Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-07-2015, 19:42   #1
marcelo1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-04-2012
Model: Ford focus
Silnik: TdCi
Rocznik: 2003
Postów: 7
Domyślnie Focus do oceny

Witam Panowie,
interesuje mnie focus z tego ogłoszenia: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
...myślicie, że auto z takim wyposażeniem i takie jak w opisie może tyle kosztować? w opisie napisane jest, że nowe kosztuje ok 100tyś więc za 4letnie taka różnica?Wiem, że tam jeszcze dojdą opłaty itp...jestem w stanie w ASO dobrze sprawdzić to auto czy jak już sprowadzany to chyba trudno o historię(licznik kręcony? itp?)..niby w opisie jest napisane, że wszystkie dokumenty są dostępne(ale przecież różnie z tym bywa)...
za wszystkie sugestię za i przeciw jestem ogromnie wdzięcznyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam

marcelo1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2015, 20:06   #2
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Focus do oceny

Jeżeli auto już jest tutaj to ciężko będzie Ci sprawdzić historię auta - nie sądzę aby coś się zmieniło we współpracy forda PL i forda "w Unii" w ramach wymiany danych.
Mając VIN tego modelu (jeżeli jest z Niemiec) to mógłbym spróbować sprawdzić to auto.

Co do ceny - tak na szybko patrząc to ceny tego rocznika zaczynają się od ok 8500Euro (przebiegi od ok 100 do 150 tys km)...

Co do ceny nowego w tej wersji.... "ledwo" 23.000Euro więc do 100.000zł jeszcze brakuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS.

Dalej ściągam auta jakby ktoś mnie chciał "zjeść" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2015, 20:48   #3
marcelo1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-04-2012
Model: Ford focus
Silnik: TdCi
Rocznik: 2003
Postów: 7
Domyślnie Odp: Focus do oceny

Dzięki Cobretti za odpowiedź...
postaram się uzyskać Vin to Cię poproszę o pomoc...czyli piszesz, że w tej wersji to auto może tyle kosztować u sprzedawcy?..oczywiście w ogłoszeniu napisane, że wszystkie dokumenty wklejki są więc może nie "cyganione"?..Waszym zdanie w ASO Ford czy lepiej w stacji okręgowej sprawdzić auto? kurcze, że nie ma takiej wspólnej bazy danych to by nam ułatwiło wiele spraw i niejasnościGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....szkoda wydać 37tyś + pewnie opłaty żeby potem się okazało, że auto wtopa...na zdjęciach wszystko ładnie wygląda...zastanawia mnie fakt czemu nie ma zdjęcia auta u właściciela tu na miejscu tylko taka ładna ściana pod kolor autaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum...wiem, że to drobiazg ale jakiś fakt..
pozdr
marcelo1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2015, 06:34   #4
sokrates-79
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-06-2014
Skąd: Rzeszów
Model: Focus MK3
Silnik: tdci 1,6 95KM
Rocznik: 2012
Postów: 57
Domyślnie Odp: Focus do oceny

Hmmm nie chcę oceniać pochopnie ale nawet biorąc pod uwagę że to jednak jest 2011 a nie 2012r produkcji, to trochę tanio jak na taki przebieg i wyposażenie. Tyle to ja dałem za zwykłego trenda + grzana szyba przednia z 2012 r w salonie z 100% przebiegiem 130 tys.
Wg mnie takie wyposażenie i przebieg to raczej powyżej 40 tys.
sokrates-79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2015, 08:08   #5
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Focus do oceny

marcelo1 ten sprzedawca kręci liczniki już kiedyś wylądował w dziale z korygowanymi więc lampka czerwona się już zapaliła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2015, 08:34   #6
mkocot
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 06-07-2015
Model: mk4
Silnik: 2.5
Rocznik: 2007
Postów: 3
Domyślnie Odp: Focus do oceny

Może i sie czepiam, ale lampy przednie bynajmniej prawa od kierowcy nie jest spasowana tak jak lewa tzn. sa różnice w szparach, można myśleć, że takie zdjęcie, ale życie uczy i patrząc dalej prawa od kierowcy nie ma białej naklejki na górze został tyko po niej ślad, dlaczego? bo na naklejce jest rocznik lampy. Teraz myślisz czy bardzo rozku...wiony czy lekkie przerysowanie, a to już musisz zajrzeć głębiej. To tyle co widzę na tych pięknych zdjęciach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam
mkocot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2015, 08:35   #7
ST220
Zablokowany
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2009
Skąd: Grudziądz
Model: MONDEO III, IV, ST220
Silnik: 2.5V6, 3.0V6, TDCI
Rocznik: 2006, 2008, 2010, 2014
Postów: 0
Domyślnie Odp: Focus do oceny

Za trochę więcej wczoraj sprzedałem 2012 r. ale w zwykłym trendzie. Przebieg 111 tkm.
I naprawdę nie dało się taniej, marża po bandzie - 6%.
Kupno z przebiegiem c.a. 100 000 km za dobre pieniądze w tej chwili graniczy z cudem.
ST220 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2015, 10:14   #8
moto-zakup
ford::amateur
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 14-04-2014
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 6
Domyślnie Odp: Focus do oceny

W tej cenie z tego rocznika z tym przebiegiem w nienagannym stanie blacharskim nie ma możliwości zakupu nie mówiąc o sprowadzeniu i zarobieniu.
moto-zakup jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2015, 12:14   #9
sokrates-79
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-06-2014
Skąd: Rzeszów
Model: Focus MK3
Silnik: tdci 1,6 95KM
Rocznik: 2012
Postów: 57
Domyślnie Odp: Focus do oceny

jednym słowem okazyja, Niemiec płakał jak sprzedawał.... jeszcze brakuje w opisie aukcji że dziadek jeździł nim do kościoła, ale teraz ma Alzhaimera i już nie potrzebuje samochodu bo zapomina gdzie go zaparkował :-)
sokrates-79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2015, 13:46   #10
marcelo1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-04-2012
Model: Ford focus
Silnik: TdCi
Rocznik: 2003
Postów: 7
Domyślnie Odp: Focus do oceny

Dzięki Panowie za wszystkie wskazówki...za ładnie to wszystko wygląda...chyba lepiej szukać "naszego" krajowego bo pewnie łatwiej sprawdzić ewentualnie historię auta..
Wojtekn dzięki za info...warto wiedzieć na przyszłośćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszystko takie cacy w tym ogłoszeniuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
trzeba szukać dalej i nie napalać się!
Dziękuje wszystkim za pomoc.
pozdr
marcelo1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.