Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-12-2012, 10:04   #1
conci1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 36
Domyślnie Przegląd w ASO

Moje kolejne pytanie dotyczy serwisu auta.
Jak kupowałem auto w kwietniu to miało 67 000 kilometrów przebiegu i w lutym miało przegląd (przy 60 000). Zasugerowałem się gwarancja na lakier jako terminem następnego przeglądu auta czyli myślałem, że luty 2013 to kolejny termin.
Wczoraj sprawdziłem książkę serwisową i tam terminy kolejnych przeglądów to 80 000 i 100 000 kilometrów. Auto ma teraz 89 000 i zastanawiam sie co zrobić, czy robić przegląd teraz czy poczekać do tych 100 000?
Przegląd w ASO chce zrobić aby mieć Gwarancję 12.
Przy przebiegu około 80 000 kilometrów wyświetlił się komunikat o zmianie oleju. Zmieniłem olej + filtry paliwa, oleju, powietrza i chyba jeszcze jakiś jeden czy dwa.

Doradzi ktoś co robić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kuba

conci1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.