Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-08-2014, 08:06   #21
Duath
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-12-2011
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 16V 100KM
Rocznik: XII 2009
Postów: 89
Domyślnie Odp: Wymiana reflektorów z przedliftowych na poliftowe - czy się opłaca? dużo przerób

Rozumiem,

potrzebuję jeszcze małego uświadomienia: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Gość pisze, że pochodzenie GB ale na reflektorach naklejone jest E4. Jeżeli gość nie wie, co sprzedaje a cena jest za komplet, to nic tylko brać, nie?

Duath jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2014, 19:02   #22
Tomaszstn
ford::average
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 24-05-2013
Skąd: Gliwice
Model: Focus
Silnik: 1.8TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 176
Domyślnie Odp: Wymiana reflektorów z przedliftowych na poliftowe - czy się opłaca? dużo przerób

Poszukaj inne aukcje na allegro, wydaje mi się że na tych z anglika również pisz E4 więc raczej gość wie co sprzedaje
Tomaszstn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2014, 19:26   #23
piti000
ford::advanced
 
Avatar piti000
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 08-05-2007
Model: Mondeo IV
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 12
Postów: 216
Domyślnie Odp: Wymiana reflektorów z przedliftowych na poliftowe - czy się opłaca? dużo przerób

E4 oznacza kraj w jakim była nadana homologacja i w tym wypadku jest to Holandia, więc lampa z takim oznaczeniem może być przystosowana do ruchu prawo LUB lewostronnego, ta z aukcji jest do lewostronnego o czym informuje sprzedający. Konsekwencje z montażu tych lamp to nieprawidłowe oświetlenie drogi, negatywnie wpływające na bezpieczeństwo twoje jak i innych uczestników ruchu. Myślę ze nie było by miło jak kierowca jadący z naprzeciwka oślepiony skasuje ci autko, w dodatku jak policja połapie się że lampy były niehalo to wina spadnie na ciebie, poza tym nie przejdzie przeglądu
__________________
Ekologia zabija Motoryzację
piti000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2014, 19:32   #24
Fulara
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar Fulara
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 22-10-2013
Skąd: Katowice
Model: Focus Kombi MK1
Silnik: 1.6 ZEtec SE
Rocznik: 2004
Postów: 8,558
Domyślnie Odp: Wymiana reflektorów z przedliftowych na poliftowe - czy się opłaca? dużo przerób

dlaczego szkoda wam 200 zł i szukacie okazji za 40 zł... 10 piw mniej tygodniowo i będzie na lampy....
Fulara jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2014, 19:39   #25
piti000
ford::advanced
 
Avatar piti000
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 08-05-2007
Model: Mondeo IV
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 12
Postów: 216
Domyślnie Odp: Wymiana reflektorów z przedliftowych na poliftowe - czy się opłaca? dużo przerób

Cytat:
Napisał Fulara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dlaczego szkoda wam 200 zł i szukacie okazji za 40 zł... 10 piw mniej tygodniowo i będzie na lampy....
W pełni się zgadzam. Albo robić coś porządnie albo wcale
__________________
Ekologia zabija Motoryzację
piti000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2014, 13:17   #26
K9Darek
Zablokowany
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 17-11-2011
Skąd: NRW
Model: VW Sharan
Silnik: 1.8T 150KM
Rocznik: 2001
Postów: 369
Domyślnie Odp: Wymiana reflektorów z przedliftowych na poliftowe - czy się opłaca? dużo przerób

Nie kupujcie podróbek bo wywalicie kasę w błoto. Schematy sam dawałem chyba z 2 razy(są 2 możliwości podpięcia). W razie pytań możesz śmiało pisać np. na GG. Ja zrobiłem sobie adaptery na spinki i mogę wymieniać lampy codziennie i zajęłoby mi to nie więcej niż 5 minut.
Mi się lampy trafiły super tanio bo 35 Euro za obie.
K9Darek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2014, 11:53   #27
Duath
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-12-2011
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 16V 100KM
Rocznik: XII 2009
Postów: 89
Domyślnie Odp: Wymiana reflektorów z przedliftowych na poliftowe - czy się opłaca? dużo przerób

Witam,

przepraszam za brak odpowiedzi z mojej strony, ale wynikło to z braku czasu, tym samym dzięki za cenne informacje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam jeszcze jedno pytanie: bo w sumie nie wiadomo, czy lampa za stówkę będzie w pełni OK - każdy sprzedający, jeżeli się go zapytam, będzie mówił, że sprawna i kompletna etc a jak przyjdzie co do czego, to okaże się być inaczej. Zastanawiam się, czy nie odżałować 360zł i nie kupić nowych lamp poliftowych DEPO. Tylko, z tego, co powiedział mi sprzedawca w lokalnym sklepie, lampy są bez silniczków regulacji wysokości świateł. Dużo jest zabawy, żeby takowy silniczek przełożyć ze starej lampy do nowej? No i druga sprawa, jak się ma jakość lampy do tych, stosowanych w fokach z "tamtych" lat?

Kolego @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jak będę się zabierał za zmianę lamp, to pewnie się odezwę do Ciebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Duath jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2014, 16:57   #28
piti000
ford::advanced
 
Avatar piti000
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 08-05-2007
Model: Mondeo IV
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 12
Postów: 216
Domyślnie Odp: Wymiana reflektorów z przedliftowych na poliftowe - czy się opłaca? dużo przerób

Ja wymieniałem na Depo już parę lat śmigam i jestem zadowolony, a silniczki wyciągasz bez problemu i przekładasz
__________________
Ekologia zabija Motoryzację
piti000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2014, 19:51   #29
K9Darek
Zablokowany
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 17-11-2011
Skąd: NRW
Model: VW Sharan
Silnik: 1.8T 150KM
Rocznik: 2001
Postów: 369
Domyślnie Odp: Wymiana reflektorów z przedliftowych na poliftowe - czy się opłaca? dużo przerób

Jak to bez regulacji? O.o Co za chore produkty?
Jakość? Czego? Jakość tego DEPO czy jakość oświetlenia porównując PL i FL?
K9Darek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2014, 21:57   #30
Tomaszstn
ford::average
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 24-05-2013
Skąd: Gliwice
Model: Focus
Silnik: 1.8TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 176
Domyślnie Odp: Wymiana reflektorów z przedliftowych na poliftowe - czy się opłaca? dużo przerób

Wrzucę tu również i moje zapytanie:
1. Czytam ten wątek i również się zastanawiam, chciałbym doprecyzować, czy silniczki z lamp przedliftowych pasują do lamp poliftowych, wtyczki te same?
2. Koledze pewnie chodziło, jak się ma jakość świecenia nowych Depo do ori poliftowych, wg mnie powinno być to samo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
3. Z pół roku temu widziałem na allegro takie gotowe przejściówki do lamp poliftowych ale teraz nie mogę znaleźć, może któryś z kolegów byłby w stanie coś takiego zrobić?
Tomaszstn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.