Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-03-2013, 22:14   #1
olczus9012
ford::advanced
 
Avatar olczus9012
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 219
Domyślnie Dobra antena TV do auta

WitajcieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Właśnie zamiaruję sie z kupnem anteny TV do mojego mondeo mk3...jakis czas temu zakupiłem stacje multimedialną z funkcją telewizji...i chciałbym zakupić dobrą antenę do odbierania sygnału telewizyjnegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czy możecie mi coś dobrego polecić? Najfajniej jakby miała funkcje odbierania też sygnału fmGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mam nadzieję że coś mi doradzicieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrawiam.

olczus9012 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2013, 15:03   #2
Ner
ford::amateur
 
Avatar Ner
 
Zarejestrowany: 15-12-2011
Model: Focus
Silnik: 1800
Rocznik: 2005
Postów: 5
Domyślnie Odp: Dobra antena TV do auta

teraz rozumiem do [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Zawsze lepiej gdy lew dowodzi baranami, niż baran lwami.
Ner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2013, 17:50   #3
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: Dobra antena TV do auta

Do DVB-T, szczegółowiej mówiąc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Spotkałem się z antenami hybrydowymi (FM+TV), montowanymi w miejsce oryginalnego bata. Sądzę, że to wystarczy.

Warto, abyś sprecyzował, jaki sprzęt posiadasz, bo jeżeli Twoja stacja zapewnia wyłącznie odbiór programów analogowych, to konieczne będzie doinwestowanie w podany przez poprzednika "gadżet", gdyż, jak powszechnie wiadomo, za rok, może dwa, TV analogowa całkowicie zniknie z radiowego eteru.

Swoją drogą zastanawia mnie, w jakim celu instaluje się TV w samochodzie? Jedyne logiczne, a przede wszystkim bezpieczne dla współuczestników ruchu drogowego zastosowanie, to zabijanie czasu podczas postoju w korkach lub na TAXI Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Signature coming soon...

Ostatnio edytowane przez Jitter ; 07-04-2013 o 18:11
Jitter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2013, 21:30   #4
olczus9012
ford::advanced
 
Avatar olczus9012
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 219
Domyślnie Odp: Dobra antena TV do auta

Oczywiście wiem że to niebezpieczne ale spokojnie nie mam zamiaru oglądać w czasie jazdyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dużo jeżdzę autem i załatwiam wiele spraw w związku z prowadzeniem działalności gosp i często w jakichś hurtowniach czekam i sporo czasu spędzam wtedy w aucie...nie no myślę o prostej antenieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. właśnie najlepiej hybrydowej jakiejś...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
olczus9012 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2013, 22:05   #5
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: Dobra antena TV do auta

OK, Krzyśku, ale czy Twój sprzęt jest gotów odbierać sygnał telewizji cyfrowej? Jaki to model stacji multimedialnej?
__________________
Signature coming soon...
Jitter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2013, 23:48   #6
olczus9012
ford::advanced
 
Avatar olczus9012
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 219
Domyślnie Odp: Dobra antena TV do auta

niestety odbiera tylko analgową:/ dzisiaj sprawdzałem...kurcze...czyli co moge sie cieszyc TV jedynie dopoki nie zmienia na cyfrowke na obszarze calego kraju?
olczus9012 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2013, 10:56   #7
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: Dobra antena TV do auta

Dokładnie tak! Możesz w tym wypadku albo nabyć dodatkowy tuner do odbioru TV cyfrowej, np. ten, który wskazał kolega Ner i podpiąć go pod swoją stację albo pozbyć się tego sprzętu bez perspektyw na oglądanie TV i nabyć coś z wbudowanym tunerem DVB-T, koniecznie z MPEG-4 (uwaga na "zabawki" z zachodu Europy, które pracują na ogół w systemie MPEG-2!).
__________________
Signature coming soon...
Jitter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2013, 11:39   #8
benio
ford::professional
 
Avatar benio
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 25-04-2008
Skąd: Scyzorykowo
Model: Mdo Mk3 i MK4 HB; Fiesta Mk7
Silnik: 2.0TDCi; 1,4Pb
Rocznik: 2006; 2009
Postów: 1,663
Domyślnie Odp: Dobra antena TV do auta

Cytat:
Napisał olczus9012 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
WitajcieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... chciałbym zakupić dobrą antenę do odbierania sygnału telewizyjnegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czy możecie mi coś dobrego polecić? ...
A nie próbowałeś podlączyć anteny dachowej od radia?
Sprawdź ile kabelków antenowych podłacza się do Twojego radia -u mnie są dwie. Po podłączeniu jednej do tunera [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] była cienizna, a po podłączeniu drugiej jest OK.
benio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2013, 18:51   #9
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Dobra antena TV do auta

Cytat:
Napisał olczus9012 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
niestety odbiera tylko analgową:/ dzisiaj sprawdzałem...kurcze...czyli co moge sie cieszyc TV jedynie dopoki nie zmienia na cyfrowke na obszarze calego kraju?
Pomyśl o tym, że w dość krótkiej perspektywie nastąpi również wyłączenie analogowego sygnału radiowego. Masz już radio DAB?
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2013, 18:45   #10
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: Dobra antena TV do auta

Bez przesadyzmu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na cyfrowe radio DAB raczej poczekamy sporo latek - dopiero trwały lub trwają testy w Warszawie, Wrocławiu i Kielcach. Natomiast telewizja DVB-T, to już "fakt dokonany" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Signature coming soon...

Ostatnio edytowane przez Jitter ; 12-04-2013 o 18:47
Jitter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.