Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-03-2008, 08:26   #1
rciechan
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-03-2008
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy
Silnik: 2.8 VR6 AMY
Rocznik: 1998
Postów: 220
Domyślnie warsztat w Bydgoszczy do sprawdzenia przedzakupowego Galaxy

Witam,

Poszukuje pilnie (na sobote) jakiegos dobrego i sprawdzonego warsztatu w Bydgoszczy w celu sprawdzenia przed zakupem Galaxy 2.8 automat rok prod. 98. Chcialbym, zeby rzucili na niego fachowym okiem, sprawdzili stan ogolny, kompresje, podpieli do komputera i nie wzieli za to 1000 PLN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A jeszcze bylo by dobrze, gdyby wiedzieli co robia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Slyszalem, ze z tym silnikiem i skrzynia biegow lepiej jechac do warsztatu specjalizujacego sie w VW bo to ich silnik i skrzynia biegow a w warsztatach zajmujacych sie fordami to czesto nie maja o tym pojecia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bede wdzieczny za wszelka pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Sprzedam moją bestię Galaxy Ghia 2,8VR6, '98, z polskiego salonu, 3 właściciel, LPG, 213 tys. km - prawdziwe!

Ostatnio edytowane przez deku ; 02-03-2016 o 13:23
rciechan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2008, 08:39   #2
marwyk
ford::professional
 
Avatar marwyk
 
Zarejestrowany: 11-07-2006
Skąd: Kraków
Model: VW SHARAN
Silnik: 1.9tdi 110KM
Rocznik: 1999
Postów: 1,384
Domyślnie Re: warsztat w Bydgoszczy do sprawdzenia przedzakupowego Galaxy

Serwis Forda bierze za coś takiego 300 zł kompleksowo, myśle że w VW nie byłoby drożej
marwyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2008, 09:30   #3
rciechan
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-03-2008
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy
Silnik: 2.8 VR6 AMY
Rocznik: 1998
Postów: 220
Domyślnie Re: warsztat w Bydgoszczy do sprawdzenia przedzakupowego Galaxy

cena akceptowalna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko podobno serwis forda ma male pojecie o tym silniku i skrzyni, jak dla mnie to obojetne jaki warsztat, ASO czy nie, byle by mieli komputer i pojecie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprzedam moją bestię Galaxy Ghia 2,8VR6, '98, z polskiego salonu, 3 właściciel, LPG, 213 tys. km - prawdziwe!
rciechan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2008, 23:38   #4
karhu
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-03-2008
Skąd: inowrocław
Postów: 6
Domyślnie Re: warsztat w Bydgoszczy do sprawdzenia przedzakupowego Galaxy

podpinam się do pytania
Dobry fachowiec co "przerabial" juz galaktyki w okolicach bydgoszczy przydal by się mi bardzo
Autoryzowanego Forda w Bydg. odradzm i omijac szerokim lukiem przynajmniej z galaktykami ,ponizej w skrócie opisze dlaczego..
dokladnie 2tyg. temu mialem tą "przyjemnosć' odwiedzic to miejsce-powód zmierzenie cisnienia oleju w moim galaxy 2.0.Pomyslalem iz taki punkt zrobi to fachowo i bede mial 100% pewnosc ze parametry są ok-pytanie o koszta takiej uslugi mile mnie zaskoczyly 70zl :fcp15 .Nawet byla mozliwosc wjechania od razu-super pomyslalem,ale schody zaczely sie tuz po wydrukowaniu "zlecenia" zanim auto wjechalo na podnosnik minelo 30min tak ot sobie, bo uprzejmy pan z obslugi musial sobie podreptac tu i tam,w koncu auto wjechalo na podnosnik :fcp3 ,mechanik podumal trochę ,popatrzyl podrapal sie po glowie i gdzies poszedl. Chwilę póżniej zacząl latac z jednego miejsca do drugiego w koncu uslyszalem zza szyby "poczekalni" WIECHU NIE WIESZ GDZIE LEŻY TEN MANOMETR?? :fcp20 Troche czasu minelo zanim go odnalazl... auto podjechalo do góry,drugi kolega "fachowca" sprawnie odkręca oslonę silnika-myslę sobie ok, spox bedzie w koncu robione.Niestety po uplywie kolejnych zmarnowanych minut uprzejmy pan poinformowal mnie,ze niestety nie ma dojscia do czujnika oleju w które to miejsce wkręca sie przyżąd.Dodal iz trzeba by bylo ściągnąc kolektory ssące :fcp15 aby mozna bylo od góry dojśc i wkręcic ów felerny przyrząd...
dodam iz koszt takiej przyjemnosci wyliczyl na bagatela 570pln
pytam dlaczego w ogóle się fatygowal i marnowal mój i swój czas? odpowiedzial iz galaxy są tu baardzo zadko i niewiedzieli (mechanik również) ze bedzie to taaki problem
reasumując stracilem blisko 2godz :fcp15 i nadal nie wiem czy cisnienie oleju w mojej galaktyce jest prawidlowe
ale milo bylo tak fachowo i czysciutko :fcp26
karhu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2008, 00:40   #5
siewicz
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-04-2007
Skąd: Bydgoszcz
Model: Galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 2003
Postów: 71
Domyślnie Re: warsztat w Bydgoszczy do sprawdzenia przedzakupowego Galaxy

:fcp1 :fcp1 od komputerow znany mi fachowiec nazywa sie Tobolski warsztat znajduje sie na ul.Jana Brzozoglowego 16a tel.52-373-45-69 tam ci sprawdza silnik koszt ok 80zl a cala reszte np.na ul.Focha 30 w sobote do 14 stacja diagnostyczna chlopaki tam znają się na mechanice. Mi tam auto sprawdzali przed zakupem i jestem zadowolony.Tylko zanim wjedziesz powiedz im o co chodzi koszt do dogadania pozdrawiam.
siewicz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2008, 21:46   #6
fizol33
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-08-2007
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie Re: warsztat w Bydgoszczy do sprawdzenia przedzakupowego Galaxy

PZM na Nakielskiej,pytaj o Adama i tylko jemu daj auto!
fizol33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2008, 08:35   #7
rciechan
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-03-2008
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy
Silnik: 2.8 VR6 AMY
Rocznik: 1998
Postów: 220
Domyślnie Re: warsztat w Bydgoszczy do sprawdzenia przedzakupowego Galaxy

dzieki za wszelkie podpowiedzi, w zwiazku z tym, ze sprawdzanie odbylo sie wczoraj i musialem odpowiednio wczesniej umowic wiec skorzystalem z warsztatu polecanego i znanego mi z forum BMW - Auto-Rafmar przy ul Solnej 7 i moge potwierdzic dobra opinie o nich i dolaczyc do grona zadowolonych klientow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jednoczesnie niniejszym moge oficjalnie przystapic do klubu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. od wczoraj jestem wlascicielem glaaxy! :fcp2 mam nadzieje, ze bedzie spisywal sie dobrze i bede z niego zadowolony :fcp4
__________________
Sprzedam moją bestię Galaxy Ghia 2,8VR6, '98, z polskiego salonu, 3 właściciel, LPG, 213 tys. km - prawdziwe!
rciechan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2008, 05:42   #8
siewicz
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-04-2007
Skąd: Bydgoszcz
Model: Galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 2003
Postów: 71
Domyślnie Re: warsztat w Bydgoszczy do sprawdzenia przedzakupowego Galaxy

No to szerokości Ci życze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. :fcp26
siewicz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.