Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-06-2010, 10:11   #1
szaman
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-03-2010
Skąd: Zamość
Model: mondeo MK3
Silnik: 2,0
Rocznik: 2002
Postów: 17
Domyślnie Zasilanie radio+wariacje liczników

Witam mam od wczoraj spory problem. Mianowicie zniknęło mi zasilanie od radia podczas sprawdzania mirnikiem mam tylko prąd na kablu od podtrzymywania pamięci. Poza tym gdy odpalam mondka wskaznik od obrotów zaczyna reagowac po chwili jakies 5-7 sekund po zapłonie no i świeci mi sie rezerwa a wskażnik pokazuje pusty bak po 10 sekundach wszystko jest ok. rezerwa gaśnie poziom paliwa wskazuje dobrze i obrotosciomież też zaczyna działac. dzień wcześniej mialem spięcie w zapalniczce ale to tylko bezpiecznik sie spalil po wymianie bezpiecznika zapalniczka dziala prawidlowo. co to moze być??? POMOCY mondeo mk3 2002r ddi 2.0

szaman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-06-2010, 22:18   #2
Adym
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-06-2010
Skąd: Londyn
Model: Vectra c
Silnik: 1.9 cdti
Rocznik: 2006
Postów: 24
Domyślnie Odp: Zasilanie radio+wariacje liczników

a nieczułes smrodu spalanego plastiku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Adym jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2010, 09:44   #3
maestro06
ford::professional
 
Avatar maestro06
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo MkIII
Silnik: TDDI by VTECH
Rocznik: 2002
Postów: 1,343
Domyślnie Odp: Zasilanie radio+wariacje liczników

kolego sprawdź wszystkie bezpieczniki...te w kabinie i te pod maską i odnośnie Twojego silnika to jest TDDI a nie ddi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
maestro06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2010, 14:18   #4
szaman
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-03-2010
Skąd: Zamość
Model: mondeo MK3
Silnik: 2,0
Rocznik: 2002
Postów: 17
Domyślnie Odp: Zasilanie radio+wariacje liczników

Adym nie nic nie czułem nic sie nie palił. Maestro06 zgadza sie małe przeoczenie w pisowni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poza tym ustaliłem usterkę sam winny był pijany mój pomocnik ktory ,,pomagał'' mi sprawdzac bezpieczniki w kabinie a mianowicie wyją bezpiecznik od zegarów i radia (to samo wejście) i włożyl go w wony slot ktory jest zapasowy badz nie używany. wystarczylo przejrzec schemat bezpieczników i przełozyc źle wstawiony bezpiecznik. wszystko wrocilo do normy, dziala bez problemu.
szaman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.