Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Sierra
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-08-2006, 10:22   #21
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie

No co za ludzie !!! w kazdym scorpio byl ABS a to ze ktos wymontowal wszystko co z absem wspolne to mnie gowno obchodzi . Twoim znajomym sprzedali buble w ktorych wymontowano kontrolke i inne rzeczy i wcisneli ze nie maja absu

tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2006, 14:36   #22
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bronek

znaczenie ma przy twardości gum, a co to ma wspólnego z hamulcami :fcp15 , jeśli zadajesz takie pytanie to ja kończę z tobą gadkę
no to pokaz mi jakis opis gum (ktore zmienia sie przeciez kilka razy w roku) zeby bylo,ze nadaja sie do absu?? a twardosc gumy?? tez ciekawe bo jak pisalem te pouliretany sa tak miekkie ze miedzy palcami sie "prawie" przelewaja a za to po zalozeniu samochod prowadzi sie sztywniej wiec nie twardosc ma tu znaczenie ale wlasciwosci materialu z ktorego sa zrobione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam
maciek

[ Dodano: 2006-08-28, 15:37 ]
pamietajmy caly czas,ze dyskusja jest na temat bo te gumy do sierry i scorpio sa identyczne
__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2006, 08:24   #23
Bronek
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-07-2006
Skąd: Piaseczno
Postów: 56
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomiscorpio
No co za ludzie !!! w kazdym scorpio byl ABS a to ze ktos wymontowal wszystko co z absem wspolne to mnie gowno obchodzi . Twoim znajomym sprzedali buble w ktorych wymontowano kontrolke i inne rzeczy i wcisneli ze nie maja absu
tak jest, wszystko wymontowali, dobrze że kierę zostawili a wy jesteście najmądrzejsi i wszystko jest OK
szkoda dyskusji, uważajcie co chcecie
__________________
FORD SIERRA 2.0i OHC (KJS)
FORD TRANSIT 2.0 OHC (VAN)
Bronek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2006, 19:23   #24
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

no jezeli caly swiat twierdzi,ze jest jak jest a tylko jeden Bronek,ze jest inaczej to jak ma byc?? no a ze czlowiek sie cale zycie uczy to warto sie wymienic doswiadczeniami szczegolnie,ze mamy podobne samochody. no ale na popracie Twoich teorii ja dowodow nie znalazlem... a chwile szukalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam
maciek
__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2006, 19:16   #25
Bronek
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-07-2006
Skąd: Piaseczno
Postów: 56
Domyślnie

Cytat:
Napisał mmmk
no jezeli caly swiat twierdzi,ze jest jak jest a tylko jeden Bronek,ze jest inaczej to jak ma byc?? no a ze czlowiek sie cale zycie uczy to warto sie wymienic doswiadczeniami szczegolnie,ze mamy podobne samochody. no ale na popracie Twoich teorii ja dowodow nie znalazlem... a chwile szukalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam
maciek
to słabo szukałeś
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

ale widocznie temu wymontowali łącznie z lampkami :fcp1

nie mam czasu na pierdoły w stylu szukania więc wy macie rację a ja mam spokój i niech tak zostanie.
__________________
FORD SIERRA 2.0i OHC (KJS)
FORD TRANSIT 2.0 OHC (VAN)
Bronek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2006, 19:39   #26
Pinki
ford::expert
 
Avatar Pinki
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2015
Postów: 2,815
Domyślnie

Bronek, a ja twierdze tak jak Ty Uwaga Szanowni Państwo to jest FORD a tu wszystko jest mozliwe
__________________
Jeden Procent dla "Małego Komika"
Jest:
BMW E61 LCI 520D
Ford Fiesta MKVII 1.25 82 PH GOLD
były
Ford Mondeo MKIII 2.5 V6 GHIA SPRZEDAM http://www.polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/56936
Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/2216
Pinki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2006, 23:02   #27
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie

Czyli ze jak nie napisal ABS to go nie ma ?
Ci moge powiedziec ze nie wypisal foteli szyb kol klamek i wielu innych rzeczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Moze byly jakies modele bez absu tylko byly one sprzedawane jako buble i poprostu ktos nie zna histori tego auto(ale bardzo w taka opcje watpie) tak samo ktos sprzedawal foke ST fabrycznie zanizona moc.

Ja sie jeszcze nie spotkalem z zadna scorupa bez absu. Bo to ze komus nie dziala to inna sprawa...

"Bronek, a ja twierdze tak jak Ty Uwaga Szanowni Państwo to jest FORD a tu wszystko jest mozliwe"

taaa teorie ciekawa (ale o so schodzi)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zaraz bedzeie ze scorupy wychodzily tez z przednim napedem ? bo to FORD??
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-08-2006, 00:01   #28
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

mi nie chodzilo o opis samochodu tylko gum do samochodu z przeznaczeniem do absu albo do samochodu bez absu a myslac logicznie gdyby bylo podzial na abs i NO abs to gumy do absu bylyby slabsze bo przeciez nie dohodzi do zablokowania kol wiec sa narazone na mniejsze przeciazenia... no chyba,zwe znowu nieswiadomie pisze glupoty :fcp2
pozdrawiam
maciek
p.s. a odnosnie ogloszen to jak chcialem sprzedac swojego i wymienilem wyposazenie to nie wypisalem chyba polowy bo dla mnie to poprostu seria Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i nawet nie wiem o tym,ze to mam bo to przeciez tam musi byc :fcp14

[ Dodano: 2006-08-31, 01:03 ]
a rozmawiamy tu o gumach a nie o tym czy wszystkie mialy abs czy nie. chociaz slyszalem od znajomego w pracy,ze mial scorpio bez absu. no ale ja takiego jeszcze nie widzialem i o takim nie czytalem
__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-09-2006, 07:25   #29
Bronek
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-07-2006
Skąd: Piaseczno
Postów: 56
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomiscorpio
Czyli ze jak nie napisal ABS to go nie ma ?
Ci moge powiedziec ze nie wypisal foteli szyb kol klamek i wielu innych rzeczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Moze byly jakies modele bez absu tylko byly one sprzedawane jako buble
I właśnie tą wypowiedzią zakończyłem z tobą rozmowę, ty wiesz swoje i wszystko jest OK, tak trzymaj :fcp18

[ Dodano: 2006-09-01, 08:27 ]
Cytat:
Napisał Pinki
Bronek, a ja twierdze tak jak Ty Uwaga Szanowni Państwo to jest FORD a tu wszystko jest mozliwe
Dzięki za poparcie chociaż to są giganci informacji więc wiedzą wszystko najlepiej, ale właśnie dzięki takim jak oni moja firma tuningowa zarabia na siebie, a oni chodzą i rozpowiadają jakie to części sobie sprowadzili :fcp2

I tym miłym akcentem dział Sierry odwiedziłem po raz ostatni.
__________________
FORD SIERRA 2.0i OHC (KJS)
FORD TRANSIT 2.0 OHC (VAN)
Bronek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-09-2006, 22:52   #30
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie

Dzięki za poparcie chociaż to są giganci informacji więc wiedzą wszystko najlepiej, ale właśnie dzięki takim jak oni moja firma tuningowa zarabia na siebie, a oni chodzą i rozpowiadają jakie to części sobie sprowadzili

tej wypowiedzi nie rozumiem , i nie kumam o co chodzi ?

I tym miłym akcentem dział Sierry odwiedziłem po raz ostatni. - plakac nie bede Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.