Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-04-2016, 16:52   #31
pirek
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 08-02-2016
Skąd: Łódź
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie Odp: Filtr paliwa do 1.8 TDCI Delphi czy Knecht ?

ja mam filtr KAGERA ktory jest produkowany przez filtrona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pirek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2016, 22:45   #32
J@colo
ford::professional
 
Avatar J@colo
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 09-09-2014
Skąd: Poznań
Model: C-max/Galaxy/Mondeo/S-max
Silnik: 1.8TDCI/1,9TDI/2.0TDCI/1.8TDCI
Rocznik: 2006 / 2001 / 2005/2006
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Filtr paliwa do 1.8 TDCI Delphi czy Knecht ?

Cytat:
Napisał gajerek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ja miałem taki przypadek po kupnie auta od razu wymiana rozrzadu i filtr paliwa najtańszy za 22zł okazało się żę zapowietrzał się układ paliwa ponieważ ta hińska podruba miała za słabą przepustowość przez tą oszczędność uszkodziłem zawór wysokiego ciśnienia na pompie teraz tylko orginał albo knecht nic pozatym sie dla mnie nie liczy koszt pona 100 zł ale spokojna głowa
W tańszych filtrach często rurki mają minimalnie mniejszą średnicę i nie ma dobrego uszczelnienia w tym miejscu co jest powodem zapowietrzania, o czym już pisałem wielokrotnie na forum.

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do 1.8 tdci z wkładką bosch jest optymalnym wyborem, bo "oryginalny" (czyli mahle), knecht i mann kosztują około/ponad 100 zł, a bosch połowę tego.
Bosch średnio kosztuje 80 zł i jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów.
J@colo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2016, 22:51   #33
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Filtr paliwa do 1.8 TDCI Delphi czy Knecht ?

Cytat:
Napisał J@colo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bosch średnio kosztuje 80 zł i jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów.
Ja pisałem o filtrze paliwa w formie wkładu, bez obudowy, a taki kosztuje już od 46 zł. :-)

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez weuek ; 30-04-2016 o 08:44
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2016, 06:31   #34
krzysiekj1990
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-08-2008
Skąd: Iława
Model: Mk3
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2002
Postów: 411
Domyślnie Odp: Filtr paliwa do 1.8 TDCI Delphi czy Knecht ?

Cytat:
Napisał pirek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja mam filtr KAGERA ktory jest produkowany przez filtrona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ten filtr jak i filtron czy inna china zatrzyma jedynie kamień o średnicy 3 cm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krzysiekj1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2016, 11:06   #35
pirek
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 08-02-2016
Skąd: Łódź
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie Odp: Filtr paliwa do 1.8 TDCI Delphi czy Knecht ?

Cytat:
Napisał krzysiekj1990 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ten filtr jak i filtron czy inna china zatrzyma jedynie kamień o średnicy 3 cm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
moi znajomi jakoś jezdzą na takich i nic nikomu sie nie przytrafilo. A po drugie to nie tankuje się na stacjach typu krzak.
pirek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2016, 20:15   #36
robdol
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 25-02-2012
Skąd: Poznań
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 1.8 tdci 115 ps
Rocznik: 2008
Postów: 230
Domyślnie Odp: Filtr paliwa do 1.8 TDCI Delphi czy Knecht ?

Twój samochód i twoje prawo .jednak logicznie patrząc na potencjalne koszta naprawy po użyciu trefnego filtra to ja podziekuje i wydam parę pln więcej.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
Były//FF MK1 1.6 16V 2000 oraz FF MK1 1.6 16V 2003
Jest
FF2 FL 1.8 TDCI 2008
robdol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2016, 21:18   #37
krzysiekj1990
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-08-2008
Skąd: Iława
Model: Mk3
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2002
Postów: 411
Domyślnie Odp: Filtr paliwa do 1.8 TDCI Delphi czy Knecht ?

Tak jak kolega mówił twój samochód twoje prawo . Powiem ci tylko że ostatnio jak byłem na szkoleniu robili test filtrów rozcinali i rozwijali go. Chiński miał o połowe mniej bibuły niż delphi czy bosch także nie mam pytań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A to że twoi znajomi jeżdżą i nic sie nie dzieje to tylko kwestia czasu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i odwiedzą serwis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do paliwa można lać na shelu orlenie czy obojętnie gdzie i tak zawsze zanieczyszczenia w paliwie są
krzysiekj1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.