-2009
Skąd: Łódź
Model: Kuga
Silnik: Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 54
Domyślnie Odp: kuga - homologacja

Cytat:
Napisał cwirek77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Autko odebrałem w piątek, tylko narazie bez kratki, kratke mają zakladac w tygodniu, ale jak to ma tak wygladać to może lepiej wogole jej nie zakladac.
Nie rozumiem - wyjechałeś zarejestrowanym autkiem z salonu z kwitem na homologacje i bez kratki ?

A propos propozycji przerobienia - ja chyba założę siatkę elastyczną z allegro i będzie dobrze. Zobaczymy co na to psiejska - jak się będą czepiać to się z powrotem kratkę wsadzi. A z tą poduszką pośrodku to faktycznie kicha. Odbieram najprawdopodobniej w czwartek i też to wywalę.
skarb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2009, 20:02   #56
cwirek77
ford::beginner
 
Avatar cwirek77
 
Zarejestrowany: 13-02-2007
Skąd: mazowieckie
Model: Volvo S60R
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2005
Postów: 38
Domyślnie Odp: kuga - homologacja

Cytat:
Napisał skarb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie rozumiem - wyjechałeś zarejestrowanym autkiem z salonu z kwitem na homologacje i bez kratki ?
Zgadza się,auto było pilnie potrzebne ( wyjazd na wesele),a w salonie sami znajomki i sie udało,tylko przy rejestrowaniu babka chciała papiery z homologacji, ale jakoś się udało bez Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przejechany pierwszy tysiąc kilometrów, a średnie spalanie 9,0 litrów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Większość trasa,w mieście jakieś 120kilometrów.
__________________
st220 kombi 2004r-jest
cwirek77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2009, 21:11   #57
skarb
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-07-2009
Skąd: Łódź
Model: Kuga
Silnik: Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 54
Domyślnie Odp: kuga - homologacja

Cytat:
Napisał cwirek77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadza się,auto było pilnie potrzebne ( wyjazd na wesele),a w salonie sami znajomki i sie udało,tylko przy rejestrowaniu babka chciała papiery z homologacji, ale jakoś się udało bez Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przejechany pierwszy tysiąc kilometrów, a średnie spalanie 9,0 litrów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Większość trasa,w mieście jakieś 120kilometrów.
No to jak kwitu na homologacje nie było i Ci zarejestrowali jako ciężarówkę to ja już nic nie rozumiem. Nie mam więcej pytań.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
skarb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2009, 08:22   #58
loop_77
ford::advanced
 
Avatar loop_77
 
Zarejestrowany: 11-04-2009
Skąd: Warszawa
Model: Tiguan II/BMW F30 Estoril Blue
Silnik: 2.0 TFSi 220 KM/335i Xdrive
Rocznik: 2016/2012
Postów: 336
Domyślnie Odp: kuga - homologacja

Cytat:
Napisał skarb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to jak kwitu na homologacje nie było i Ci zarejestrowali jako ciężarówkę to ja już nic nie rozumiem. Nie mam więcej pytań.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znajomości,znajomości... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
loop_77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2009, 19:01   #59
andyvip
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 25-06-2009
Skąd: krakow
Model: Mondeo
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Postów: 98
Domyślnie Odp: kuga - homologacja

Cytat:
Napisał cwirek77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadza się,auto było pilnie potrzebne ( wyjazd na wesele),a w salonie sami znajomki i sie udało,tylko przy rejestrowaniu babka chciała papiery z homologacji, ale jakoś się udało bez Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przejechany pierwszy tysiąc kilometrów, a średnie spalanie 9,0 litrów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Większość trasa,w mieście jakieś 120kilometrów.
Niezłe jaja zarejstrowali na cieżarowe bez homologacji???? szok !!

Aha Uważaj bo jak cie psiaki zlapią bez kratki cięzarówka to podobno moga na wniosek cofnac caly vat od zakupu .
andyvip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2009, 20:21   #60
cwirek77
ford::beginner
 
Avatar cwirek77
 
Zarejestrowany: 13-02-2007
Skąd: mazowieckie
Model: Volvo S60R
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2005
Postów: 38
Domyślnie Odp: kuga - homologacja

Cytat:
Napisał andyvip Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niezłe jaja zarejstrowali na cieżarowe bez homologacji???? szok !!

Aha Uważaj bo jak cie psiaki zlapią bez kratki cięzarówka to podobno moga na wniosek cofnac caly vat od zakupu .
Wiem wiem, ale było w karcie pojazdu że auto ciężarowe,ale trzeba donieść do wydziału komunikacji w ciagu miesiaca, żeby twardy dowód odebrać, ale koledzy juz mnie zniechecili do tej kratki,bagażnik i tak mały a kratka jeszcze miejsca zabierze.
__________________
st220 kombi 2004r-jest
cwirek77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.