Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|małopolska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-02-2014, 19:00   #71
krkfocus
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków 2013

S&S - drogo (naciąganie na wymianę połowy auta) i nieterminowo.
ABC Focus - D R A M A T. Większość mechaników to takie prostaki i buraki, ze szkoda gadac. Ale nie o tym mowa... Jeździłem tam pomimo, że drożej niż wszędzie indziej, ale wydawało mi się, że przynajmniej fachowo, choc mało przyjemnie i milo.
Przestałem jeździć jak po jakiejs drobnej naprawie auto miało przejsc gruntowny przegląd, bo wybierałem się w długą trasę. (niestety moja wiedza jest na poziomie żadnym, więc z byle pierdołą jeżdżę do serwisu). Mechanicy stwierdzili, ze wszystko jest ok i pojechałem w trasę 3 tys km. W drodze powrotnej miałem sytuację w której zawiodły hamulce. Pojechałem do pierwszego lepszego serwisu i okazało się, że nie mam praktycznie klocków, a oprócz tego prawie w ogole nie dzialal hamulec na jednym kole!!!

Poza tym prawie za każdym razem coś z zleconą robotą było nie tak. A to czegoś zapomnieli, a to się czegoś nie dało... DRAMAT!

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2014, 20:14   #72
lsulima
FCP member
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 06-08-2010
Skąd: Skawina
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 1,114
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków 2013

Twoje odczucia "krkfocus" są zbieżne z moimi. Dlatego jak jadę do ABC z autem to najpierw op... za poprzednią robotę tekst w stylu "mam nadzieję, że tym razem autem zajmie się ktoś kumaty", " jak będzie tak jak ostatnio, to postaram się, że by żadne auto z naszej firmy się tu nigdy nie pokazało", itp. Warto poprosić szefa Darka żeby przyjął zlecenie on nieznacznie bardziej wpływa na hołotę. A czystym sumieniem polecam Auto Kubik, który znajduje się kilka kilometrów dalej w stronę Warszawy.
lsulima jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2014, 20:38   #73
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków 2013

Martinez na Zimorowicza. Robiłem tam koło pasowe i świece żarowe. Rozmowny to gość nie jest, ale konkretny. Cenowo też ok.

W ASO to bym raczej nie celował, bo tam tanio nie będzie.
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2014, 21:51   #74
GracjanLewicz
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków 2013

Panowie kogo polecicie na wymianę turbiny w S-maxie 2007 rok w Krakowie? Bo w ASO ceny kosmos....
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2014, 21:58   #75
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków 2013

...co znaczy wymianę, masz swoja turbinę i chcesz ją wymienić? ...chcesz jakąś regenerowaną?..
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2014, 23:15   #76
hicolour
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków 2013

Przeleciałem stare posty ale mam wrażenie że z serwisem fordów w krakowie nadal jest słabo.
Wcześniej jeździłem z Focusem II (głównie przez problem ze znalezieniem alternatywy) do aso na jansogórskiej było różnie ale ogólnie nie mogę nażekać (choć pare przygód z nimi było ... never ending story z absem), były też drobne przygody z abc choć .. chyba przez to że naprawde drobne to nie miałem okazji nażekać.

Ostatnio samochód postał troche w garażu i szykuje się większy przegląd, podstawowe rzeczy + tuleje zawieszenie przód + tarcze/klocki, i pewnie coś się jeszcze znajdzie.

Z racji wieku samochodu i przyciętego budżetu musze znaleść coś nie autoryzowanego.

Mam wrażenie że sporo postów z forum się już zdeaktualizowało i będzie cieżko coś znaleść.

Pan Marek na Głowackiego jeszcze działa ? Ewentualnie coś innego wartego uwagi?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2014, 23:49   #77
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków 2013

W której części Krakowa szukasz?
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2014, 19:47   #78
thomas77
ford::average
 
Avatar thomas77
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 24-04-2012
Skąd: Focusklubpolska
Model: focus MK I
Silnik: 1,6 benz
Rocznik: 2000
Postów: 72
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków 2013

Zadzwoń skóry chłopak z ciebie nie zedrze a będziesz zadowolonyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niepołomice
Auto-Naprawa
Grunwaldzka 7
512 825 327 Adam
794 211 383
thomas77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2014, 22:18   #79
hicolour
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków 2013

wrzoch - część krakowa dowolna, byle żeby było sensowanie

thomas77 - dzieki za namiar
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2014, 15:18   #80
tadek194
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków 2013

Witam. mam forda transita 2.0 z 2002r i dwóch mechaników zdiagnozowało w nim problem z pompą paliwową, ale żaden z nich nie chce się podjąć dalszej naprawy. Samochód stracił moc, ciężko odpala a jak już odpali i się zagrzeje to po zgaszeniu nie można w ogóle zapalić.
I teraz moje pytanie i prośba o polecenie kogoś kto zajmuje się pompami paliwa na terenie małopolski (jestem z okolic Nowego Targu)
Zależy mi też na czasie bo bez auta - zero kasy, a żyć trzeba.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.